Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vo vo, es šito ne reizi vien esmu teicis. Es labprāt nopirktu, piemēram, Sandero, man nevajag planšetes un navigācijas, varu iztikt bez apsildāmajiem beņķiem, klimata, elektriskajiem logiem aizmugurē, varu pārdzīvot patēriņu pāris litrus vairāk nekā kaimiņa vāģim. Bet... es gribu, lai zem kapota ir kas vismaz līdzīgs motoram, kas to kasti kaut cik adekvāti spētu kustināt uz priekšu. Nu neiet tak tās Dacijas vispār, neiet, lai ko te viens otrs nestāstītu!

Tēma: Volvo V70 II, 2007. 2.4 dīzelis 120kw zūd tosols.

Ja ir tā, ka vienkārši laiž garām kāds savienojums vai mikroplaisa radiatorā, tad puslitrs uz 5K ir pietiekami niecīga noplūde, lai ar aci to nevarētu atrast. Balti dūmi nav... Eļļa vairāk nepaliek... Salonā tepiķīši sausi? Ja jā, tad es personīgi nečakarētu sev smadzenes un to puslitru vienkārši laiku pa laikam pielietu. Bet ja tomēr gribi, lai viss čotka, tad dzen vien uz servisu, lai šie meklē,kur tas tosols paliek?

Tēma: Kas ar Latvija?

"rodas jautājums kas iztrūkst pie burta L?" Neiztrūkst, RAF pie R bija!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Opelis arī par Seatu bija klusāks. Bet tas jau arī no riepām baigi atkarīgs. Opelim bija baloni, Leonam zemprofils, Sportagem arī pietiekami augsts profils, kas tev tam Ceedam nāk?

Tēma: Pērciet skaistumkopšanas produktus LĒTĀK

Reāli noderīgas lietas īstiem benzīngalvām!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu labākais ir tas, ka izrādījās, ka sista priekša. Bamperis, acīm redzot, nomainīts, bet āksti nebija spējuši pat miglas lukturus pareizi vietā ielikt, bet kaut kā šķībi iemocījuši. Tas sīkums - 5 minūtes un viss bija kā nākas. Sliktāk, ka izrādījās sapisti visi trīs radiatori un kaut kā nebūt salāpīti. Dzeses radiators man pārsprāga braucot, interkūlers sāka pūst garām, tur visas šļaukas turējās tikai ar mātes vārdu palīdzību. Tur visu nācās mainīt, bez kondiškas pagaidām iztieku. Kartera ventilācija nebija laikam nekad tīrīta, dēļ kā turbīna eļļu dzina. Tad vēl visādi vārsti, kas vienkārši nobeigušies paši no sevis un čakarē prātu. Termostats, kura nomainīšanai pusmotors jāizjauc (reāla jebļa, Opelim viņš atradās praktiski priekšā zem kapota). Pirms pāris dienām pamaucu kārtīgi pa granteni un pazuda logu šķidrums. Tad pārstāja strādāt logu tīrītāji, pēc brīža atkal paši no sevis atdzīvojās. Domāju, ka satecēja uz motoriņa un kaut kāda aizsardzība nostrādāja. Šodien jaukšu un skatīšos. A tā iet kā zvērs

Tēma: CSDD VW Tiguan

Jā, es arī esmu izbrīnīts: CSDD tagad ir Tiguan? No Eiropieša iesēžoties japānī un otrādi zināms apjukums var iestāties - ļoti daudz kas ir izvietots pilnīgi savādāk. Ja ir braukts ar Golfu, tad Tiguan nebūs problēma.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu tā viņš ir. Es, piemēram, esmu sajūsmā par iespēju dzīt fūru vilcienus pret kalnu, tāpēc nežēlojos par savu Leonu ar 2.0 TFSI zem haubes, kaut gan objektīvi tā mašīna ir benzīna kapsēta un vispār tur daudz kas ir slikti pa daļai VAG inženieru, pa daļai iepriekšējo īpašnieku nolaidības un līkrocības dēļ.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Te tak par sētu runa nevis divstāvu mājas pamatiem. Sametīs kaut kādas trubas iekšā, un stāvēs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šitais topiks pārāk plašs sanāk. Vienam lietots ir Audi80 ar gāzi zem 1K, cits nopērk divgadīgu premiumu, un tas arī būs lietots auto.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nezinu, kas tie par cilvēkiem, bet tādi auto "praktiski tikko no salona" tirgū ir. Bet lietots paliek lietots.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dīzeļiem pie labvēlīgiem apstākļiem varētu arī būt.

Tēma: Korejas klubs dodas uz Anīkščiem

Par to P.S. Smiltenē, šķiet, tikko kaut kas bija.

Tēma: Pārdodu akvāriju ar akustisko sistēmu.

Bet manam brālim ir ass cirvis.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bļin, sadrukājuši palagu palagus strīdoties, vai jūra ir zila vai zaļa. Nu gandrīz nekur nepastāv sociālisms vai kapitālisms tīrā veidā! Sociālisms ir stagnātiska iekārta (skatīt PSRS vai Ziemeļkoreju), bet ar zināmu kapitālisma piešprici var strādāt. Praktiski tīrs kapitālisms bija ASV un daļā Eiropas līdz otrajam pasaules karam. Neko salda dzīve daudziem cilvēkiem parastajiem nebija. Tad sākās sociālisma piešprice - Skandināvijā vairāk, citur mazāk.

Tēma: octa

Pēdējā laikā ņemu Swedbankā, vismaz man vislabāko cenu dod.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Neticami, bet uupis beidzot runā saprātīgi!

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Netaisos lasīt to rakstu, bet virsraksts izklausās patiesi. Uz Levitu visi lika baigās cerības, ka būs gudrs, neatkarīgs cilvēks, kurš visiem ierādīs vietu un sauks lietas īstajos vārdos. Bet vienīgais, par ko viņu var slavēt, ir tas, ka negvelž pārāk daudz tukša sviesta, atšķirībā no diviem iepriekšējiem (par Bērziņu labāks prezidents būtu jebkurš - pat manas mājas sētnieks).

Tēma: Kur iegādāties parking sensoru un kā lai stūre būtu taisna?

Nav kārtīgi dauzīts tas auto?

Tēma: BMW praidistiem

Nu tas jau ir riktīgs praidistu gājiens!

Tēma: Arku remkomplekts

Sanāk, ka Hyundajam neviens aftermarket arkas neražo, jo korejiešus, atšķirībā no vāciešiem un japāņiem, neviens nemetina? Nu var jau būt, ka tā arī ir.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Man arī kādreiz patika diskutēt par reliģiju. Ar briedumu iestāšanos sapratu, ka to darīt ir bezjēdzīgi un pat stulbi, jo ticīgam cilvēkam tu tāpat nepierādīsi, ka viņa pārliecība nav pareiza; labākajā gadījumā viņam būs tevis žēl, sliktākajā tu viņu nokaitināsi. Katram savs. Neredzu neko sliktu tajā, ka kāds savu dzīves jēgu atrod reliģijā, ja tas viņam palīdz būt labākam cilvēkam. Un pie baptistiem, cik ir būts, vispār ir tīri forši. Bībele ir diezgan interesanta grāmata, jāsaprot taču, ka lielākā daļa no tur rakstītā ir jāuztver simboliski. Es neesmu kristietis un ideja par dieva dēlu, kas augšāmcēlies, man šķiet visai dīvaina (lai gan ticu, ka tāds Jēzus ir dzīvojis), tomēr domāju, ka kādiem augstākiem kosmosa likumiem ir jābūt. Kā jau msh augstāk rakstīja: liekas diezgan neticami, ka pakratot kasti ar pulksteņa detaļām ir sanācis pulkstenis. Vēl neticamāk man šķiet, ka šis pulkstenis jau krietnu laiku turpina darboties un pat negrasās stāties. Bet ko nu par to lauzīt galvu - tāpat kā baktērija nespēj pat apzināties cilvēku, kurā dzīvo, tāpat mēs nespējam izprast šo likumu darbību, kur nu vēl ieraudzīt un saprast Dieva esamību, ja vispār kas līdzīgs pastāv. Bet jebkura lūgšana, jebkurš rituāls jebkurā reliģijā ir mēģinājums sakustināt šīs enerģijas. Iespējams, ka kādam arī izdodas. Miers ar Jums! Esmu runājis.

Tēma: Kur iegādāties parking sensoru un kā lai stūre būtu taisna?

Bet man arī nekļuva skaidrs - auto braucot velk uz vienu pusi, vai vienkārši stūre slīpi stāv?

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Pēdējais teikums - bomba!!! Es vārtos pa zemi :D

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Tā viš i. Pirms gadiem vasarnīcā likvidēju mūžvecu pojeņu dobi, kur neviena sen vairs neziedēja. Dažus stādus atstāju pārstādīt, vairumu vienkārši sametu aizbēršanai paredzētā grāvī. Nākamajā vasarā grāvis ziedos, bet no maniem cītīgi stādītajiem stādiem laikam viens tik uzziedēja. Ar rabarberu arī ir bijis līdzīgi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti