Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 142 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

P.S. Reku šajā pašā portālā zem tās pašas relīzes komentāros viss smuki izstāstīts.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Man liekas, kaut kas tajā relīzē nav pateikts līdz galam, kaut kur starp rindām bija arī minēts, ka uzpildei nepieciešams arī viedtālrunis ar aplikāciju. Gan jau, ka uzpilde būs arī telefonā jāapstiprina.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Es reāli bļeģ nahuj nesaprotu: tos jaunos rakstus arī bots liek iekšā, ka nu jau pusi nedēļas nevar ienākt sūdus no foruma iztīrīt?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Pareizi, šodien tak apmācies bija. Dāčā ar cauro jumtu nav elektrības, attiecīgi nav interneta, telefons arī izlādējies... Gaidām saulainākas dienas, tad jau forumu satīrīs!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jā, šajā forumā arī turpinās noplūdes. Hieroglifi plūst un plūst. Īpašniekam pofig/ nav laika, bet paņemt kādu moderatoru palīgā - to nu ne, ne par ko!

Tēma: SUV dīzelis

Atcerējos prikolu par ērtumu. Reiz vedu sievasmāti ar savu Peugeot Partner - grabošu rūsas kluci, kas ne sūda neiet. Ārā kāpjot viņa saka: vai cik tev laba šitā mašīna, tik ērta! Es pilnīgi paliku uz pauzes 😁

Tēma: SUV dīzelis

Kaut kā man šķiet, ka autors nekur nebija minējis vēlmi pēc septiņām vietām, līdz ar to diskusija ir aizgājusi neceļos. Ekonomisks un SUV - šīm prasībām ļoti labi varētu atbilst arī Suzuki Svift.

Tēma: Provokācija, konflikts un iespējamās personas aiz kadra.

Nu, bļe, ej nopratini to sitēju un atrodi tās trešās personas! Jēziņ, nu ko var viens cilvēks bezjēdzīgi gvelzt? Nu nav taču mums ne jausmas, kas tur notika, tāpat kā tev. Gan jau attiecīgās instances ar šo tagad nodarbojas, kompensācija tiks panākta un sitēja personība izvērtēta: vai nejauši par stipru iemauca, vai tiešām dalbajobs.

Tēma: Provokācija, konflikts un iespējamās personas aiz kadra.

TG/AM

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atkal jau viss piedirsts!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šoreiz gan esi dziļi paņēmis. Nekādi nespēju iebraukt kontekstā 😁 Varbūt tāpēc, ka nav sanācis iepazīties ar konkrēto operu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet tie Ecotec motori gāja pusmiljonu bez remontiem, izņemot dažas ne visai veiksmīgas modifikācijas vai arī ja braucējam bija izcili ekstrēms braukšanas stils. Vai šis motors ies?

Tēma: Labākās skolas un iestājeksāmeni.

Nav tev taisnība par tām ballēm: 4=3 ar mīnusu, savukārt 8=5. 9 un 10 desmit baļļu sistēmā jau nozīmē padziļinātas zināšanas, kas iziet ārpus obligātās programmas rāmjiem.

Tēma: Tiramais līdzeklis?

Ar Brake cleaner vari mēģināt.

Tēma: Kur pasūtīt lietotas rezerves daļas?

Esmu pāris reizes sūtījis no RRR tādus sīkumus, ka piegāde bija dārgāka par pašu detaļu. Bet ko darīt, ja vietējiem nekad nekā nav? Un ja ir, tad jaunas detaļas cenā. Principā ar to RRR nekad nekādas problēmas nav bijušas - viss atnāk tīrs, smuks, strādājošs. Izņemot, kad pats esmu nolohojies un pasūtījis nepareizo detaļu. Atpakaļ neesmu sūtījis, jo nebija to vērts.

Tēma: Labākās skolas un iestājeksāmeni.

Par tiem iestājeksāmeniem nav viss tik viennozīmīgi. Privātskola var izdomāt sev kādus eksāmenus vien vēlas, bet ja mēs runājam par valsts skolām... Kāpēc viena skola būs vienlīdzīgāka par citām? Savukārt, ja mēs akceptējam šādas elitāras skolas esamību, tad varbūt to vajag tā noformēt oficiāli? Un tad lai ir skola īpaši apdāvinātajiem ar īpašiem eksāmeniem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sanāca šodien veselas divas reizes pilnā garumā izbraukt pa Ģertrūdes ielu. Tā kā bez īpašas vajadzības centrā nerādos, kā arī par bruģi nefanoju, tad kopš grandiozā remonta sākuma nebiju tur braucis. Tad nu šodien klabināju zobus pa tām grambām un kukuržņiem un paliku vieglā neizpratnē: tad šis ir tas slavenais vairāk kā gadu veiktais megaremonts? To bruģi taču kaut kādi amatieri bez priekšzināšanām uz aci likuši! Kā vispār var tik drausmīgi nobruģēt un kā tādu darbu var pieņemt?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vismaz man ir interesanti 650 atreferējumus palasīt. Nav pašam jātērē laiks pa visām tām atejām rokoties. Tas pats attiecas uz visādiem ukraiņu propagandistu konspektiem. Pašam nav ne laika, ne intereses visādus Arestovičus pilnā versijā skatīties, tādēļ novērtēju un esmu pateicīgs, ka kāds laiku pa laikam izkonspektē svarīgākās tēzes.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jā, nu kaut kas vairāk uz šo pusi.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu vot, nebija neviens no šiem. Te visur var saprast, ka tie ir lukturi, jo tie ir izcelti un tā svītra ir tieva. Manis redzētā bija pilnīgi vienlaidus, bez izšķiramām lukturu vietām, kā arī riktīgi plata. Tā kā sedanam pa pusbagāžnieku (nezinu, vai tas bija sedans). Nedabūju apskatīt tuvāk, jo šams nogriezās.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kas tas tāds par auto, kuram aizmugurējo gabarītu vietā ir viena vienlaidus sarkana josla visas mašīnas platumā, traki spoža, jāpiezīmē? Kad aiz līkuma tādu tumsā pēkšņi ieraugi, tad pirmā doma ir, ka kaut kāda barjera priekšā un būs jāapbrauc. Vai tas vispār atbilst koplietošanas ceļu standartiem?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šorīt kā parasti vālēju uz darbu, ielas kā ielas, drusku kaut kāda sniega pļuriņa, un man uzkrita, ka vairāk mašīnu kā parasti brauc pārspīlēti lēni, ietur milzīgas distances, sāk bremzēt kilometru pirms luksofora... Pabrīnījos un neko. Tikai vēlāk vienā masu mēdītājportālā (kopīrait650) izlasīju, ka jau piektā daļa autovdītāju pārgājuši uz vasaras riepām. Bilde kļuva skaidrāka.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Būtu labāk kāds meitenei zemāk servisu ieteicis, kur Volvo izplūdi sataisīt! A to muld tikai dienām ilgi pa tukšo :-/

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Cik saprotu, Bradypus grib skolotājus, policistus un ugunsdzēsējus atstāt bez balsstiesībām, jo viņi valstij nenes nekādu labumu?

Tēma: Opel Astra auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

Par G Astras standarta sēdekļiem nevaru pateikt neko diži sliktu, bet arī ne ko īpaši labu. Ciešami. Salona apdares kvalitāti gan atceros ar nostaļģiju - visi paneļi mīksti, patīkami. Un es to mašīnu vispār nesaudzēju - vadāju bērnus, suņus, celtniecības materiālus un metāllūžņus, bet nekas nebija ne saplīsis, ne pat īsti nobružājies.

< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti