Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ierīkota dīvaina "gājēju pāreja" uz Jelgavas šosejas Olaines novadā

Pat ja tur ir viens gājējs... Tur ir pietura, un uz pieturu ir jāparedz nokļūt! Par ko mēs te diskutējams?

Tēma: Ierīkota dīvaina "gājēju pāreja" uz Jelgavas šosejas Olaines novadā

Da bļāviens, ne jau pie katras mājas to tuneli vajag, bet pie AUTOBUSU PIETURAS!!! Par to tak viss stāsts.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Nē, šādas situācijas notiek. Nav jau zināms, kas tam nabaga lopiņam lēcies, bet mēdz būt, ka zvēram vienkārši ir aizgājis ciet, un tad cilvēkam ir visas tiesības aizsargāties. Analoģiski gadījās manai mātei vasarnīcā: pilnīgi svešs suns nostājās ārpusē pie vārtiem, rūca un nelaida ārā. Un tā, kamēr atbrauca dzīvnieku ķērāji un šamo savāca. Skaidrs, ka kaut kas ar to lopiņu nelāgs bija noticis, a ko cilvēkam darīt? Te bija Pierīga, bet laukos vienkārši šauj nost.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Šai gadījumā pilnīgi adekvāts risinājums. Situācijas ir dažādas.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Tas, ka kāds ir apguvis noteikumus un māk iekļauties sabiedrībā (vienalga cilvēks vai dzīvnieks), - tas nebūt nenozīmē, ka būtu iznīcināta personība. Mēs taču arī nedarām visu, kas ienāk prātā, bet personības tomēr esam? Nu vismaz daļa? Vairāk vai mazāk? Tāpat arī dresēts suns ir personība, viņš vienkārši zin noteikumus.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār jau tiešām dezinficē tos rokturus. Gan jau ne pēc katra lietotāja, bet ļoti bieži var redzēt, ka to dara.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es tikko feisbūkā izlasīju, ka PVO atsāka izsmidzināt no lidmašīnām Covid -19 jau 5. janvārī. Bija arī lidmašīnas foto ar cisternām pasažieru sēdekļu vietā. Mjā, ir debīliķi, kas šādas ziņas publicē, un vēl lielāki debīliķi, kas ar tām dalās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mēs esam viņi, un viņi ir jūs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Johaidī, līdz šim es zināju, ka Austrālijas nav. Tagad, izrādās, nav arī Vatikāna. Ko vēl no mums slēpj valdība? Varbūt nav arī Bolderājas?!

Tēma: Interneta pieslēgums no Bite, pazūd internets, kādas atsauksmes

Teorētiski. Praksē ir tā, ka man mājās ļoti bieži sāka pazust Wi-Fi signāls, pareizāk sakot nevis pazust, bet kļuva vājāks un dati vispār vairs negāja. Īpaši vakaros. Kad pārlēdzu rūteri no automātiskā režīma uz konstantu, sevis izvēlētu kanālu, viss sāka strādāt kā nākas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kriminālatbildība tur ir jebkurā gadījumā. Lai arī izklausās tīri nevainīgi: "Es tur kādus eiro, un man tik ieliek zīmodziņu", īstenībā tā ir dokumentu viltošana.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Nē nu ir tādi indivīdi, kas ar galvu nedraudzējas. Bet pēc tā jau nevajag spriest par visiem suņu saimniekiem. A to te briesmu lietas sarakstītas par egoistiem, kuru kranči vienam piekakā kāpņu telpu, otram rotaļlaukumu, trešam visur kaut kas virsū skrien... Es varētu ilgi un gari mēģināt skaidrot, kāpēc man ir suns, bet tie, kas to principiāli jau pašā saknē nesaprot, - tie tāpat to nesapratīs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es esmu gatavs potēties. Nevis tāpēc, ka man to vajadzētu, bet, ja tādējādi varu piedalīties visa šī ārprāta izbeigšanā, tad varu sapotēties.

Tēma: Akumalators

Nē.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Kurš te runā, ka haskiju varētu turēt dzīvoklī? Vispār kaut kādu hyiņu jūs te dzenat :-/

Tēma: Komandantstunde jeb mājsēde Latvijā 2021

Man vienīgās izmaiņas bija, ka suni vedu ārā agrāk kā parasti, tīri lai neizaicinātu likteni. Parasti vakarā ap pusnakti izejam.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienkārši psc, kas par kropļu baru :-/

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Tā varētu teikt. Nopozēja pilnīgi kā modeļi

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Tik traki nav - man ir konkrēts gadījums, kad zagļi tika atpazīti un noķerti tieši pateicoties ierakstam.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Ā vēl: es savu suni paņēmu izbadējušos no ielas. Vēlies parunāt par tiem "savtīgajiem ņergām", kuriem mani pieskaiti?

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Tu saproti, ka tavs salīdzinājums ir stulbs? Suns nav cilvēks, sunim ir citas vajadzības un cita vērtību skala. Viņš nezina, ka varētu būt arī savādāk - tas viens, otrs - suns bez cilvēka vispār nespēj izdzīvot. Par to ķēdi tur arī viss nav tik melns kā mālē. Ja tu paņem pieaugušu suni, kas pieradis skriet brīvā dabā un pieliec pie ķēdes, tad tā ir nežēlība. Savukārt, ja viņš savā mūžā neko vairāk par to ķēdi redzējis nav... tad viņam nav par ko pārdzīvot. Es gan arī tās ķēdes neatbalstu, mūsdienās pēc tā tiešām nav vajadzības.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Cilvēk, vai tu jūties labi? Vesels toč neesi. Kurā brīdī te kāds kaut ko tamlīdzīgu būtu rakstījis?

Tēma: FCA un PSA apvienošanās

Nē, nu skaidrs, ka tas viss tiek ilgi plānots, šādus darījumus neveic vienā dienā! Arī Chevrolet aizgāja vispār no Eiropas tirgus vēl pirms visa šitā. Bet neredzu nekādu jēgu divu megakorporāciju tirgus dalīšanu nosaukt par "iekšējām rokādēm". Kāds sakars? Un Opel bija GM mašīnas? Bija! Tagad tie ir Pežo ar Opel birku? Ir! (Nu ok, nosacīti). Tad ko tu te mēģini bezsakarā pierādīt?

Tēma: FCA un PSA apvienošanās

Tak jau pāris gadus kā GM pārdeva Opeli PSA ar visām parpalām.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Purvciemā / Pļavniekos arī šāva, bet nu bija krietni mazāk nekā citus gadus. Policija arī cītīgi kursēja uz riņķi pa iekšpagalmiem, cik nu pa logu novēroju. Baigais suņa darbs - jaungada naktī trenkāt iesilušus svinētājus :-/

Lasītākie raksti

Jaunie raksti