Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 142 >

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Es saprotu, ka laiku paņem Gada auto, bet nu tomēr...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

liameee Jau divas nedēļas kā ieliku, vai ta var vai nevar beidzot bloķēt?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja:  Pamēģini tepat Latvijā bez varas atļaujas pārdot kādam savu saražoto elektrību.

Hmm... Nedomāju, ka Latvijā būtu aizliegts tirgoties ar elektrību. Ražo un tirgo kaimiņam - pa vadiem, akumulatoros vai spaiņos. Bez varas atļaujas tu nedrīksti izmantot valstij piederošās elektrības pārvades kompānijas infrastruktūru - tas gan.

Tēma: Disku iznesumi un riepu platums

Teorētiski tavs aprēķins ir pareizs. Tas gan nenozīmē, ka darbosies arī praksē :-/ P.S. Runa nav tikai par riepu strīķēšanos, bet ar nepareiziem iznesumiem var ciest arī vadāmība. Var arī neciest.

Tēma: Motora pārsegs Volkswagen Passat

Milzu lampa panelī jau neatceļ tausta esamību. Man visām mašīnām vienmēr ir bijis.

Tēma: Motora pārsegs Volkswagen Passat

Kāda starpība? Viņš jau tāpat par labu uzvedību uz ierobežotu laiku izlaists, bet tā kā ir aizmirsis zāles paņemt līdzi, tad drīz būs iespundēts atpakaļ un nekādu kapotu vairs nevirinās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kādēļ tad ieliki ziņu šeit, nevis politikas topikā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ko Bergs par to saka?

Tēma: Motora pārsegs Volkswagen Passat

Nav tā, ka attaisāmais kloķis salonā neatiet atpakaļ, līdz ar to kapots paliek atvērtā stāvoklī? Pamēģini viņu ar roku pastumt atpakaļ vietā! Man Opelim šitā bija, nobraukāju gadus, tā arī nemaz nesataisīju.

Tēma: Mercedes-Benz E-klase 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Virsbūves gaisa applūstamību parasti dēvē vienkārši - aerodinamika! 😆

Tēma: Līdz š.g. 1.oktobrim pārbūvēšot Ulmaņa - Lielirbes krustojumu

Tur jau labu laiku rok un ņemās. Es tikai neesmu sapratis - būs kaut kas labāk vai tikai sliktāk?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Atvaino! Šoreiz neuzķēru ironiju. Gadās 😎

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Abu Meri gan varētu likt mierā. Gan savā profesijā, gan valdībā pārāks par vairumu latviešu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jā, tās meitenes man arī patīk. Tāds zināms paradokss.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tikai gadu... Esmu pārliecināts, ka vairums klātesošo nepotējas ar Phizer krietni ilgāk nekā gadu!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Laiku pa laikam sabiedriskās vietās kādu redzu. Vai tu par foruma locekļiem? Tādi jau te tikai pāris bija.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bradypus rakstīja: Pārāka izrādījās gan. Noziedzīgi pārāka. Tikai BigPharma dēļ tādiem kā tu var turpināt savus noziegumus. Kam tieši ir jānotiek galvā, lai vakcīna, kas masveidā radīja "tīfa mērijas" palīdzot nogalināt neaizsargātos un pārlieku befektivās "specifikācijas" dēļ nespēja aizsargāt pret mutācijām, ir saucama par pārāku?

Tu pārspīlē. Brīdī, kad vakcinācija bija noslēgusies, nemaz neviens vairs tā nemira. Mira sākumā. Un no visām tām mutācijām (kuras nekur nav pazudušas) arī neko baigi nemirst. Ne vakcinētie, ne nevakcinētie. Pieturēšos pie uzskata, ka vakcinācijas politika bija vairāk pareiza, nekā nepareiza, protams ar daudzām masīvām kļūdām. Bet pēc kara jau visi gudri kulakus vicināt, it īpaši mūžīgie opozicionāri.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Neredzēju nevienā bildē neko ievērības cienīgu. Tik garu rakstu censties lasīt angliski nav iekšā. Par ko stāsts? Metāns rada siltumnīcas efektu pats par sevi. Ja tas tiek izmantots kā degviela, tad pasākums ir pat ļoti ekoloģisks!

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

liameee

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tu taču nedomā, ka es speciāli reklamētu Teslu?! 😆 Es taču klasificējos pie heiteriem 😎 Vienkārši tā bija Tesla, tādēļ arī rakstīju Tesla nevis "kaut kāds balts auto".

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar vakarā braucu pa Jūrmaleni Rīgas virzienā. 110. Pa malējo labo joslu gāja Tesla un es aiz viņas. Teslai priekšā pārredzamā attālumā vispār neviena. Braucām tā 115-120, vidējā josla pilna, un visu to 110 posmu mēs ar Teslu gājām tai vidējai joslai garām kā stāvošai. Tāda absurda sajūta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es vispār sākumā uz ātro domāju, ka atkal spambots, gandrīz izdzēsu 😄 Tad tik pamanīju, ka Raimis.

Tēma: Audi A4 2011 1.8 tfsi

Mitsubishi inženieru lolojums. Bet nu štrunts, 17 gadus nogāja, pēc restaurācijas gan jau kādus gadiņus vēl pagriezīs 😎

Tēma: Audi A4 2011 1.8 tfsi

Man pašam pagājšvasar bija, ka karstai mašīnai starteris regulāri noķīlēja un nevarēja pielaist, kamēr nebija atdzisis. Izrādījās, ka vienkārši bija sabiruši gultņi.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nu nē, man šķiet, ka ir bijis vēl trakāk.

< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti