Starp citu, vienīgais, kas man pašlaik pietrūkst no Krievijas produktiem, ir īstais Tarhuns un Baikāls. Tie, kas stikla pudelēs. Visgaršīgākās limonādes no visām. Ir jau nopērkami arī leišu ražojumi, bet tur tomēr garšā kaut kas pietrūkst.
Dažreiz gan mani arī šis naids pārņem. Nē, nekādā gadījumā ne pret speciālistiem, es spēju novērtēt, ka cilvēks ir mācījies, centies un kaut ko zina/ prot labāk nekā citi vai es. Bet ir tāda kategorija, kas pabeiguši kaut kādas uzņēmējdarbības koledžas, menedžeru skolas, daudzos gadījumos ir tupi kā zābaki, strādā par profesionālām biroju žurkām, bīda nevienam nevajadzīgus projektus, maisa gaisu, traucē strādāt reālajiem strādniekiem un saņem divas reizes vairāk kā es. Vot tur rodas skaudība, jo tu reāli nesaproti, kāda no tā cilvēka jēga un par ko viņam maksā? Tāpat visādi PR speciālisti un citi sabiedrības liekēži, kuru darbs nedod itin nekādu pievienoto vērtību, bet parazitē uz reālo strādnieku kakla.
Par tiem dačikiem. Man vēl nav gadījusies neviena mašīna, kur kompis vai vienkārši ELM+telefons neuzrādītu bojātu sadales vai kloķvārpstas devēju. Jā, čekendžins var arī neiedegties, bet kaut kādām snaudošajām kļūdām vienalga jāparādās.
Neviens pie pilna prāta nebrauc dzīvot uz Maskavu. Ne tagad, ne toreiz.
Viņš jau teica, ka DPFa nav.
Čeks nedeg? Kļūdu nav? EGR, DPF vietā vai izravēts?
Es tikai uzdodu obligātos jautājumus, neko nesaprotu dīzeļos. Bet šos vajadzētu noskaidrot līdz kāds dīzelists atnāk.
Kaut kāds gļuks, jo posti ir jau no 2013. gada 🫤
iauto.lv/forums/user/replies/15755
Jūzeris nodarbojas ar nesankcionētu reklāmu. Māri, domā pats atstāt vai nē.
Bļ..., izgāju cauri Surikāta postiem, laikam toč spameris. Tagad nevaru izdomāt - dzēst šito vai atstāt? Visādus puķu veikalus es te esmu patīrījis, šis daudzmaz par tēmu. Vobšem, lai Māris domā 😁
Kaut kas jau tajā Gazā aug. Nevaru uz sitiena atcerēties, bet bija kaut kāda kultūra, kur Palestīna skaitījās nopietns eksportētājs pasaules mērogā.
Es arī pašlaik lepni skaitos inženieris, jo uzņēmumam štatā tāds bija nepieciešams. Tas nekas, ka no darba aprakstā minētā es īstenībā nejēdzu nekā un nodarbojos ar pavisam citām lietām 😁
Zin, ar to stikla burku nav nemaz tik traki. Attieksmes jautājums un pareiza iepirkumu plānošana, un tad jau nav grūti to vajadzīgo burku daudzumu mašīnā iesviest. Man māsa tā dara, un viņa nebūt nav garlaikota mājsaimniece, kas meklētu kā sarežģīt sev dzīvi.
Kad sanāk nokļūt kādā īpaši tumšā vietā, parasti izlīdzos ar telefona lukturīti 😎 Pēc šāda nav bijusi vajadzība.
Bļ... Paskatījos info par startera noņemšanu šim auto. Jāskrūvē vaļā motora stiprinājums, loģiski, pirms tam atbalstot motoru, lai neizkrīt. Mjā... Laikam es to brāļa garāžā nedarīšu 😂
Šķiet, ka austriešiem šitais nenāca. Amerikāņu klucis, ko lika Sebringā, 300, 200... Moš vēl pēdējos LHS, neatceros.
msh rakstīja: Paga, es esmu kaut ko palaidis garām - dižajā pilsētā dzīvokļi ar vismaz 4 istabām ir norma? :D
Protams nē. Bet zinu cilvēkus, kas nopirkuši kaimiņu dzīvokli un tad savienojuši abus kopā. Man viens čoms nopirka divus dzīvokļus vienu zem otra un uztaisīja divstāvīgu. Reāli prikolīgi.
Skatos, ka pirms trim gadiem esmu ierakstījis, ka spēlēju Diggy's Adventure. Iedomājieties! Es joprojām spēlēju to pašu spēli 😎 , un gals vēl ne tuvu nerādās.
Ko jūs tur ņematies ar to rūsu? Tak skaidrs, ka viņa tur ir! Ja viņa ir tik maz, ka pavirši paskatoties neredz, tad tas jau ir labi. Galvenais laicīgi sakopt problemātiskās vietas un neielaist! Es pērku autiņus ar cauriem sliekšņiem un nemaz neraudu 😄
Krotow rakstīja: Ko tad vēl ar viņiem darīt? Izvilkt no jūras, atvainoties un palaist vaļā? Un jau otrā dienā sagaidīt viņus ierodamies atkal jau bruņotus? Tur viss ir pareizi. Starp citu ar to pašu Vidusjūrā jau sen bija jānodarbojas Frontex vai kā to kantori sauca.
Tur zemāk ir baigi labs komentārs: "Eiropā mēs viņus izzvejotu ārā, atvainotos un izmitinātu hoteļos".
Toties automāts neizklausās.
90-tajos šitā patiešām notikās (arī zinu reālus gadījumus), varbūt vēl 2000-šo pašā sākumā, bet jebkurā gadījumā tas bija sen, un vairs nekas tāds nav dzirdēts.
Nu vispār policijai statistika tomēr ir diezgan svarīga. Tādēļ, ja visi cietušie rakstītu iesniegumus, viņiem būtu daudz lielāks stimuls rīkoties.
Baigi jau te nevienu pēc notikuša fakta arī vairs nevar atrast, jāmēģina pieķert citā reizē. Visādus dedzinātājus un pat grafiti zīmētājus jau ar laiku noķer.
Nezinu. Normāls. Logo kā logo 🙂
Jautājums bija par to, kas aizdedzināja māju! Paneļi taču neaizdegās. Arī invertors nē. Virsraksts ir tendenciozs un maldinošs, lai iedvestu cilvēkiem bailes no paneļiem kā tādiem. Analoģiski būtu uzrakstīt: "Ar dīzeļa dzinēju aprīkots auto iebrauc kokā un nogalina četrus iekšā sēdošos" it kā vainīgs būtu dīzelis. Es ļoti labi saprotu, kāda sistēma tai mājā ir bijusi ierīkota un vēlreiz atkārtoju: ugunsgrēku izraisīja vai nu nekvalitatīvi akumulatori, vai pašos pamatos nepareizi izbūvēta elektroenerģijas ražošanas un uzglabāšanas sistēma.
Es jau tvnetā iekomentēju, ka virsraksts ir maldinošs. Māja nodega nevis saules paneļu, bet nezināmas izcelsmes litija akumulatoru dēļ, kuri bez tam nelaimes brīdī tika lādēti ar ģeneratoru. Ar paneļiem tur vispār nekāda sakara!