Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 142 >

Tēma: Labākās filmas, ko ir vērts redzēt

Jā, es arī tikko divas pirmās noskatījos. Tiešām paķēra!

Tēma: Volvo V70 dzinēji

Neņem ezi galvā, viņš ir debīls. Izskatās, ka te nevienam nav bijušas nekādas problēmas ar Volvo dzinējiem, tāpēc nevienam nav īsti ko teikt. Es ņemtu jaudīgāko, bet nu tie ir mani putni... P.S. Ezis nav debīls vienmēr, bet brīvdienās noteikti, jo brīvdienās viņš ir pālī.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jācer, ka tas bacilis neizaugs šitik liels.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nav ne laika, ne vēlēšanās rakstīt esejas uz vairākām lapām, lai paskaidrotu tev pašsaprotamas lietas. Man šķita, ka paskaidroju savu pozīciju pietiekami skaidri. Ja neaiziet, tad laikam nav lemts.

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Vispār jau, atbildot uz komentāru iepriekšējā lapā, lietotājam pašam vajadzētu prasties un izmantot citātu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Bradypus rakstīja: Kad interesanti, tad somi, kam viss minētais ir spēkā joprojām, tiek saukti par laimīgāko nāciju pasaulē. Un kādas šobrīd ir tavas izredzes uz jebkādu karjeru Latvijā, nezinot angļu valodu? Vai tikai pret kirilicu naids, bet citiem kungiem klanīties esi gatavs? Starp citu - tajā pat Somijā, papildus okupantu obligātajai valodai, publiskajā vidē var dzirdēt un redzēt ļoti daudz informācijas kirilicā.

Man nav naids ne pret vienu valodu. Man nav problēmu redzēt vai "dzirdēt" informāciju kirilicā. Es krievu valodu pārvaldu ļoti labi (rakstīt gan esmu aizmirsis, bet ātri atcerētos vajadzības gadījumā). Jautājums ir par manām tiesībām manā zemē un par pašcieņu. Man tāda ir, zinu vēl cilvēkus, kam tāda ir, lai gan daudziem, acīm redzot, nav. Angļu (krievu, vācu, whatever) valodu nepieciešamība darba tirgū ir veselas atsevišķas tēmas cienīga diskusija, nevēlos tagad to te izvērst.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Papildus visam iepriekš minētajam es esmu gatavs karot arī par to, lai oficiāli dokumenti nebūtu kirilicā jāraksta. Lai tante autobusā nevarētu nesodīti nosaukt tavu valodu par "suņu valodu", bet tevi pašu par fašistu, kuram jāpriecājas, ka vispār esi dzīvs atstāts. Jaunāki par 40 šito varbūt īsti nesapratīs.

Tēma: Cik bieži deg Voyageri?

Ja par virsrakstā uzdoto jautājumu, tad nav dzirdēta tāda statistika, ka šamie degtu biežāk par citiem auto.

Tēma: Plūdi Jēkabpilī - Daugava iziet ārpus krastiem

Tas kā - paātrināt? Tipa pastumt? Vai ātrāk izkausēt? Tā ap Ziemassvētkiem lai viss jau izkusis un būtu miers.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Volx, wtf? Tikko nolaidu riepas kaimiņa Rav4, tagad atnācu atpakaļ izlasīt rakstu, a tur par Toijotu vispār nekā nav! Ko tagad?

Tēma: Kā vērtējat Satiksmes ministra Tāļa Linkaiša darbību?

Tas jau pa lielam ir zināms. Jautājums tomēr: kā "tiesiskuma partijas" kontrolēta ministrija visu šo pieļāva? Pat vēl vairāk - ne tikai pieļāva, bet pati organizēja!

Tēma: Plūdi Jēkabpilī - Daugava iziet ārpus krastiem

Salaspils - pilsēta laimīgiem cilvēkiem!

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Dīzelim 550 būtu OK, bet benzīnam šķiet par maz. Bet nu es te tikai tā filozofēju, neko nezinu par korejiešu īpatnībām.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pie ģimenes ārsta pašlaik aiziet ir praktiski nereāli, ja vien tiešām nav neatliekama vajadzība. Mērīt asinsspiedienu, taisīt profilaktiskas analīzes un parunāties par dzīvi jāiet vasarā.

Tēma: Plūdi Jēkabpilī - Daugava iziet ārpus krastiem

Vairāk nekā ironiski. 2011. gads.

Tēma: Kā vērtējat Satiksmes ministra Tāļa Linkaiša darbību?

Ne gripu, ne kovidu ar antibiotikām neārstē, kamēr nesākas kādi sarežģījumi. Ar antibiotikām ārstē, piemēram, plaušu karsoni un angīnu, kas arī var būt gripas sekas.

Tēma: Dienas IT hohma

Nu?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tagad atcerējos, ka vienreiz Valvoline nopirku Maximā

Tēma: Kā vērtējat Satiksmes ministra Tāļa Linkaiša darbību?

Varbūt tāpēc, ka valstij ir jānodrošina iedzīvotājiem normāli pieejams sabiedriskais transports? Varbūt vēl pajautā, kāpēc jāsubsidē skolas un medicīna?

Tēma: Renault Espace Nelec!

Ar elektrisko kasti atkal citas ziepes - aukstumā aķi izlādējas un paliek pusceļā. Tad jāved ģenerators. Benzīna, jo dīzeļģeneratoru nevar pielaist.

Tēma: Renault Espace Nelec!

Protams, jo tai benzīna kastei vismaz bija cerība. Dīzeļus todien droši vien neviens pat nemēģināja kustināt:D

Tēma: Lietuvietis diennakti netiek ārā no sava Volvo

Vismaz MK5 arī sabloķētas durvis no iekšpuses ar rokturi var atvērt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Da visi Elf, Total, Comma utt. Izvēlies ko vēlies. Mannol Senukajā ļoti smuka cena, it kā internetā raksta, ka esot baigi labā, bet hvz. Par to viltošanu mūsdienās šaubos. Nu neies tak oficiāls veikals kaut kādu kreiso šņagu tirgot. Kaut kādi kaktu servisi, kas lej no mucas - tur gan visādi var būt.

Tēma: Lietuvietis diennakti netiek ārā no sava Volvo

Vai tad tā vispār drīkst būt? Siģene, protams, gaudos, kāpjot ārā, bet durvīm jāverās, tā tak elementāra drošība. Varētu kāds Volvo jūzeris paeksperimentēt un iepostēt te rezultātu. Kā viņš vispār iekšā tika?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Šito busu redzēju jau pirms gadiem desmit, tā ka nekas jauns tas nav. Tūristu izklaide un ballīšu vieta, diez vai ar viņu vispār drīkst braukt visur, kur ienāk prātā. Kaut gan koncepts nav slikts, postapokalipses pasaulē bez enerģijas resursiem var noderēt.

< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti