Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kur un kā Purvciems vakaros uzlādē savus štepseļauto?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu principā sanāk, ka jāmauc pa to sabiedriskā joslu visā tilta garumā, jo tur viscaur ir nepārtrauktā svītra, kuru šķērsot nedrīkst. Teorētiski.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Servisus neskars, visi piegādātāji un vairumnieki turpina strādāt.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nē nu... Ja tu vari to neatļauto pagriezienu uztaisīt nevienam netraucējot, tad lūdzu! Pašam ir gadījies tā sagrēkot - braucu jau ar domu, ka jātaisa oficiālais aplis, te pēkšņi man vajadzīgajā vietā iela brīva, pretī vispār neviens nenāk, nu pārmaucu pāri tai līnijai. Bet tie, kas vienkārši apstājas ielas vidū, nostopējot satiksmi, - tie ir lopi un kretīni, kas reāli uzprasās pēc beisbola nūjas vai lomika lukturī. Vai vismaz ilga, skaļa taurējiena.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es laikam līdzīgi kā tu. Daru visu, ko liek, bez vajadzības pa veikaliem nevazājos. Ja ko vajag, tad eju un neiespringstu. Ar tuvākajiem radiem satiekos, maskas nevelkam. Draugi gan pilnībā pazuduši no redzesloka, mans labākais draugs jau vismaz mēnesi vispār nav izgājis no mājas. Es tā nevarētu, jau pēc nedēļas sāktu psihot (ir pārbaudīts).

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Nu tā tak ir adrese, to nevar tik viegli izdomāt citu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu bet mehāniskie tieši tāpat mēdz salūzt. Tikai remonts vienkāršāks.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār nevienam nevajadzētu lasīt, ko tas mēsls raksta.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu ja - nav tā baigi viennozīmīgi. Ja man tiešām no mājām vajag izskriet pēc maizes vai kefīra, tad eju kājām. Parasti gan pēc šādiem iepirkumiem tiek ieskriets kaut kur pa ceļam, un tad no malas izskatās: paskat, reku neekoloģisks mudaks pēc baltmaizes ar auto atbraucis! Ja tiek taisīta lielā iepirkšanās, tad ar produktiem tiek piekrauts viss auto bagāžnieks, un rokās to visu atnest nemaz nebūtu iespējams.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

w︎ww︆.︆L︎︎e︎︎e︎︎Xi︆.︆net Vai tad tiešām nav iespējams uzlikt filtru uz šo rakstzīmju kombināciju?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ar cimdiem esmu braucis tikai lielā salā un arī tad ne vairāk kā desmit minūtes. Arī beņķos siltumu slēdzu diezgan reti - kad ir baigi auksts vai esmu īpaši nosalis. Nepatīk man tā sajūta, ka pakaļu karsē

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas jau leišos, mums vēl nav tik traki. Kaut gan uz to pamazām iet.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienu laiku es šos kretīnus skatījos, jo bija interesanti. Tagad tas ir jau izgājis no visiem rāmjiem un izbesījis, tādēļ esmu uzlicis ignore pat vairumam paziņu, kas ar visiem šiem sūdiem dalās. Cilvēki, kas konstruktīvi izsaka kritiku, ir ok, bet tāds cilvēks-boikots ir vienkārši morāls kroplis. Varbūt arī slims, kas gan viens otru neizslēdz.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu... Man tas Focusa panelis vienmēr ir licies un arī tagad liekas diezgan briesmīgs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Manā bijušajā Astrā visu mūžu tika lieta 10w40 pussintētika. Auto sapuva, bet motors strādāja kā bitīte līdz pēdējam. Vienīgie darbi pie motora - tik cik sveces kādreiz nomainīt. Ko es būtu vinnējis, lejot dārgāku eļļu?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es neliku tev mīnusus Neko neatbildēju, jo īsti man nav skaidrs, kā lai pierāda, ka kabacis nav gurķis, cilvēkam, kas apgalvo pretējo. Nu tak universāls ir tas pats sedans vai hečbeks, tikai ar pagarinātu aizmuguri, kas padara auto ietilpīgāku. Savukārt apvidniekam ir drusku citi uzbūves principi, filosofija un pielietojums. X-treils ir apvidnieks pēc savas būtības. Bet tiešām labs auto, kā jau augstāk teicu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nav jau gan. Standarta Pasāts būs krietni augstāks par Akordu. Es arī, kad pirku savu Leonu, skatījos arī uz Civikiem, bet atmetu, jo būtu grūti savā fazendas teritorijā iebraukt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mamma savulaik FRV pirka Niponā. Visu laiku, cik tas auto bija, nebeidza slavēt dīleri - lieliska attieksme, demokrātiskas cenas apkopēm un remontiem utt. Nākamo auto arī gribēja Niponā ņemt - doma bija par C-RV, bet galīgi neiepatikās tas auto - pamatā dēļ idiotiskā variatora. Paņēma beigās Mokka X.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Nu... Vispār jau naglenes dilst lēnāk.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Labs un izcili funkcionāls auto, tikai rūsē kā traks. Un tas nav universālis!

Tēma: Gazes iekarta

Ja to gāzes iekārtu kāds dāvina pa brīvu, tad prikola pēc var likt, sanāks arī ko ieekonomēt. Ieguldīt tajā pasākumā naudu visa tā auto vērtībā toč nav jēgas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas gan tiesa. Vest cementu no Depo, kartupeļus no dziļiem laukiem vai vizināt ģimeni ceļojumos ir trīs dažādas lietas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Honda Accord? Zems gan baigi, pa mežu nepabrauksi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja runājam par lēto Depo šķidrumu, tad nav viņš diez ko labs. Tīrīt jau tīra, bet velk plēvi uz stikla.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šodien saņēmu mašīnu no remonta. Jau pirms izbraukšanas konstatēju, ka nav logu šķidrums (kas nebija nekāds pārsteigums, zinot veicamos darbus). Neko, ielēju trešdaļkanniņu, kas mētājās bagāžniekā, un iebraucu pie darba mazajā Viadā nopirkt jaunu. Figu! Izpirkts! Šodien visi pērk logu šķidrumus, jo rīt nevarēs. Nu kā lai nesauc valdības lēmumus par debīliem?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti