Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Visi te tādi prātīgi... Man ir gadījies arī 170, ejot garām vairākām fūrēm uzreiz. Ko nu?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Eh, nu ko var atkal ņemties... Veselam cilvēkam, manuprāt, ir vienalga, vai celt kāju drusku augstāk vai zemāk, liekt muguru vairāk vai mazāk. Pie kādām fiziskām vainām tur jau var būt individuāli - kādas kustības ir vieglāk vai grūtāk veikt? Es, piemēram, pēc trūces operācijas Mokkā ierāpos nākamajā dienā, bet savā Leonā kaut kā nebūt ielīst varēju tikai pēc pāris nedēļām.

Tēma: Kā Latvijā atbalsta elektroauto iegādi, ko vajadzētu ieviest?

Mani vecvecāki pie viena no saviem Zaz tika, nopērkot laimējušu loterijas biļeti.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Viss taisnība, izņemot par starteri. Tieši starteri var ņemt šrotā, jo samainīt var pats nosacīti viegli, bez tam - tas auto mājās aizbrauks arī, ja starteris noklāsies (ja vien braucējs nebūs tiešām lohs). Man Astrā šrota starteris nostrādāja ~6-7 gadus un, iespējams, vēl šodien turpina strādāt citā Astrā Eh... nu jau offtopiks aizgāja.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Ja runājam par Tigru, tad klasisko kupeju ejošā un totāli nesapuvušā stāvoklī mūsdienās vispār nevar nopirkt. Beigušās viņas ir! Ja patrāpās normāla, tad maksā... kā jau kārtīgs retro maksā... daudz! Bet divvietīgo kabrioletu diez vai autors gribēs. Tu vēl Calibru, Probi vai pirmo Celicu iesaki! :-/

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet ja tas darbinieks pats to savu klavieri lieto, vai nav pajāt, kāds kultūrslānis tur uzkrāts? Un no hlora smakas man, piemēram, kļūst nelabi. Ok, ātri ieskriet ar hloru izmazgātā havajā varu, bet ja visu dienu būtu darbā jāosta, tad nāktos mainīt darbu.

Tēma: Gobzems

Es gan Kaimiņam treknu krustu ievilktu, ja vien viņš parādītos man tīkamā partijā. Tas KPV veidojums taču bija izsmiekls.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Ko tev autors tādu nodarījis, ka citronu iesaki? Yaris un Jazz ir OK autiņi.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Tas pirmais auģiks interesants. Taisni vai gribētos dzīvē pataustīt. Bet tu saproti, ka tas, ko tu iesaki cilvēkam kā pirmo mašīnu, ir pilnīgs retro, un ekonomiski degvielas ziņā šie autiņi točna nav. Gāze... jā, gāze glābj situāciju, bet atkal čakars un izdevumi, bez tam jaudas zudums... Bet vecu mašīnu ar kaut kad sen uzliktu gāzes iekārtu es vispār nepirktu.

Tēma: Lietota auto meklējumi

Neņem dīzeli! It kā ekonomiskāks, bet problēmu vairāk un lielāks risks ielidot uz dārgiem remontiem. Neņem neko baigi eksotisku. Skaties vai nav sapuvis, noteikti pirms pirkšanas parādi auto kādam gudrākam cilvēkam vai servisam. Var ņemt Fokusu, ja patīk.

Tēma: 12.oktobrī ar ziemas riepām.

Es šodien samainīju divas. Aizmugurē vasarenes bija pavisam plikas nobrauktas - negribējās ar tādām vairs riskēt. Savukārt priekšā svaigas, šogad pirktas, nekas nenotiks, ja arī kāda salna ietrāpīsies.

Tēma: Neregulējas V50 2008 gaismas - iesakiet risinājumu

Tas nav šedevrs, tas ir normāls pagaidu risinājums, kad kāda iemesla pēc nevar uz sitiena salabot/ nomainīt riepu. Bet nu ilgtoši tā braukt un vēl auto notirgot... nu jā...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet nu summas tomēr pamatīgi atšķiras: cik maksā pritons un cik - vācu hlams?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nez, šitas dizains nekad nav bijis stilīgs. Toļi Ostins, toļi trabants kaut kāds. Tikpat labi blokmāju varētu par stilīgu nosaukt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Dažreiz es patiesi priecājos, ka manam auto lukturi maksā pārdesmit eiro jauni, spoguļi arī prastie. Vienīgi diskus varētu zagt, bet tie arī nav pirmā svaiguma, nez vai kāds gribētu čakarēties. Tad nu turu pie mājas un guļu mierīgi.

Tēma: Alfa Romeo 159 neizslēdzas motora dzesēšanas ventilātors

Raimi, tu izliecies? Neko nezinu par gāzi, bet benzīna droseli parasti var izmazgāt. Ja ir tikai aizaugusi, tad tas palīdz. Un varēji jau taisīt jaunu topiku nevis pie ventilatora rakstīt.

Tēma: Mazda 323f uguni

Ja drošinātājs vesels, skaties slēdzi.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

lineageos.org/ A uz šitā tak SmartID vajadzētu aiziet? Neesmu dzīvē taustījis, CyanogenMod gan reiz uz HTC Explorer uzliku - diez ko nepatikās.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Žēl, ka šajā diskusijā neizlīda neviens ar Symbian vai vismaz Windows Phone. Būtu vēl jautrāk. Bet laikam jau Symbiāņi sen par nelietojamiem klučiem pārvērtušies. Windows Phone gan vēl daži kaut kā lieto. Un tad jau vēl ir Windows 10 Mobile.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Protams, ka notiek, tikai tās pārejas tiek veiktas daudz lēnāk un pakāpeniskāk.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Tur nu tev atkal ir taisnība

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nu ja par iPodu, tad tas tak tiešām ir jālauž, lai normāls cilvēks spētu lietot. Tā oriģināli paredzētā bakstīšanās ar iTunes ir ārprāc. Bet nu atkal - katram savs, kas grib, lai bakstās.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Bāc, te jo dziļāk mežā, jo vairāk skaidu. Es sevi varu pieskaitīt pie Apple heiteriem, bet būtu stulbi noliegt, ka ābols ar daudz švakākiem dzelžiem uz Ios var izdarīt to pašu, ko daudz jaudīgāka Android iekārta. Arī strādā daudz stabilāk. Kā jau te teica - konkrētiem dzelžiem īpaši pielāgota sistēma - tas ir spēks, tas attiecas arī uz ābola datoriem. Cita lieta, ka Apple filozofija man nav pieņemama, es gribu ierīci, kura klausa man nevis otrādi, tādēļ man nekad neviena ābola produkta nebūs. Savus pirmos androīdus vispār pats pārflešoju, izmēģināju dažādus kreisos ROMus - bija jautri. Tad te tālāk viens lohspeciālists, kurš citkārt runā diezgan prātīgas lietas, nes kaut kādu tuftu par to, ka datus vēsturei jāglabā vienā eksemplārā uz SSD, jo tas ir modernāks un ātrāks. Tā jādara, jo viņam nekas vēl nav pazudis. Arī metot zemē nē. Nu kamooon?! Tad vēl viens te stāsta, ka normāls vecis ved līdzi otrajā Golfā taksofona būdu, Zenītu ar filmiņām, rakstāmmašīnu un kompasu. A topika nosaukums ta: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nav gan. Ar ko lai viņš būtu drošāks? Tieši pretēji - SSD mirst pēkšņi bez brīdinājuma, un, atšķirībā no beigta HDD, datus izcelt ir praktiski neiespējami.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Protams. Bet to, ko bail tomēr pēc kāda laika neatcerēties, var ar zīmuli uzzīmēt blociņā. Blociņš vienmēr tiek nēsāts līdzi vienā kabatā ar pagājušā gadsimta podziņtelefonu. Vai somā, ja kabatas jau no tās bagāžas saplīsušas.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti