Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Volvo v50 - palīgā!

Nu tas sākuma stāsts tiešām izklausās pēc nosprāguša ģeneratora, kurš tad arī ir nomainīts. Tās turpmākās problēmas visdrīzāk nav saistītas ar to (droši zināt gan nevar). Tas brīdis, kad pazūd jauda un nevar pabraukt ātrāk par 80, nozīmē, ka mašīna kāda iemesla pēc ir iegājusi avārijas režīmā. Vismaz tai brīdī pilnīgi noteikti kompī kādai informācijai vajadzētu parādīties.

Tēma: X-type 2.5 awd atsauksmes!

Mondeo jau tur ir, bet visa elektronika sataisīta pa savam tā, ka neviens fordists tur neko nesaprot.

Tēma: X-type 2.5 awd atsauksmes!

Jau izsenis viens no manis iekārotajiem auto. Šobrīd it kā mierīgi varētu atļauties nopirkt, bet attur stāsti par ne visai lielo uzticamību, kā arī absolūtu servisa trūkumu. Atceros, ka ir te viens bijušais Jaguāra īpašnieks, varbūt uzradīsies un kaut ko iekomentēs.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Brauc jau arī vairāk. Vismaz tie, kam vēl ir kur braukt. Es vairs neatceros, kā sabiedriskais no iekšpuses izskatās, sievu arī reizi nedēļā ar auto uz darbu klātienē aizvedu un atvedu, lai nav ar troļļuku jābrauc. Ne jau ka būtu no Covida baigi bail, bet reāli riebjas pieturā to masku stumt uz sejas un pēc tam ar aizsvīdušām brillēm taustīties. No otras puses... Ielas ir tukšākas. Iespējams, ka maršruti daudziem jūtami saīsinājušies, bet brauc tāpat katru dienu.

Tēma: Iesaki labāko monitoru - ekrānu datoram 24 vai 27 collas! Cena pret kvalitāti

Jā, par pirmajiem viedtālruņiem to ļoti bieži teica. Es tai skaitā :D

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Poļu atjaunotās Profil turās tīri labi. Otrā sezona, bet tā kā pirmajā ar tām tika ļoti maz braukts, tad var teikt, ka pusotrā.

Tēma: Dzineju saderiba

Opelim bija kaut kādi motori ar dažādiem kodiem, kas mainās 1:1 un pat vadību var nemainīt. Bet nu tur jāskatās.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Standarta hečā jau velo var bez īpašām problēmām ielikt, nolaižot sēdekļus. Tādos mazauto kā Ibiza vai i20 neesmu mēģinājis. Vitarai jau arī bagāžnieks laikam nav nekāds lielais, tik tas, ka augsts. Tikko Leonā vedu 2,60 profilus. Vēsi. Šķiet, ka 3m arī būtu iemocījis. P.S. Šad un tad esmu novērojis jautru skatu, kā mans kaimiņš krāmē velosipēdu MG sedanā. Viņš tiešām jauc viņu pa daļām

Tēma: Dzineju saderiba

Ja tas pats modelis un kodi sakrīt, tad der. No galvas nepateikšu, bet var paskatīties, vai tur arī kādu 1,4 nevar plug&play iebāzt?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Braucu šovakar pēc astoņiem no Zasulauka uz Purčiku. Viss ceļš ledū, ka hoķi varētu spēlēt. Snieg, pakūst, uzreiz piesalst. Pa ceļam divas avārijas, viena izskatījās nopietna - pie uzbrauktuves uz Dienvidnieka stāvēja vieglais, smagais un vēl kaut kāda dzelžu kaudze mētājās blakus mežmalā. Nē, es ne par ko nežēlojos, ir ziema, viss kārtībā. Brauciet uzmanīgi!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Sandero dizainam jau nekad nav bijusi nekāda vaina. Vienīgā simpātiskā Dacia. Man interesē, vai ar šamo var uz šosejas kaut ko apdzīt, vai neiespējamā misija?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Msh, nu šoreiz gan tu tu tā kā izliecies! Ņemt divgadīgu auto tomēr nav tas pats, kas padsmit vai divdesmitgadīgu "tikko no Vācijas" pirkt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Galīgi nav mana mūzika, bet klipi viņiem ir tiešām ģeniāli. Praktiski visi.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kad es pirku savu Leonu, pārdevējs pats atvālēja ar to auto uz bračkas garāžu (gribēju uz bedres uzbraukt), pēc tam uz CSDD. Tas nekas, ka mašīna bija no uzskaites noņemta :D. OCTA varbūt bija, nezinu. Cilvēks bija ieinteresēts darījuma noslēgšanā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tad jau velti to evakuatoru nopirki ;-) Bet jocīgi gan, ka pārdevējs tā pēkšņi ieslēdz atpakaļgaitu.

Tēma: Amarok aizdedzes problēma

Diennakts pagājusi - diez vai autora Amaroks vēl aizvien turpina rūkt uz ielas, vai degviela beigusies, vai tomēr noslāpēts kaut kā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē, tu jauc. No lidmašīnām smidzina pašu Covidu. A tos čipus jau izsmidzināt nevar, tie jāievada manuāli, bet bez čipiem tā vakcīna ir bezvērtīga.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tik par labi var jautāt, vai tad nevienam nav ienācis prātā, kā vecos cilvēkus paglābt visām kaitēm, lai tie dzīvotu mūžīgi?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kad dzirdu: "Tas nevienam nav vajadzīgs, tas nekad neatmaksāsies utt", vienmēr atceros, kādas diskusijas gāja vaļā, kad Dienvidu tiltu sāka projektēt. Arī tad visādi "experti" ar putām uz lūpām kliedza: nevienam tur tiltu nevajag, neviens pa to nebrauks...! Pat negribu iedomāties, kāda šodien būtu pārvietošanās Rīgā bez tā tilta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nolādēts! Tikko nācās iegūglēt, kas ir soļa spriegums. Par tēmu neko jaunu neuzzināju, bet uzzināju, ka ir šāds konkrēts termins

Tēma: Elektromopēds

Četras štukas!!??! Četras fuckin' štukas!!! Kur Lifans ar kudiš lielāku jaudu un ātrumu ap vienu maksā?

Tēma: Golf4

Varbūt cilvēkam ir doma tikt pie reāla gāzēja pa lēto? Tipa - paņemam jebkuru nokautu Golfu un liekam iekšā īsto motoru! Nebūs tik vienkārši. Tādas lietas dara, ja: 1) mētājas mājās Golfs bez pielietojuma, 2) mētājas mājās motors bez pielietojuma, 3) daudz brīva laika un šausmīgi patīk kaut ko skrūvēt. Ja pirmais vai otrais nosacījums neizpildās, tad viennozīmīgi lētāk būs sameklēt uzreiz vēlamo auto ar īsto motoru.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es ceru, ka uz atvadām viņai vismaz iespļāva sejā un pendeli iedeva.

Tēma: Elektromopēds

Es te domāju par to: ja reiz patīk un gribas motorizētu divriteņu transportu, tad kāds rezons ir ņemt elektrisko? Ekonomija nekāda īsti nav, jo 50-125 ccm agregāti arī neko netērē. Cena lielāka. Vienīgais, ko varu iedomāties - elektriskais tik bieži nelūzt, nav jātīra karburators, divtaktniekam vēl ņemšanās ar eļļu... Nu tas vienīgi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Spotify tak arī nav visu laiku jābalsta. Zvanu paceļ ar vienu pirksta kustību. Un pašam braucot zvanīties... ar to vispār nevajadzētu aizrauties. Neredzu baigo atšķirību no iebūvētā ekrāna. Ar nosacījumu, ka tas telefons karājas ērti pieejamā un saskatāmā vietā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti