Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atceros - kad es ar savu Zaz, Moskvič un pirmā Žiguļa pieredzi piesēdos pie stūres Opel Rekord ar 2.0 motoru zem haubes, likās, ka es pilotēju kosmosa iznīcinātāju - tik ātrs tas šķita. Šodien tas auto liktos vairāk nīkulīgs nekā straujš.

Tēma: Kuru auto izvēlēties

Tāpēc, ka to idiņu visi ignorē

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Hmm, es tikko izdomāju spēli. Dalībniekiem pēc plkst. 22.00 jānokļūst ar kājām, teiksim, no Pļavniekiem Āgenskalnā. Uzvarējis ir tas, kurš nav pa ceļam apcietināts vai nošauts un iepostē savu selfiju no galapunkta feisbūkā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Stūre man vienam paziņam nolūza Alfai. Tas ir vienīgais gadījums, ko zinu, kad braucot nolūzt stūre.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu kāds vēl Superb? Tikko augstāk tika noskaidrots, ka viņam tūlīt pārlūzīs visi vadi un saplīsīs sēdekļi!

Tēma: Kuru auto izvēlēties

A kas tur ar tiem 2l motoriem? Par mazu? Ja ar turbīnu, tad jau nav nekādas vainas. Ja Audi būs augstāks par to S60, tad tas būs Allroad. Mersis toč augstāks nebūs. Ja gribās ko augstāku par esošo un japāņi (Subaru) neder, tad varbūt tiešām jāskatās uz krosoveriem?

Tēma: XC90 aizmugures amortizātori/atsperes

Ak jā: gan jau tās atsperes ir naher salūzušas - ne vienmēr to var no ārpuses redzēt. Un ja pats nevēlies taisīt visu, tad neāksties un dod meistaram no A līdz Z. Citādi sanāks, ka pats nočakarēsies, un servisā vēl nāksies vēlreiz tavu darbu pārjaukt.

Tēma: XC90 aizmugures amortizātori/atsperes

Beidziet tak piesieties cilvēkam: kas tur nolaidās, kāpēc nolaidās? Viņš tak prasa tikai ieteikt uzticamu Volvo skrūvētāju nevis diagnosticēt amortiņus virtuāli!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ka vabole arī tai sarakstā - tas gan jocīgi.

Tēma: 159 Alfas tuvās gaismas un LED

Bet OEM ksenons tam modelim nav pieejams? Ja būtu, tad varētu skatīties tajā virzienā. Bakstīt ķīniešu ledus halogēnspuldžu vietā nav prāta darbs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pohuj! Varēja viņiem vispār riepas sašaut, atņemt atslēgas un iemest kupenā. Un to musulmaņu mūdzi izsūtīt uz Sīriju, lai tur par cilvēktiesībām pacīnās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Biedram taaneko vairs nelejiet! :-/

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Es gan teiktu, ka jauns skaitās, kamēr ar to brauc pirmais īpašnieks līdz garantijas beigām.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Njā, par šo konkrēto pat nezinu, ko teikt. Skaidrs, ka milzu darbs ieguldīts (un piķis), skaidrs, ka auto ir unikāls... Bet nu izskats ir briesmīgs!

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Es par šitiem saku: lops izvedis suni pastaigā! Nu nav tak grūti pieliekties, paņemt to sūdu maisiņā un iemest netālu konteinerā! Jāteic, ka ap manu māju pamatā visi vietējie savāc, bet pāris kvartālus tālāk var redzēt totāli piedirstus zālājus.

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Tēma: Lielu suņu īpašniekiem

Jāvāc jau arī aiz mazajiem suņiem, ja negrib, lai piedirsts. Mazu sūdu tik bišķi vieglāk savākt. Ja mana pamata dzīvesvieta būtu Pierīgas īpašums nevis Purčika dzīvoklis, tad arī turētu lielu suni. Tā kā pamatā dzīvojam dzīvoklī, tad jāpietiek ar takšveidīgo.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mani vecvecāki ar Zaziem savulaik visu Kaukāzu izbraukāja. Pa Latviju krustām šķērsām pat nerunājot, tā ka nevajag.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Īsti nezinu par Rimi, bet Barborā bezmaksas piegāde ir no 50 Eur. Nav jau nekāda problēma tos 50 Eur savākt, bet tāpat starp piegādēm būs jāiet pēc piena un maizes. Daudzu sveramo preču vispār piedāvājumā nav. Pasūtu banānus - man atved pārgatavojušos, neviens tādus vairs ēst negrib. Grozies kā gribi, bet tāpat reizi pa reizei deguns veikalā jāiebāž.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Nu bagāts dara kā grib. Vientuļš hipsteris arī dara kā grib. Es nu nekādi nevaru atļauties ikdienas maizi un pienu ģimenei vai, nedod dievs, silto ēdienu pasūtīt internetā

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Da labi, pieņemsim, ka brauc pie stūres pa sniegu lohs. Ar kādām riepām viņam tomēr ir lielākas izredzes apstāties vietā un laikā: ar normālām vai pārkaltušām un ar 2 mm protektoru? Un otrs variants: brauc nepavisam nelohs... profs... rallists... Ar kādām riepām viņš efektīvāk apstāsies, izmanevrēs ekstremālā situācijā: ar normālām vai atkal 2mm? Un tikai nevajag liet, ka ar abām vienādi! P.S. Ar 10 gadīgām ziemenēm uz ceļa vispār nebūtu jālien, izņemot, ja viņas visus tos gadus ir glabājušās iepakotas garāžā. Un ja kāds ar tādām ir vālējis gadiem un saka, ka nebija ne vainas, tad tas ir vienkārši izņēmums, kas nekādi neapgāž likumu.

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Šito labāk nevajag!

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

Raimis jau nerunā par pašpietiekamiem laukiem. Viņa nosauktais setups vienkārši ļauj pārlaist dažādas kataklizmas pietiekami ilgu laiku. Man arī fazendā principā ir iespējams iegūt ūdeni, kurināt un kaut kā nebūt gatavot arī bez elektrības. Ja nu kas...

Tēma: BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

Te tak ir viens aktīvs biedrs ar GT. Pameklē pa forumu - tam auto pat atsevišķs topiks ir!

Tēma: Izdzīvošanas komplekts jeb ko vajag iepirkt krājumos vīrusa laikā?

F*ck! Par kalendāru biju aizmirsis! Jā, es arī esmu no tiem cilvēkiem, kam vajag.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti