Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 142 >

Tēma: VW Touran 2003 1T1, 1T2

Bet tev jau sanāk, ka problēma nav ar AC, bet ventilatoru kā tādu! Šī kļūda it kā uz komforta bloku attiecas, hvz...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

To pirmo gan nevajag. Ja es pamanītu šādu "kļūdiņu" sludinājumā, tad ar to arī mana interese par konkrēto vāģi beigtos. Otrais punkts pats par sevi. Trešais arī ir ok (kamēr nerunājam par makrofleksu sliekšņos, jo tas jau ir cūciski). Ceturtais - nu tur ar prātu. Parasti jau vairums liek cenu ar domu, ka kaut ko var nomest. Ja uzliksi nesamērīgi augstu, neviens pat nezvanīs un nebūs kam nolaist.

Tēma: VW Touran 2003 1T1, 1T2

Kompi slēgt nemēģināji? Varbūt tur kas konkrētāks parādītos. Tev tā ka visos režīmos švaki pūš? Gan auto, gan manuālajā, gan aukstu, gan karstu?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es šogad esmu notirgojis tikai bērnu velosipēdu 😎 Bet, ja nopietni, tad tās SS un plačos atrodamās "tirgus" cenas vairs neatspoguļo īsto automašīnu vērtību. Cilvēki sāk saprast, ka pirkt lietotu auto bez garantijas virs 3K ir stulbums un neprāts, ja vien tā nauda nemētājas pagaldē bez pielietojuma. Un tā kā pārdot savus 10 gadīgos hlamus par kaut cik jēdzīgu ciparu neviens nevar, tad arī jaunus tai segmentā neviens neņem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Godīgi sakot, ziņa par cāli šokēja, kaut arī pats nekad neesmu bijis tai forumā. Neticu, ka nebija iespējams par simbolisku samaksu to pasākumu pārdot, nesaprotu, kāpēc Delfi izvēlējās vienkārši noraut rubiļņiku? Boot.lv arī vairākas reizes bija uz slēgšanas robežas, bet vienmēr izdevās atrast jaunu saimnieku, kas būtu ar mieru uzturēt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šito lai Māris izlemj. Teorētiski jau ir par tēmu.

Tēma: Audi A6 C6 klimata kontroles problēmas

Varbūt kāds temperatūras dačiks gļuko. Bez kompja diez vai ko sapratīsi.

Tēma: Kā izbraukt cauri Polijai?

A savā mašīnā drīkst gulēt vai nedrīkst?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nu... Man nebūtu problēma salikt kaudzi mīnusu no viena profila 😎 Jāteic gan, ka pa visu laiku, kopš esmu šeit, vienu reizi esmu tā darījis. Vai divas. Vispār tie plusi un mīnusi nemaz nav piesaistīti profilam.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

ashyrosa7352

Tēma: Palīdzība

Ja ir stabili ienākumi, tad tak Banknotē var paņemt bez problēmām.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mēs tak par to garo klepu jau izdiskutējām līdz riebumam, un nebija neviena, kas teiktu, ka pret garo klepu nevajadzētu vakcinēties! Ko tu atkal gribi?!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

GB12 rakstīja:  Bet vispār šis bija jāliek vai nu jauno, vai lietoto auto topikā.

Tā gan, drusku nolohojos 🙁

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nevajag pārāk aizrauties ar sazvērestības teorijām. Tas ierauj dziļāk un dziļāk pat nemanot, līdz vienā jaukā dienā tu visiem sāc stāstīt par čemtreiliem ☝️

Tēma: Celtniecības brīnumi Nerietumu valstīs.

A kā plauktiņu pie sienas pielikt? Nemaz nerunājot par boileri vai virtuves skapīti. Neredzu šim jēgu. Sarežģītākais vienalga ir uztaisīt koka karkasu, kurš ir nepieciešams arī šajā variantā. To karkasu tad var apskrūvēt ar kādu paplānu OSB, kas nemaz tik baigi visu nesadārdzinās, un tad līmēt to puķiku no ārpuses siltumam.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

A tas parasti Škodām tā ir? Līdz šim nevienā auto tādu atsevišķu kruīza sviru nebiju sastapis, tai skaitā VW un Seat. Ar Fabiju nesen braucu, tur arī pagrieziens bija pareizajā vietā un nekādas liekas sviras netorčīja. Nedomāju, ka tam ir sakars ar kaut kādām vecām tehnoloģijām, vienkārši dizainers kaut ko labu pīpējis. Ar mūzikas vadību pa lielam tur viss kārtībā, skaņa gan pasūdīga.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar sanāca kārtīgi izbraukāties ar Škoda Kamiq. Principā normāls autiņš, iet neslikti, bet mulsināja pāris lietas. Nekādi nesanāca ērti atbalstīt elkoņus, vidējais elkoņu balsts ir par zemu, durvju pusē arī īsti nav kur. Tas nu tā. Bet trakākais - visu laiku čakarējos ar pagriezienu rādīšanu. Pagriezienu slēdzis uzlikts netipiski augstu, nevar ērti aizķert ar pirkstu, bet speciāli jāceļ roka. Un zemāk, nez kāpēc atsevišķa svira kruīzam, aiz kura visu laiku ķerās roka, traucējot ieslēgt pagriezienus. Pašā sākumā vairākas reizes kā mudaks rādīju pagriezienus ar nokavēšanos, jo sāku raustīt to kruīza sviru. Kāda hera pēc šāds risinājums? Vai īstenībā tur viss ir labi, un problēma ir tikai manā roku leņķī? P.S. Vēl biju pārsteigts, ka šādam tīri normāla izmēra autiņam praktiski nav bagāžnieka.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Ja nebūtu viņiem tāds Zelenskis, tad Ukraina jau, ļoti iespējams, būtu apgabals Krievijā. Tas ir cilvēks ar visām prezidentam vajadzīgajām īpašībām, aiz kura cilvēki bija gatavi sekot pat nāvē. Droši vien, ka ir kā tu saki, ka sākumā tas bija pelēko kardinālu biznesa projekts - aktierītis, kas visiem patīk. Bet izrādījās vecis ar pautiem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Cilvēks kaut kur brauc ar Sandero. Un? Man arī uztaisīt video, kā es ar T4 braucu uz Skulti? 100 punkti, ka Sandero ir krietni ērtāks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Davai, uzraksti, kas patika!

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

dffdgdcrrgdrcgd

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, par ko līdzīgu es nesen rakstīju sabiedriskā transporta joslu sakarā - ka daudz kur vispār nav iespējams nogriezties pa labi, nepārkāpjot noteikumus vai arī nenobloķējot satiksmi taisni ejošajā joslā. Tad atnāca uupis un teica, ka es esot idiots, ja nemākot izveikt asu 90 grādu pagriezienu, neaizkavējot satiksmi.

Tēma: Degvielas patēriņš

😂

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

affasf

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pilnīgs bullšits tas amonjaks. Nekur apkārt nemētājas, no zemes laukā nenāk, attiecīgi - jāražo. Indīgs un bīstams pēc traka, šai ziņā pārspējot jebkuru naftas produktu. Mazefektīvs galu galā. Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc vajadzētu attīstīt šādu degvielas veidu.

< 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti