Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Škoda Octavia auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Viņš jau nesauc. Tā arī saka: mazauto nievātājiem ir jāņem šāds liels!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tas neder, jo ļoti bieži sanāktu maldināt. Piemēram, krustojums līkumā (tādu nemaz nav retums). Arī pa apli braucot, tad visu laiku kreisais degtu, un neko nevarētu saprast.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vienīgais labums ir, ka ZZS aplauzās. Par Saskaņu viss skaidrs, bet to liberastu-shēmotāju fanupulku es nesaprotu. Izskatās, ka vienkārši vinnē tie, kam vismasīvākā reklāmas kampaņa, un ar galvu reti kurš balsotājs vispār domā.

Tēma: Lietots auto - kādu marku/modeli meklēt?

Jebkurš auto garšo korozijai, cits drusku vairāk, cits drusku mazāk, bet rūsē visi. Ja vien nerunājam par Audi 80 :D Jebkuras markas 15+ gadīgs auto var būt izpuvis līdz Tolmetam, protams japānim šī iespējamība procentuāli būs lielāka.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu... Izaugsme, protams, ir laba lieta, bet, ja valstī cilvēku skaits nepieaug, tad nav īsti iemesla viņam pieaugt galvaspilsētā. Savukārt iedzīvotāju aizplūšana uz Pierīgas privātmāju pašvaldībām zināmā mērā liecina par vispārēju dzīves līmeņa celšanos, jo Mārupē no visiem aspektiem dzīvot ir patīkamāk nekā Pļavniekos... vai Vecrīgā. Ja vien var iztikt bez Rimi aiz stūra un bez trolejbusa pie mājas.

Tēma: Lietots auto - kādu marku/modeli meklēt?

Re ku studentam stilīgs auto - nav štrunta golfs vai Astra: www.ss.com/msg/lv/transport/cars/saab/9-5/dccpx.html Jāskatās tikai, vai nav totāli sapuvis. Bet nu skate uz gadu ir...

Tēma: Vai esošajā vietā var likt auto (dabūju sodu)

Varēji jau uzrakstīt, ja tik gudrs. Es arī tagad tā nevaru izdomāt - tramvaja sliedes tur ko ietekmē vai nē. Ja neietekmē, tad stāvēt nedrīkst. Bet mašīnas tai krustā ir stāvējušas mūžu mūžos.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jāsaka, ka man jau labu laiku ir tāda ķecerīga doma: tas kreisais Jūrmalas virzienā vispār tur nafig nav vajadzīgs un būtu jālikvidē. Turpat blakus tak ir pārvads, kam pa apakšu izbraukt, lai apgrieztos.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Viņš par ko citu. Tas, ka vecāka gada autiņiem vidējais nobraukums ir mazāks nekā jaunākiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bet padomju laikos universāļus tiešām saukāja par pikapiem. Iž Kombi bija pikaps, tāpat 2. un 4. žigulis. Daudziem vēl tas galvā aizķēries.

Tēma: CH 400. jau 2. reizi skatē izbrāķē

Kaut kas ar maisījumu nav pareizi. Tā jau ir, kā džeki saka, tur kompleksi jāskatās. Vai ta kompī nekādi brīnumi neuzrādās?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu vecīt, tas tak citrons! Spuldzes var nodzist jebkurā mirklī, bez tam visas!

Tēma: CSDD VW Tiguan

Apsveicu!

Tēma: sabūfera izvēle un to aksesuāri

Audio vadus arī cenuklubā var nopirkt. aux.lv arī var. Depo visādus smalkus vadus pirkt nevajag, jo var uzrauties uz pilnīgi nelietojamiem mēsliem, savukārt pārdevēji visbiežāk par savu preci neko nezin.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu es vismaz reizi mēnesī kapotu pavirinu. Pārbaudu eļļu, logu mazgājamo pieleju... Paskatos, vai kaut kas netrūkst Tāds pieradums.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Bet kā var īpašnieks pats nepamanīt, ka no glāzēm nekas vairs nav palicis? Pēdējo reizi tādas glāzes braucošai mašīnai redzēju 90-tajos, un tas bija divdesmitgadīgs Opel Rekord.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Lexusam ar bija pults caurumā, tas nav nekāds retums.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pat 99-tā gada Opels bļāva, kad atvēru durvis ar atslēgu aizdedzē. Ja gribējās klausīties radio ar atvērtām durvīm, bija jāslēdz aizdedze iekšā. Savukārt Seatam šāda brīdinājuma nav. Bet Opelim tam bija zināma jēga, jo teorētiski bija iespējams aizslēgt durvis bez atslēgas un no ārpuses aizsist.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Elektroauto var būt pat ļoti izdevīgs cilvēkam, kas dzīvo privātmājā, darba specifika prasa bieži maisīties pa centru un tur parkoties un ir liels dīzelis kā otrs auto. Man tāds ir rados, par zaļumu viņam nospļauties, bet ikdienā brauc ar i3 un ir tiešām sajūsmā. Kā vienīgais auto, protams, būtu garām.

Tēma: Check Engine Audi 2.5 V6 BDG 2004. gads

Ko nozīmē EGR delete? Ja vienkārši aiztaisīts caurums ciet, tad, atmetoties no lielākiem apgriezieniem, čeku metīs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pieklājīgi tas skanētu: meiteņu magnēts :D

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu šāds Rovers loģiski, ka priecē sirdi! Šaubu nav. Man vienam kaimiņam ir MG - mašīna uz kuru gribās atskatīties, un iet arī labi. Bet naudu arī visu laiku iekšā jāliek.

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Pa pa, nebaidi nu cilvēku! Nekas tur motoram nepārkarst no tā, ka kaut kur spiež tosolu ārā, ja vien tiek laicīgi čekots līmenis. Tas vispār pilnīgi nekā neietekmē motora darbību, tai skaitā eļļas ēšanu, kamēr to tosolu nespiež dzinējā, bet tas jau būtu pilnīgi cits stāsts. Un nav jau teikts, ka pečkas vaina pie tās svīšanas, tur var būt vēl dažādi iemesli. Manam Opelim vienu brīdi tecēja tā, ka visi paklāji bija slapji. Tad devu zināmam meistaram taisīt, pats neņēmos, jo visdrīzāk būtu pussalonu tai procesā salauzis.

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Tam auto ir 13 gadi un 250K nobraukums (optimistiskajā scenārijā). Tu tiešām gribi, lai viņš vispār neēstu eļļu? Litrs uz 10K vecam auto ir pilnīga norma, dažkārt arī vienam otram jaunam

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Da šitiem bagātajiem hipsteriem tak vienalga cik ilgi kur braukt un cik ilgi stāvēt. Viņam viss viens, kur savu planšeti bakstīt: mājās, opisā (ja vispār ir tāds) vai uzlādes stacijā. Strādā viņš, kad grib, dzīvokli neremontē, lauku īpašumu nekopj. Man kaut kā liekas, ka lielākai daļai arī bērnu nav. A man katrai minūtei ir vērtība, tādēļ neciešu vienkārši kaut kur tupa stāvēt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti