Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Otrais. Man noteikti ir citas lietas, kur tērēt naudu nekā premium auto. Ja būtu lieks piķis, savestu ideālā stāvoklī vai pat uzlabotu savu pašreizējo 2006. gada Seatu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Savulaik man Astrai bieži dega ārā tuvo gaismu lampas - ik pa dažiem mēnešiem. Tad reiz nosprāga ģeneratora relejs, tika nomainīts, un lampas pārstāja degt ārā. Viela pārdomām.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tā tiešām ir nulle, jo peļņa aiziet ārzemju investoru kabatās, un tāds vēja parks pat darba vietas nekādas dižās nedod.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

No tā vēja parka pienesums Latvijas ekonomikā būtu apaļa nulle. A zeme sa*irsta, putni izdzenāti, apkārtējo īpašumu vērtības sagrautas. Nu i nafig.

Tēma: Kļūda: SRS airbag maintenance urgent

Principā sačakarēt airbagu ir parasta lieta, bet aizdomīgi, ka neiet arī logi un pagriezieni.

Tēma: Kļūda: SRS airbag maintenance urgent

Klemmes noņemt uz brīdi mēģināji?

Tēma: Izbeigt operatīvo līzingu

Tas tak operatīvais līzings. Vai tad pats var tirgot oplīzē esošu auto?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uz kurieni tad nu emigrēs? Uz leišiem, vai?

Tēma: Audi 80

Cik augstu tev tas dzinējs ir? Sāc ar vistriviālākajām lietām: filtri, sveces. Degvielas filtra maiņa dažreiz dara brīnumus. Iespējams, problēmas ar aizdedzi. Principā dajebkas tur var būt.

Tēma: Esmu ieguvis 2000 gadu pārsvaru

Nu re - mistērija sāk atšķetināties

Tēma: Esmu ieguvis 2000 gadu pārsvaru

Domāju, ka tas ir nobraukums.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Brady, tiešām šogad 151K ar gripu? Tas nav pagājušā gada cipars?

Tēma: co2 nodokļa likmes

Šeku reku: iauto.lv/forums/topic/40787-dumojosi-auto-kuri-piesarno-musu-gaisu-ko-darit?pnr=4

Tēma: co2 nodokļa likmes

Kaut kur bija gan tēma tieši par kūpošiem auto. Tagad no telefona nemeklēšu. Katrā ziņā melniem un smirdīgiem dūmiem ar CO2 nekāda īsti sakara nav.

Tēma: Eļļa Audi B6 2.5tdi

Pie ieslēgtas aizdedzes, nestrādājot dzinējam, eļļas lampiņa taču vienmēr deg! Tieši tāpat kā ģeneratora lampiņa. Tā ka ar eļļu tur visdrīzāk nav nekāda sakara.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Varbūt vienkārši nevajag piecus jaunus modeļus gadā?

Tēma: Riepu standarti.

Bet ko es saku: atjaunotās uz ceļa turas labāk nekā tie ķīniešu mēsli! Un vēl varam uz to paskatīties no ekoloģijas viedokļa - riepām tiek dota otra dzīve, nevis izmesta svalkā.

Tēma: Riepu standarti.

+1 par atjaunotajām, jau gadiem ziemā ar tādām braucu. Uz ledus un sniegā uzvedās krietni labāk nekā jaunas lētā gala riepas, bez tam nav žēl ik pa pāris gadiem nomainīt. Ok, ir drusku smagākas un skaļākas, bet cena to atsver.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Citēšanai ir viens ļoti liels mīnuss - forums piepildās ar bezjēdzīgiem citātu palagiem arī tad, kad tie citāti nafig nebūtu vajadzīgi.

Tēma: Riepu standarti.

Gaisa temperatūra visu laiku virs nulles - vot i rezultāts.

Tēma: Riepu standarti.

Par to "nav paredzēts lietot" nepiekritīšu, tad jau neviens neražotu un netirgotu šipojamas riepas bez šipiem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tieši tā - tas auto pamatā ir paredzēts produktu piegādei, celtniekiem utt. Nevis grāmatvedim braukt uz Alfu iepirkties, kā tu augstāk mēģināji iestāstīt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nevienam standarta pilsonim nevajag kabluku! Tu vispār esi tādu jebkad stūrējis? Prieka tur ir ļoti maz.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Neredzu sakaru :-/

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jā, tikai klīnikā, kur strādāja 3 ārsti vienlaicīgi visu dienu, tagad strādā viens pusotru stundu dienā. Klāt tikt vispār nav iespējams.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti