A kas tur braukšanas laikā tik baigi būtu jāspaida? Navigāciju parasti uzliek stāvot. Kas vēl?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
A kas tur braukšanas laikā tik baigi būtu jāspaida? Navigāciju parasti uzliek stāvot. Kas vēl?
Nu tur iet traki. Pie mums gan neviens aktīvists vēl nav aizturēts, kaut kāds debīls atsaldenis vārdā Valentīns tikai.
Nu nez. Man diezgan bieži liekas rēcīgi. Dažreiz ne pārāk. Bet nu katrā ziņā netraucē!
Tēma: Elektromopēds
Esmu pietiekoši nobraukājis ar 50 ccm agregātiem un zinu: kamēr tu neesi viņu sataisījis, lai varētu izspiest vismaz 70 ar astīti - tikmēr braukt satiksmē ir elle. Pat joslu nevar normāli nomainīt. Tie elektriskie, cik zinu, tiek ierobežoti uz 45. To var apiet?
Tēma: Atslēgt auto....
Vai tu pats noskatījies? Tur tak stāsta, ka 1) Šī metode strādā tikai tad, ja ir atstātas ieslēgtas gaismas, kas arī izlādējušas to aķi 2) To var darīt tikai tiem auto, kam gaismas slēdzas tupa caur slēdzi, nevis slēdz kompis. Pa lielam, tie būs pagājušā gadsimta autiņi. Kā ir autora auto, nav ne jausmas.
Močus un mopēdus taču ķer, tad jau arī velo nav problēmas nomērīt.
Nuuu... Var jau lamāt sniega tīrītājus un skaidroties ar viņiem, bet... Ne sniegs, ne vulkāna izvirdums, ne ceļa remonts vai NLO nav iemesls parkot mašīnu ielas vidū. Nē, nu ja tos sodus lika par 10 cm, tad tā, protams, ir cūcība, bet ja 0,5 vai 1 m?
Tēma: Sēdekļu apsilde
Tur tak var būt vienkārši vadiņš pušu vai kontakts apsūbējis. Jāapskatās no sākuma.
Tēma: Atslēgt auto....
Var jau būt, ka tā atslēga durvīm vispār neder un visa mocīšanās ir veltīga.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Variators sucks, tas tiesa! Bet var tak ņemt to Subāru ar manuālo kārbu. Principā vairums to gadu Outbacku jau kā reizi tieši ar manuāli nāk.
Nu jā... Ja būtu viņi noteikumus izlasījuši, tad noteikti saprastu, ka tā darīt nav labi, un nokaunētos!
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Beidz, viss mans posts tak ir ākstīšanās, tāpat kā šis topiks kopumā!
Ja nemaldos, tad tieši pirms 10 (9? 11?) gadiem bija tas nenormālais sniegs, kas sniga, sniga un nekusa. Visa Rīga bija piedzīta, visi pagalmi, mašīnu katru rītu ar lāpstu raku ārā, bet nebija pat kur mest to sniegu vairs.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Pilnīgs beztolka video. Tagad tak ir ziema!
Lai viņš pabremzē ar tām riepām jūlijā pie +30! TG/AM
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Šitādiem mans krancis iet ar līkumu. Zin, ka nebūs labi, ja kas
. Bet, kas tādi bailīgi izskatās, tos gan dzenā.
Āderu medniekiem vari likt mieru - tā ir fizika (ja runājam tīri par ūdens meklēšanu laukā). Par pārējo - balta patiesība.
Tev laikam nav briļļu. Man ir. Aukstā laikā ar to masku - tas ir psc.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
Par tām lupatām es arī brīnos. Mans ir diezgan īsspalvains, bet savā mūžā nav mēteli redzējis. Lielos mīnusos gan garas pastaigas, protams, netaisam. Vispār, cik nu man izskatās, sunim pašam nemaz nav auksti, salst viņam kājas.
Tēma: Mazu kaķu īpašniekiem
Nesaprotu, kā var kaķi turēt dzīvoklī, atrautu no dabiskās vides? Un tad brīnās, ka viss piedirsts, ņaud caurām dienām, traucē kaimiņus. Bērni vairs nevar normāli ārā iziet - tūlīt kāds kaķis metās klāt, sāk glausties gar kājām, pārnēsājot parazītus, trakumsērgu un kovidu!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Vispār jau nekā traka te tās divas dienas nebija. Visur varēja izbraukt, nu drusku slīdēja - ziema taču!