Otrais. Man noteikti ir citas lietas, kur tērēt naudu nekā premium auto. Ja būtu lieks piķis, savestu ideālā stāvoklī vai pat uzlabotu savu pašreizējo 2006. gada Seatu.
Savulaik man Astrai bieži dega ārā tuvo gaismu lampas - ik pa dažiem mēnešiem. Tad reiz nosprāga ģeneratora relejs, tika nomainīts, un lampas pārstāja degt ārā. Viela pārdomām.
Tā tiešām ir nulle, jo peļņa aiziet ārzemju investoru kabatās, un tāds vēja parks pat darba vietas nekādas dižās nedod.
No tā vēja parka pienesums Latvijas ekonomikā būtu apaļa nulle. A zeme sa*irsta, putni izdzenāti, apkārtējo īpašumu vērtības sagrautas. Nu i nafig.
Principā sačakarēt airbagu ir parasta lieta, bet aizdomīgi, ka neiet arī logi un pagriezieni.
Klemmes noņemt uz brīdi mēģināji?
Tas tak operatīvais līzings. Vai tad pats var tirgot oplīzē esošu auto?
Uz kurieni tad nu emigrēs? Uz leišiem, vai?
Cik augstu tev tas dzinējs ir?
Sāc ar vistriviālākajām lietām: filtri, sveces. Degvielas filtra maiņa dažreiz dara brīnumus. Iespējams, problēmas ar aizdedzi. Principā dajebkas tur var būt.
Nu re - mistērija sāk atšķetināties 
Domāju, ka tas ir nobraukums.
Brady, tiešām šogad 151K ar gripu? Tas nav pagājušā gada cipars?
Kaut kur bija gan tēma tieši par kūpošiem auto. Tagad no telefona nemeklēšu. Katrā ziņā melniem un smirdīgiem dūmiem ar CO2 nekāda īsti sakara nav.
Pie ieslēgtas aizdedzes, nestrādājot dzinējam, eļļas lampiņa taču vienmēr deg! Tieši tāpat kā ģeneratora lampiņa. Tā ka ar eļļu tur visdrīzāk nav nekāda sakara.
Varbūt vienkārši nevajag piecus jaunus modeļus gadā?
Bet ko es saku: atjaunotās uz ceļa turas labāk nekā tie ķīniešu mēsli! Un vēl varam uz to paskatīties no ekoloģijas viedokļa - riepām tiek dota otra dzīve, nevis izmesta svalkā.
+1 par atjaunotajām, jau gadiem ziemā ar tādām braucu. Uz ledus un sniegā uzvedās krietni labāk nekā jaunas lētā gala riepas, bez tam nav žēl ik pa pāris gadiem nomainīt. Ok, ir drusku smagākas un skaļākas, bet cena to atsver.
Citēšanai ir viens ļoti liels mīnuss - forums piepildās ar bezjēdzīgiem citātu palagiem arī tad, kad tie citāti nafig nebūtu vajadzīgi.
Gaisa temperatūra visu laiku virs nulles - vot i rezultāts.
Par to "nav paredzēts lietot" nepiekritīšu, tad jau neviens neražotu un netirgotu šipojamas riepas bez šipiem.
Tieši tā - tas auto pamatā ir paredzēts produktu piegādei, celtniekiem utt. Nevis grāmatvedim braukt uz Alfu iepirkties, kā tu augstāk mēģināji iestāstīt.
Nevienam standarta pilsonim nevajag kabluku! Tu vispār esi tādu jebkad stūrējis? Prieka tur ir ļoti maz.
Jā, tikai klīnikā, kur strādāja 3 ārsti vienlaicīgi visu dienu, tagad strādā viens pusotru stundu dienā. Klāt tikt vispār nav iespējams.