Veselības aprūpi tikko atņēma, tagad vēl viens stulbums izdomāts ar gājēju luksoforiem, kuri tagad paši no sevis slēgsies iekšā un visus besīs. Sieva palika ar pussalabotu zobu, psc. Pēc mēneša visdrīzāk varēs tikai izraut.
msh rakstīja: Sāksim ar to ka apgalvojums "aizslēdzot durvis viņš nespēj tās aizslēgt un tas bloks/motoriņš tur darbinājās un lādēja aķi ārā" neiztur kritiku - ja ir runa par durvju slēdzeni, tad tur var notikt dajebkas - atslēdzot vai aizslēdzot komforta bloks nosūta durvju kontroles blokiem komandas kaut ko raustīt ciet vai vaļā [slinkums skatīties shēmā, pieņemu ka tur ir kā C5, divi motoriņi] un tie to izdara, ar sekundi vai divas ilgiem impulsiem, un tas arī viss - vēl slēdzenē var nosprāgt mikroslēdži, pasažiera durvī laikam trīs gabali - bet arī tas neko sliktu, neskaitot nepilnvērtīgu slēdzenes funkcionalitāti kas izpaužas kā nelieli gļuki, izraisīt nevar. Paša durves kontroles blociņa bojājums vēl varbūt to varētu izraisīt - kontroles blociņš ir iebūvēts elektriskā loga motoriņā un to atvienot nozīmē ka viss, kas tajās durvīs atrodas, nedarbojas - logs darbojas?
Ja ar pulti ir domāta oriģinālajā atmetamajā atslēgā esošā, tad tai ir nosēdušās baterijas un/vai tā vienkārši ir atkodējusies, tb komforta bloks to vairs neatpazīst. Neko tādu atslēgt lai nedarbotos nevar, neskaitot komforta blokam pieprogrammēto atslēdzu nodzēšanu. Tā ka ieliec pultī jaunas baterijas un pamēģini internetā atrodamas metodes kā piekodēt tāpat - ja neizdodas - tad būs jāpiekodē ar kompi; ar kompi ļoti elementārs pasāciens, ir gadījies to darīt. Tāpat pirms ņemties remontēt to centrālo, komforta bloku vajag pieslēgt pie kompja izvērtēt situāciju.
Nezinu par Audi, bet to gadu Opeliem mierīgi var atrubīt oriģinālo pults atslēgu, ja sāk gļukot. Tobiš gļukot parasti sāk signalizācija, un tad nu viņu arī atslēdz kopā ar tālvadību.
Maximā. Latgalīte arī gan jau strādā.
Njā, sievai vismaz garīgais uzlabotos...
Ja es būtu zinājis, ka Raimis ir tāds metināšanas guru, būtu mēģinājis ko sabīdīt un neatdot Opeli naglās.
Visu forši pateici, izņemot par zālēm. Zāļu jau nav, viss, ko varam darīt, ir dzert daudz zāļu tējas ar medu un ēst ķiplokus.
Ja notiek pilnīga katastrofa un atslēdz ūdeni un elektrību, tad man jātiek līdz dāčai Medemciemā, kur varu dzīvot bez šīm lietām. Tas gan uz vīrusu īsti vairs neattiecas 
Kārtējo reizi nesaprotu, ko tu runā? Kāds logs? Kāds ventilators? Te par eļļas spiedienu jautājums.
Varbūt, ka tiešām eļļas sūknis vienkārši noklājies?
Idioti, vienkārši idioti. Es to par lielveikalu izpircējiem. Vakar vakarā sieva Rimi nevarēja maizi nopirkt, jo tajā rindā stāvēt bija beztolks.
Jā, es arī tieši sastrēgumu laikā noriskēju izbraukt cauri Rīgai. Bija daudz tukšāks nekā parasti.
Aha. Un vēl padomā, cik ir tādu, kas to gripu pārslimo mājās, un pie ārsta nemaz neaiziet. Kā, piemēram, es pēdējās pāris reizes. Slimības lapu man nevajadzēja, tad kāda jēga uz poliklīniku vilkties? Un tāds noteikti neesmu viens.
Eh, beidz! Es Astrai aiztaisīju to vārstu un tā nobraucu ~ 6 gadus, motors joprojām strādāja kā pulkstenis. Es gan par benzīnieku runāju, ar dīzeļiem maza pieredze.
Ekoloģija. Un, ja viņš strādā pareizi, tad arī neliela degvielas ekonomija. Ziepes sākas, ja viņš nosprūst atvērtā stāvoklī, tad labāk ir aiztaisīt ciet pavisam un aizmirst par to.
It kā jau tur viss darbojoties, tikai ielās čo ta nav redzēti.
Te vienkārši ir daži pataloģiski mīnusu licēji. Ko teikt nav, bet mīnusu nospiest vajag obligāti. Tas jau attiecas arī uz citiem postiem citos topikos.
H2 tak nav jāražo uz auto, to uzpilda tāpat kā jebkuru degvielu.
Es tikko tā iedomājos... Vai nebūtu loģiski taisīt lādējamus H2 hibrīdus? Ņemot vērā, ka H2 pa lielam tas pats elektroauto vien ir, tikai bez baterijām?
Tas paātrinājums visdrīzāk interesē tādiem kā man - 15 gadīgu hotheču pircējiem 
Ja kordus neredz un pumpas nav, var braukt. Tikai jāseko līdzi.
Oi, tikai tagad bildi paskatījos. Tur tak vispār nekā nav. Parasta lieta 
Nu ja tā tek, ka pilnīgi kūp, tad nevar būt, ka nevar redzēt, no kurienes. Visdrīzāk jau, ka tā pati turbīna arī pūš pa savienojumiem ārā.
msh rakstīja: Davai, parādi man kuras ir tās labās slotas. Patlaban golfam pakāpeniski, pa vienai, mainās nost slotas kas maximā maksāja 8 eiras gabalā un nehuja negāja...
Kaut kad pirms pāris gadiem vēl Opelim CenuKlubā iepirku Bosch. Maksāja tikpat cik Maximas noname, kalpoja ilgi un labi.
Sēdēt mājās ar 80% no algas?! Kas var būt labāks par šo?!