Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Neredzu iemeslu, kāpēc būtu jālej 5W40, jo īpaši, ja manuālī nekas par to nav teikts? Ņem specifikācijai atbilstošu 5W30 un neķer kreņķi!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Pērkot jaunas riepas, vecās var atdot pretī. Sen jau tas tā ir.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu... No piecvietīga minivena tāda baigā jēga nav, tik tas, ka daudz gaisa virs galvas. Nu bagāžnieks arī čuķ ietilpīgāks it kā sanāk. 7-vietīgais, protams, ir cits stāsts.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nē nu es jau arī labprāt redzētu Dacīti ar braucamu motoru - tas būtu auto, kas mani reāli varētu interesēt, bet ja jau tādus neražo un pat netaisās ražot, - gan jau kaut kāds pamatots iemesls tur ir. Vai tad tā varētu būt, ka Dacia inženieri vienkārši nav iedomājušies, ka varētu tak ielikt tai Sandero kastē turbiķi ar vismaz 150Zs, un sanāktu jauks dinamisks auto.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šķībi tev tie piemēri. Programētājs ir normāla profesija. Toties augstāk minētie sociālo zinību eksperti, pārdošanas speciālisti, kā arī visādi projektu vadītāji, menedžmentu menedžējoši menedžeri gan nav. Un tankists vienmēr ir bijis tankists ar visām no tā izrietošajām sekām, tāpat kā snaiperis, bumbvedēja pilots vai vienkārši kareivis. Neredzu sakaru.

Tēma: Generators Chrysler 300c 3.0D 2006g

Cienītais, ļaujiet pateikt, ka jūsu komunikācijas prasmes ir tupa cirvja līmenī! :-/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu... ja 40 ir vidējais, tad sanāk, ka liela daļa velk krietni ātrāk nekā ar +20.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Kas tas par kretīnu "zjebra", kas salicis Pleisteišenu bildes pie visām ziņām? Dodiet labāk Emmu atpakaļ!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu tas jau tāds klasisks arguments, ka žikiem un moskvičiem vispār ziemas riepu nebija. Tikai tas arguments nav īsti korekts. Tikpat labi varētu teikt, ka viņiem nebija vasaras riepu, un tā laika protektors pēc būtības vairāk līdzinājās ziemas vai dubļu riepai nevis mūsdienu vasarenei.

Tēma: Jaunā spēļu konsole no Sony PlayStation 5, atsauksmes, ieteikumi

Kāpēc lai kāds gribētu fotografēties ar kaut kādu spēļu konsoli? Tas tipa statusa apliecināšanai? Tā kā ar pirmajiem ābolfoniem? Nu jā... katrs jūk pa savam. Man pēdējais šāda tipa krāms mājās bija Sega Megadrive. Pēc tam jau uz PC spēles tika dzenātas.

Tēma: Apgaismojums,signalizacija

Vēl mēdz būt, ka auto režīmā deg gabarīti ar tuvajām gaismām, bet panelis nē. Tas iedegas pārslēdzot manuālajā režīmā.

Tēma: Pazaudēts radio kods

F un G Astrai nāca standarta maģi, tikai vēl ar to atsevišķo ekrānu. Nomainot maģi, ekrāns palika vairs tikai āra temperatūras rādīšanai, bet mainījās elementāri 1:1. Šim jau speciālu rāmīti vajadzēs, lai citu maģi ieliktu, bet gan jau nomainīt arī nebūtu problēma.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es arī jau nedēļu esmu tas ļaunais, kas brauc ar vienu tuvo gaismu un divām šķībām miglām. Iemauca viens pa spārnu krustojumā. Tad nu gaidu, kad vainīgā OCTAS serviss būs detaļas savācis un sāks taisīt. Līdz tam šur tur pabraukāju, ārā no Rīgas gan nelienu.

Tēma: Kuras spēles Tu spēlē telefonā, ieteikumi un atsauksmes par spēlēm

Diggy's Adventure. Diezgan bērnišķīga spēlīte, bet esmu aizrāvies. Staigā pa labirintiem, vāc labumus, pildi kvestus. Iztieku bez maksas iespējām, ja gribētu spēlēt stundām ilgi katru dienu, tad nāktos arī maksāt, bet tik daudz laika man nav.

Tēma: Iesakiet auto

Cilvēks tā kā neteica, ka ir gatavs pirkt divas mašīnas: vienu īsajiem, otru garajiem braucieniem :-/ Šitas sūds der tikai no nomales uz centru aizbraukt, pie nosacījuma, ka dzīvo privātmājā, kur šamo uzlādēt.

Tēma: Iesakiet auto

Lodgy ir mašīna santehniķiem uz objektu braukt, kā ko tik drausmīgu var dāmai ieteikt? Logan - arī tā ar dievu uz pusēm. Ar Dusteri savukārt nav itin nekā ko darīt ne pilsētā, ne uz šosejas. Laba mašīna lauciniekiem pa granteni un mežu dzenāt. Atliek Sandero, kas būtu ņemams variants pie nosacījuma, ka jēdziens "dinamiska braukšana" autorei ir svešs vai vismaz nesvarīgs.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Tad nu beidzot man arī aplauziens. Nekādi neļauj iekomentēt diskusijas topikā: saka, ka adrese nav atrasta.

Tēma: Iesakiet auto

Jaunu vai lietotu? Kādi cenas griesti? Neko par to nezinot, iesaku Audi 80.

Tēma: Golf 7 1.0 tsi lietotāji, konsultācija pa reālo patēriņu!

Tas gan pilnīgi cits motors, bet 2.0 TFSI 95-to nožļembā vismaz par litru vairāk kā 98-to.

Tēma: "Atlajst Sajmu!" 2.dublis

Kurš, b&e, savēlēja? Es ne par kādu pūci neesmu balsojis un par "pilsētu varavīksnes cilvēkiem" arī ne! Tātad man ir visas tiesības lamāt viņus, kā vien vēlos!

Tēma: Volvo s60 diski, pa cik varētu pārdot

Tak apskaties sskā, cik tādi diski maksā, nomet 20% un dabūsi reālu pārdošanas cenu. Gan jau sotaku stabili var dabūt, īsti nezinu, neorientējos Volvo pričendāļu cenās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Katrā ziņā pie zobārsta pavasarī tikt nevarēja. Sievai tieši vajadzēja, mūsējā pierastā klīnika vispār aizvērās nafig ciet, tika apzvanītas visādas citas - atbildēja, ka pieņem tikai patstāvīgos klientus. Palika tikai opcija Dzirciema iela ar dzīvo rindu n-to stundu garumā, kas nebūt negarantē tikšanu vispār pie zobārsta tai dienā. Neko - ar ibumetīna palīdzību izvilka līdz ārkārtas stāvokļa beigām.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Hmm... Man arī pilnīgi nekad, ne reizi šai portālā tāds erors nav bijis.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

sadursme.lv/zolitude-autovaditaja-pati-sev-uzbrauc-uz-kajas/?fbclid=IwAR2qNRQ7dxuPCpCxygURym5E94i7T8nJcJEBJZSGzUNdWmRbPiZuKwyjktg Parkojoties sieviete izkrīt no savas mašīnas, bez tam mašīna saspiež viņai kāju. Būtu reāli smieklīgi, ja vien traumas nebūtu ļoti nopietnas, cik var saprast. Bet kā tas iespējams???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tie, kas svaigā gaisā pastaigājas maskās, neizskatās pēc idiņiem. Viņi tādi ir.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti