Tā ir taisnība. Tāpēc nevajadzētu visus ceļus pakārtot velosipēdistiem vai lauksaimniecības tehnikai. Bet kas attiecas uz gājējiem - par tiem pie mums vispār neviens nedomā, izņemot, ka tiek aģitēts, ka pārejai var skriet pāri ne uz vienu pusi neskatoties un visiem auto jāspēj nobremzēt jebkuros apstākļos. Ja vien tu neesi ar velo. Velo drīkst triekt to gājējus nafig nost.
Tu traks esi - 15 km dziļumā urbties? Kas to var zināt, kādi mošķi tur dzīvo, izlidos ārā un mūs visus apēdīs! Vai mazums filmās redzēts?
msh rakstīja: Man kaut kā liekas ka tas tavs "vismaz" ir vismaz par kārtu sarežģītāks nekā kaut kāda fotopretestība un ķēdīte kas pēc tās regulētu spožumu... 
Nav tak tā zīme spuldzīte ar slēdzi. Viņu noteikti kompis regulē.
Nez, man puikas pašlaik iet trešajā klasē. Kaut kā nemaz nav tāds iespaids, ka viņiem tur neko nemācītu un ka viņi būtu galīgi debīli. Jā, es viņu vecumā noteikti biju gudrāks, bet, godīgi sakot, toreiz es biju gudrāks arī par vairumu savu vienaudžu 
Es ticu, ka nav automātiskās regulēšanas pēc apgaismojuma, bet vismaz pēc pulksteņa laika taču varētu?
Es jau sen vairs izlasu tikai aktuālās ziņas. Visi experti un annālītiķi nodarbojas ar tukšu diršanu un sen jau ir noriebušies. It sevišķi vietēji.
Nu bet... ja pamēģina pārslēgties pie drusku lielākiem apgriezieniem/ ātruma? Tad tas tarkšķis nav?
Bradypus rakstīja: Braucu apmēram pirms nedēļas no Siguldas - sausā aukstā tumsā. Atļautais 90, bet acīs iekrita kas cits - tās zīmes ir anormāli spilgtas - daudz ļaunāk, nekā dažu sūdzības par to, ka viņus citu miglinieki žilbinot. Piedevām tā kā tās ir ceļa abās pusēs, faktiski sanāk, ka izveido tādu kā gaismas "barjeru" aiz kuras esošajā tumsā nekas nav redzams līdz brīdim, kamēr pabrauc tām zīmēm garām - ja aiz tām uz ceļa klīdīs tumšs bojāgajējs, tad viņu savlaicīgi ieraudzīt nebūs nekādu cerību.
Jā, vakar arī izbaudīju. Dienas laikā super forši izskatās, bet naktī bliež acīs ne pa jokam. Ja brauc ar tuvajiem, tad aiz tās zīmes neredz pilnīgi un absolūti neko, kamēr neesi ticis tai garām. Es gan esmu pārliecināts, ka to spilgtumu var regulēt, tā ka atbildīgās iestādes būtu jāpabaksta.
Nevar robota vietā kādu sīriešu bēgli paņemt?
Centrālā atslēga darbojas? Varbūt vajag tupa aizslēgt un atslēgt, ja tas nav izdarīts, lai imobilaizers atslēgtos.
Reiz, pēc aukstas nakts, diezgan ilgi dabūju driftēt ar Opeli pa pagalmu, kamēr dabūju roceni vaļā. Ar šo mācību man pietika - nekad vairs ziemā nevienu mašīnu neatstāju ilgstošai stāvēšanai ar norautu roceni. Nu īstenībā arī vasarā nē. Pie īslaicīgas apstāšanās gan lietoju. Bet kamēr man bija Peugeot Partner - franču brīnumam mīnus grādos vispār pie tā kloķa nekad un nekādos apstākļos nedrīkstēja skarties klāt, ja negribēji problēmas uz līdzenas vietas 
Kulise? Un eļļu kārbā jau arī reizi 20 gados nebūtu par sliktu nomainīt.
Zeme kudiš efektīvāka īstā ziemā.
Man vienu zināmu XC90 īpašnieks dēvē par baklažānu. Tas auto tiešām ir tādā krāsā. Es savas mašīnas parasti dēvēju modeļu nosaukumos: Astra, Leons, Partners... Kaut gan Partneru es vēl mēdzu saukāt arī par lūzni vai hlamu 
Es tikai biju dzirdējis, ka tā sauc Renault.
Hmm... Nez vai būs īstais, bet... Degvielas filtru nomainīji? Ar to tomēr parasti sāk šādos gadījumos.
Tikko gadījums Murjāņos ar trīs līķiem, tad tas smagais, kas nonesa Igaunijas autobusu, un uzreiz atkal: www.delfi.lv/news/national/criminal/avarijas-del-bloketa-satiksme-uz-autocela-ergli-drabesi-pie-jaunkalnijam.d?id=54980924&utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR32gggYrr47_XYQ_yE47A-hJKlHHqyVMS3QQJWo7qZyoO6hBBRrSd7TlHk#Echobox=1669584004
Izskatās, ka smagajiem pašlaik nav ne riepu, ne adekvātu šoferu, tā izvēršas par nopietnu un visu dzīvības apdraudošu problēmu. Vai kāda institūcija ko dara šai sakarā?
Domāju, domāju, nevaru izdomāt. Kāda bija tava motivācija un mērķis šo ziņu te postēt?
Nav tā, ka tā stūres reika vienkārši jāpiekodē?
Melus no sarkasma neatšķir? Speciāli tev pieliku to smiekliņu beigās. A apstrīdēt... tevi jau nevar apstrīdēt. Tikpat labi es varētu iet ārā ar kaijām strīdēties, kāpēc uz mašīnas kakā?
Nez. Man pie objekta divi zaļie pie mājas stūra apgāzti mētājas. Jau nedēļu. Neviens neņem un neviens arī prom nevāc.
Bradypus teica, ka Mārim stacionāro datoru nevajag, un tā tam būs būt! Āmen! :-D