Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 142 >

Tēma: DPF filtri un tehniskā apskate no 2025.gada

Nē nu ar to dīzeļu smaku ir interesanti. Man šitāds ir darbā XC90. Dūmu vispār nav, skatē viss ideāli, bet smirdoņa aizmugurē ir vājprātīga. Hzv, kas tur ir.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu aicini visus uz masveida klopi? Vai revolūciju? Vai kas ar tām nūjām jādara?

Tēma: DPF filtri un tehniskā apskate no 2025.gada

Tak tai specifiskajai dīzeļa smirdoņai nav nekāda sakara ar DPF filtru! Melnajiem dūmiem gan, bet tie melnie dūmi jau kā reizi nemaz tik traki nesmird.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Ok, būšu!

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Tieši tā. Ja pareizi atceros, tad tajā summā ietilpa pilnīgi jauns dzinējs ar visu nomaiņu dīlera servisā.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Varētu pat šoreiz piedalīties; par cik ar siltām jūtām atceros pašu pirmo X-Treilu, būtu interesanti izbraukt ar šo. Pa lielam man vienalga kad un cikos, vajadzētu tikai dienu iepriekš zināt.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Domā, ka Kariņam tajos lidojumos bija baigās izpriecas? Striptīzdejotājas un šampanietis? Nu var jau būt...

Tēma: megalohatrons

Bet ja tev šuj ciet dibenu, lai cits varētu dirst divreiz vairāk? Drusku kaut kā negodīgi, ne? Ja tev uzliek sodu un nokaunina Delfos par nomestu izsmēķi, bet cits tajā vietā izgāž šīfera kravu?

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Katru reizi, kad kāds liek priekšā kādu Vācijas piemēru, man gribas atgādināt, ka vācieši no varenas nācijas ir pārvērtušies par nevarīgām lupatām. Tāpat kā liela daļa pārējo eiropiešu.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

ZZZZ rakstīja: Tev jāspēj to novērtēt vizuāli. Pilnīgi bezjēdzīgi veikt testu un konstatēt, ka neslīd, jo pēc 50m jau pie pārejas kur visi piebremzē/pierullē ir melnais ledus.

Lai visiem būtu skaidrs. Par melno ledu sauc parādību, kad ar plānu ledus kārtiņu pārklājas pilnīgi tīrs asfalts. Tas ledus ir tik plāns, ka cauri tam spīd asfalts, līdz ar to viņš var būt praktiski neredzams. Tāpēc arī to sauc par melno ledu. Tas, kas atrodas zem sniega, vai slidkalniņi pirms krustojumiem/ pārejām nav nekāds melnais, bet vienkārši parasts ledus.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar puspieci pēcpusdienā. Principā tumsa. Hunday pseidodžips mauc pa Ilūkstes ielu bez nekādām gaismām.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Nu jā, šitas pipec vienkārši: dēļ dažiem mudakiem, kas nejēdz parkoties, aizliedz likt mašīnas vispār! Tas tiešām ir progresīvi. Tieši tāpat man likās nesaprotami, ka ir nepieciešamas fuckin' divas stundas (!!!), lai novāktu no sliedēm mašīnu!

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Māri, nezinu, vai esi pamanījis, bet pēdējās dienas ir kaudzēm spama topiku. Prasītos kaut ko ar filtriem darīt, kas nu tur ir...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Man šķiet, ka jau no sākta gala bija, ka diennakts gaišajā laikā jābūt ieslēgtiem gabarītiem + tuvās gaismas VAI miglas lukturiem. Vieniem vai otriem, ne kopā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, tā barjera kaitina. Tagad jau pierasts, bet pirmajā reizē, kad to ieraudzīju, es patiešām nometu ātrumu un nomainīju joslu 😁  Bet nu jā: vienmēr slikti, esmu taču latvietis!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nebiju iedziļinājies šajā punktā, jo manā lietošanā esošajiem auto nekādu dienas lukturu nav. Slēdz tuvos un brauc (vasarā savam auto dienas laikā biežāk lietoju miglas, kuras arī nav ieslēdzamas bez gabarītiem). Par tiem noteikumiem principā jāpiekrīt - reti kurš seko līdzi visām izmaiņām. Un tad vēl visādas mazsvarīgas, reti vajadzīgas nianses, kuras vienkārši izkūp no galvas laika gaitā. Piemēram, man nav ne jausmas, kādā attālumā no dzelzceļa pārbrauktuves uzstāda kādu ceļazīmi, kaut gan autoskolā tas tika iekalts. Un tādu, it kā sīkumu, noteikti ir daudz. Par to paskatīšanos pašam: nu protams, ka varēju, bet bija atvērta diskusija, tā nu organiski arī savu jautājumu ierakstīju. Te tak forums galu galā! 😎

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nils var nepatikt, bet mest viņu vienā katlā ar Mamikinu un Ždanoku tomēr nav smuki :-/

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bet kā ir pēc noteikumiem? Dienas laikā aizmugures lukturiem nav jādeg? Tikai priekšā?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Es nesaprotu šito prikolu - jau kuro Teslu redzu, kas pēc krēslas iestāšanās brauc bez nekādām gaismām aizmugurē! Priekšā tipa kaut kas spīd. Viņām tā drīkst varbūt? Vēl jau citi modernie auto arī ar šo grēko, bet tās Teslas pēdējā laikā īpaši iekritušas acīs.

Tēma: Eļļas līmenis

Ja tai eļļā ir anrifrīzs, tad nav tik traki - labojama lieta ar nosacījumu, ka nav pagūts to motoru pārkarsēt. Ja tas ir dīzelis... pat nezinu, laikam viss.

Tēma: megalohatrons

Elektromagnētiskās kompozītfrekvences un aktīvie elektroni. Izklausās nopietni! 😱

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Saprotu tavu ironiju, bet nu kādreiz vajag arī vienkārši pozu parādīt. Lai tie mudaki zina, ka draugu viņiem nav. Un ka ne visi no viņiem baidās.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Vari atgādināt. Kaut gan vispār nevajag. Nudien neredzu iemeslu paturēt prātā visus Latvijā pirms hvz cik gadiem notikušos kriminālos pārkāpumus. Jebkurā gadījumā tam nav reāla sakara ar konkrēto tēmu.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Tev kā pedantiskam noteikumu ievērotājam jau nu vajadzētu zināt, ka 60 km/h dzīvojamā zonā ir jau +40! Bez tam dzīvojamās zonas arī mēdz būt dažādas. Savā un citos iekšpagalmos es bieži vien pārvietojos arī lēnāk par tiem 20. Savukārt pa tukšu Rēzeknes ielu tik lēna braukšana šķiet muļķīga, lai gan virs 50 nemēdzu braukt arī tur. Un kāda vēl nēsāšanās skolas pagalmos un smilšu kastēs, ko tu tur murgo?

Tēma: Volkswagen ID.3 (modernizācija) auto tests, atsauksmes un iespaidi 2023 / 2024

Skaidrs, būšu ko sajaucis. Jūtos vīlies. Такой автомобиль нам не нужен 😎

< 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti