Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šitas bija reāls pisec! Tur vajadzētu lietu par slepkavības mēģinājumu.

Tēma: Opel Insignia lampas.

Bet tas links taču ir noderīgs? Piebilde zem viņa, protams, lieka.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atjēdzies no kodiena un saprati, ka pārdevi mašīnu? 😁

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu jā, lasīju, ka vienā Dusterā beidzot ir motoru ielikuši. Ja ieliktu to motoru arī Sandero, tad pat varētu apsvērt. Tik nezinu, vai spētu pie tā salona pierast.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Baigi daudz nē un diezgan sen, bet vienam paziņam bija un viņš traki mocījās ar to mašīnu. Bet vispār jau mans komentārs ir ar zināmu ironijas piešprici, kas gan neatceļ faktu, ka tas auto ir gāzelīgs un bez bagāžnieka 😎

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Sanāca reiz lasīt kāda somu vēsturnieka rakstu par šo karu. Vācija ļoti palīdzēja - ne jau ar armiju, bet tieši materiāli. Atziņa bija tāda, ka bez Vācijas palīdzības somi nebūtu necik noturējušies kaut vai tā iemesla dēļ, ka viņiem nebija ieroču.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ko var ņemties, visiem taču zināms, ka A klases Mercedes vispār ir pārpratums un vācu autobūves kauna traips 😃

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Bradypus rakstīja: Mazāk vajag tirst. ANO nav nekādu problēmu kritizēt Ukrainu par vēlmi karot, neskatoties uz Krievijas vēlmi pēc miera sarunām. Un Krievijas siltā vietiņa ANO drošības padomē nemaz neizskatās apdraudēta.  Tajā ANO kāds ierakumos sēž, ka tu aizstāvi viņu tiesības glābt Krieviju no ļaunajiem Ukrainas nacistiem?

ANO vispār izskatās pilnīgi bezjēdzīgs un to mierīgi varētu likvidēt.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ja jau te Somija tiek pieminēta, tad atgādināšu, ka lielākais Somijas atbalstītājs ar ieročiem un tehniku bija tieši Vācija. Hitlers bija ļoti vīlies un neapmierināts, ka Somija tā arī nenostājās viņa pusē.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Man aptuveni tikpat eļļu ēd 17-gadīgs amerikānis. Bet jāmaina ir šā vai tā - tāpat jau kaut kāda draza noteikti tai karterī uzkrājas, kā arī filtrs nav mūžīgs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Salona aizmugurē vietas daudz, tas tiesa, bet bagāžnieka, var teikt, vispār nav.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ar labo kāju ir tāds prikols! Es Sebringā arī kruīzējot joprojām neesmu īsti atradis, kur to likt, kaut gan vietas pārpārēm. Leonā kaut kā bija tai kājai intuitīva vieta.

Tēma: Audi A4, 2003., benzīns, V6, automāts slikti piestartējas

Tu te jauc diagnostus ar kodu lasītājiem. Tur jau tā lieta - kļūdu kodus var nolasīt praktiski jebkurš, tam pat dators nav vajadzīgs, pietiek ar telefonu. Diagnosts, savukārt, neskatās uz plikiem kodiem, bet skatās ainu kopumā. Diagnosts (kuram ir tiesības par tādu saukties) būtu uzreiz redzējis, ka nepareizu temperatūru rāda.

Tēma: Audi A4, 2003., benzīns, V6, automāts slikti piestartējas

Gan jau kompī to temperatūru uzreiz varēja redzēt, atlika tikai pieslēgt... Lai nu kā - lieku reizi nomainītas sveces un degvielas filtrs arī nav liela bēda - šā vai tā ik pa laikam jānomaina un nemaksā miljonu.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/user/replies/23715 Šitais kakā ātrāk, nekā es spēju dzēst! Lūdzu bloķēt! Un kāpēc ar šādiem jūzerneimiem vispār ir iespējams piereģistrēties?!

Tēma: Logu tīrītāji

Gan jau, ka jāpārjauc un jāsaeļļo.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Limonādē un Cielaviņā cukura bija tikpat un desā sāls arī tikpat. Nevajag izdomāt muļķības. Recepte ir recepte. Tas, kas nebija, - nebija daudzu mūsdienu sintētisko garšas un izskata uzlabotāju, bet šādi tādi bija pat tolaik.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

😁 Starp citu, savu Kraisleru pie šiem nopirku.

Tēma: Izvairoties sabraukt zirnekli, izraisa avāriju

Tarantuls negarantēja...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kompots rakstīja: Nav tā, ka speciāli skatos dīzeļus. Laikam gudrāks te nepalikšu! :D

Nu, vecīt! Vai tad tu tiešām domāji, ka tev te pateiks vislabāko mašīnu, kas būs ekonomiska, kaut cik normāli kustēsies, nelūzīs un nerūsēs? 😁 Viss, uz ko tu vari cerēt ir vairāk vai mazāk saturīga diskusija, bet lēmums par mazāko ļaunumu šā vai tā būs jāpieņem pašam 😎

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Var jau ņemt to Golfiņu un lūgt dievu, ka iepriekšējais īpašnieks ir lējis tikai augstākās kvalitātes eļļu, ik pa 10K un kartera ventilāciju regulāri tīrījis. Bet nu FSI ir biki drošāk nekā TFSI, jo vismaz čakars ar turbīnu atkrīt. Iet viņš tīri forši... ja iet. Principā pie 200K šitie motori ir jāizjauc līdz pēdējai skrūvītei, jāizpucē un jāsaliek atpakaļ, lai varētu braukt tālāk droši. Man Leonam 2.0 TFSI noklapēja, ja pareizi atceros, pie 260K. Tā jau autiņš bija foršs, gāja kā raķete un piekare arī vispār nekādas problēmas nesagādāja.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Patinu drusku atpakaļ un izlasīju, ka cilvēks grib ekonomisku. 2,4 atmosfēra neko diži ekonomisks gan nebūs.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izskatās labi. Es tikai nezinu... vai es būtu gatavs nolikt trīs pakas par teju 20 gadus vecu mašīnu? Bet cenas ir drausmīgi kāpušas, tā ka par labu eksemplāru varbūt arī var. Par tiem elektības gļukiem... Ir dzirdēta tāda lieta, bet galu galā jebkurai markai un modelim būs kaut kādas vājās vietas.  Pēc statistikas un personīgās pieredzes visuzticamākie auto ir Lexus, bet rūsē viņi tāpat kā visi japāņi.

Tēma: Auksts lec, karsts pat negriež

Tātad atskaitīšos! Vaina tiešām bija starterī, no gultņiem vispār nekas nebija pāri palicis un vēl šis tas. Jaunu uz sitiena nevarēja atrast (visi, kas it kā nopērkami šai mašīnai bija drusku savādāki un nederēja), tika atrestaurēts vecais. Samaksāju 70 Euro par restaurāciju, 75 par noņemšanu un uzlikšanu, vēl 10 par visādiem sīkumiem. Griež trīs reizes ātrāk nekā jebkad iepriekš, esmu apmierināts 😎 P.S. Paldies visiem, kas iesaistījās, īpaši tiem, kas atrunāja no jauna aķa pirkšanas!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu par ko runā? Tak ne jau par to pašu kaktusu, kuram mocījies ar ad-blue gļukiem? 😎

< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti