Nu tas sākuma stāsts tiešām izklausās pēc nosprāguša ģeneratora, kurš tad arī ir nomainīts. Tās turpmākās problēmas visdrīzāk nav saistītas ar to (droši zināt gan nevar). Tas brīdis, kad pazūd jauda un nevar pabraukt ātrāk par 80, nozīmē, ka mašīna kāda iemesla pēc ir iegājusi avārijas režīmā. Vismaz tai brīdī pilnīgi noteikti kompī kādai informācijai vajadzētu parādīties.
Mondeo jau tur ir, bet visa elektronika sataisīta pa savam tā, ka neviens fordists tur neko nesaprot.
Jau izsenis viens no manis iekārotajiem auto. Šobrīd it kā mierīgi varētu atļauties nopirkt, bet attur stāsti par ne visai lielo uzticamību, kā arī absolūtu servisa trūkumu.
Atceros, ka ir te viens bijušais Jaguāra īpašnieks, varbūt uzradīsies un kaut ko iekomentēs.
Brauc jau arī vairāk. Vismaz tie, kam vēl ir kur braukt. Es vairs neatceros, kā sabiedriskais no iekšpuses izskatās, sievu arī reizi nedēļā ar auto uz darbu klātienē aizvedu un atvedu, lai nav ar troļļuku jābrauc. Ne jau ka būtu no Covida baigi bail, bet reāli riebjas pieturā to masku stumt uz sejas un pēc tam ar aizsvīdušām brillēm taustīties.
No otras puses... Ielas ir tukšākas. Iespējams, ka maršruti daudziem jūtami saīsinājušies, bet brauc tāpat katru dienu.
Jā, par pirmajiem viedtālruņiem to ļoti bieži teica. Es tai skaitā :D
Poļu atjaunotās Profil turās tīri labi. Otrā sezona, bet tā kā pirmajā ar tām tika ļoti maz braukts, tad var teikt, ka pusotrā.
Opelim bija kaut kādi motori ar dažādiem kodiem, kas mainās 1:1 un pat vadību var nemainīt. Bet nu tur jāskatās.
Standarta hečā jau velo var bez īpašām problēmām ielikt, nolaižot sēdekļus. Tādos mazauto kā Ibiza vai i20 neesmu mēģinājis. Vitarai jau arī bagāžnieks laikam nav nekāds lielais, tik tas, ka augsts. Tikko Leonā vedu 2,60 profilus. Vēsi. Šķiet, ka 3m arī būtu iemocījis.
P.S. Šad un tad esmu novērojis jautru skatu, kā mans kaimiņš krāmē velosipēdu MG sedanā. Viņš tiešām jauc viņu pa daļām 
Ja tas pats modelis un kodi sakrīt, tad der. No galvas nepateikšu, bet var paskatīties, vai tur arī kādu 1,4 nevar plug&play iebāzt?
Braucu šovakar pēc astoņiem no Zasulauka uz Purčiku. Viss ceļš ledū, ka hoķi varētu spēlēt. Snieg, pakūst, uzreiz piesalst. Pa ceļam divas avārijas, viena izskatījās nopietna - pie uzbrauktuves uz Dienvidnieka stāvēja vieglais, smagais un vēl kaut kāda dzelžu kaudze mētājās blakus mežmalā.
Nē, es ne par ko nežēlojos, ir ziema, viss kārtībā. Brauciet uzmanīgi! 
Sandero dizainam jau nekad nav bijusi nekāda vaina. Vienīgā simpātiskā Dacia. Man interesē, vai ar šamo var uz šosejas kaut ko apdzīt, vai neiespējamā misija?
Msh, nu šoreiz gan tu tu tā kā izliecies! Ņemt divgadīgu auto tomēr nav tas pats, kas padsmit vai divdesmitgadīgu "tikko no Vācijas" pirkt.
Galīgi nav mana mūzika, bet klipi viņiem ir tiešām ģeniāli. Praktiski visi.
Kad es pirku savu Leonu, pārdevējs pats atvālēja ar to auto uz bračkas garāžu (gribēju uz bedres uzbraukt), pēc tam uz CSDD. Tas nekas, ka mašīna bija no uzskaites noņemta :D. OCTA varbūt bija, nezinu. Cilvēks bija ieinteresēts darījuma noslēgšanā.
Tad jau velti to evakuatoru nopirki ;-)
Bet jocīgi gan, ka pārdevējs tā pēkšņi ieslēdz atpakaļgaitu.
Diennakts pagājusi - diez vai autora Amaroks vēl aizvien turpina rūkt uz ielas, vai degviela beigusies, vai tomēr noslāpēts kaut kā?
Nē, tu jauc. No lidmašīnām smidzina pašu Covidu. A tos čipus jau izsmidzināt nevar, tie jāievada manuāli, bet bez čipiem tā vakcīna ir bezvērtīga.
Tik par labi var jautāt, vai tad nevienam nav ienācis prātā, kā vecos cilvēkus paglābt visām kaitēm, lai tie dzīvotu mūžīgi?
Kad dzirdu: "Tas nevienam nav vajadzīgs, tas nekad neatmaksāsies utt", vienmēr atceros, kādas diskusijas gāja vaļā, kad Dienvidu tiltu sāka projektēt. Arī tad visādi "experti" ar putām uz lūpām kliedza: nevienam tur tiltu nevajag, neviens pa to nebrauks...!
Pat negribu iedomāties, kāda šodien būtu pārvietošanās Rīgā bez tā tilta.
Nolādēts! Tikko nācās iegūglēt, kas ir soļa spriegums. Par tēmu neko jaunu neuzzināju, bet uzzināju, ka ir šāds konkrēts termins 
Četras štukas!!??! Četras fuckin' štukas!!! Kur Lifans ar kudiš lielāku jaudu un ātrumu ap vienu maksā?
Varbūt cilvēkam ir doma tikt pie reāla gāzēja pa lēto? Tipa - paņemam jebkuru nokautu Golfu un liekam iekšā īsto motoru! Nebūs tik vienkārši. Tādas lietas dara, ja: 1) mētājas mājās Golfs bez pielietojuma,
2) mētājas mājās motors bez pielietojuma,
3) daudz brīva laika un šausmīgi patīk kaut ko skrūvēt.
Ja pirmais vai otrais nosacījums neizpildās, tad viennozīmīgi lētāk būs sameklēt uzreiz vēlamo auto ar īsto motoru.
Es ceru, ka uz atvadām viņai vismaz iespļāva sejā un pendeli iedeva.
Es te domāju par to: ja reiz patīk un gribas motorizētu divriteņu transportu, tad kāds rezons ir ņemt elektrisko? Ekonomija nekāda īsti nav, jo 50-125 ccm agregāti arī neko netērē. Cena lielāka. Vienīgais, ko varu iedomāties - elektriskais tik bieži nelūzt, nav jātīra karburators, divtaktniekam vēl ņemšanās ar eļļu... Nu tas vienīgi.
Spotify tak arī nav visu laiku jābalsta. Zvanu paceļ ar vienu pirksta kustību. Un pašam braucot zvanīties... ar to vispār nevajadzētu aizrauties. Neredzu baigo atšķirību no iebūvētā ekrāna. Ar nosacījumu, ka tas telefons karājas ērti pieejamā un saskatāmā vietā.