Man neko nevajag Salaspilī :-D Un nav jau tā, ka es baigi vaimanātu, vienkārši dalos ar novērojumiem un pārdomām. Nu, ja nepatīk 10 minūtes, varu teikt: trīs luksofora cikli.
Te jau cilvēks streso par miglas lukturiem, bet tie jebkurā gadījumā ir jāslēdz manuāli.
Nesen sanāca braukt krietnu gabalu aiz forus takša. Divi apļi, A7, D-tilts - neskaitāmas uzbrauktuves, nobrauktuves un joslu maiņas. Pagriezienu šams parādīja 2 reizes, pirmo no tām iebraucot aplī (!!!). Izbraucot no apļa ne reizes, tas nekas, ka dzīva satiksme un visi aplī tikt gribošie stāv pa tukšo un gaida. Otro reizi šams ieslēdza pagriezienu pašā D-tilta galā, raujot šķērsām no trešās joslas lejā uz Piedrujas ielu. Vismaz pašsaglabāšanās instinkts tam mudakam vēl darbojas. Es tiešām nesaprotu tos pagriezienu nerādītājus, vai tad tiešām tas ir kāds apgrūtinājums pa to kloķi uzsist?
Tad ir atkal otra galējība. Sastrēgums, visa rinda gaida uz vienu un to pašu pagriezienu, bet viens apzinīgais man priekšā laicīgi ieslēdz pagrieziena lukturi. Pēc 10 minūtēm man no tās mirgošanas jau sāk sūdīgi palikt, a ko darīt? Kāpt ārā un palūgt izslēgt? It kā nav pamata, viss pēc noteikumiem.
Pēc manas izpratnes nespēja tieši to arī nozīmē. Jebkuram tīklam katrā tā posmā ir noteikta maksimālā pieļaujamā jauda, ko tas spēj pavilkt. Loģiski, ka šis ierobežojums darbojas uz abām pusēm.
Bradypus, lai arī sava taisnība tavā stāstā par balansēšanas problēmām ir, pa lielam tu lej ūdeni. Tie paneļi taču neslēgājas visu laiku iekšā un ārā! Normālos apstākļos to darbība ir visai vienmērīga. Un tevis piesauktie mākoņi nekad neapklāj sekundes laikā visu Latviju vienlaicīgi. Virs vienas mājas tas ir, virs otras vēl nav. Virs otras ir, no pirmās jau aizgājis. Nu nav tās svārstības tik dramatiskas. Elektrības patēriņš taču tieši tāpat nav visu dienu vienmērīgs, bet nemitīgi lēkā, it īpaši kādās ražotnēs.
Un tu tiešām gribi pateikt, ka pie šodienas elektrības cenām ir vainīgi saules paneļi? Nopietni?!
Ja reiz viss tik labi strādā automātiski, kur tad rodas tie svaigie auto, kas brauc pustumsā bez gaismām?
1) lēti, ātri un bez čakara. Pieļauju gan, ka suports varētu būt nekāds.
2) lai arī ar savām dīvainībām, agrāk bija labs veikals. Īpašnieku maiņa ir nākusi tikai par sliktu.
3) nav sanācis lietot, bet varētu būt viens no profesionālākajiem kantoriem, ja runā tieši par datortehniku.
4) es vēl pieliktu labo veikalu sarakstā aio.lv Profesionāls kantoris ar saprātīgām cenām. Jēdzīga vieta, kur iegādāties lietotu tehniku ar garantiju.
Negribu samelot, bet konkrēti Sharp, ja nemaldos, deva 20 gadu garantiju. Un arī pēc tam jau viņi uzreiz neizbeigs strādāt.
Starp citu, paskaties talsuriepas.lv - viņiem atjaunotās rallija riepas par demokrātiskām cenām.
Ā, nu tad jāgaida, kamēr kāds rallists parādīsies. Bet vispār jau tauta brauc un nesūdzās.
Tu gribi pa ielu ar viņām braukt? Kāpēc?
Vecvecākiem vasarnīcā kaimiņos bija tāda subjekte. Vecāki (abi) viņai bija tatāri, bet pati sevi dēvēja par krievieti, ļoti lepojās ar savu krieviskumu un katrā izdevīgā brīdī mēdza uzsvērt visa krieviskā pārākumu. Pārliecināta komuniste, interfrontiste un latviešu nīdēja. Nu jau pasen kā mirusi. Kas interesanti - tagad tai zemes gabalā saimnieko viņas meita - runā latviski un vispār visā visumā sakarīgs cilvēks. Kas pasē rakstīts, nezinu.
Veicas pagaidām tīri labi. Viss likts par saviem līdzekļiem, vienīgais tas, ka paneļi pa taisno no ražotāja, pārējie pričendāļi no vairumniekiem, darbs pa lielam paša. Līdz ar to uzstādīšanas izmaksas ir krietni mazākas kā maksājot starpniekiem un firmām. Skaidrs jau arī, ka tas pasākums neatmaksāsies gada laikā, bet rēķina, ka piecos gados būs ar uzviju.
Man jau arī liekas, ka daudziem vienkārši ir iestāstīts, ka lielāks ir labāks. Pirms kāda laika, pārvedot šādas tādas mantas, vairākām iesaistītajām personām bija liels pārsteigums praksē noskaidrojot, ka Mitsubishi ASX nekādi nav iespējams ietilpināt to pašu lietu daudzumu, kurš pirms tam vests G Astras hečbekā :D
Bet var taču tirgot par biržas cenu. Zinu cilvēkus, kas tieši tā arī dara.
Es jau arī visu laiku to pašu teicu. Kamēr apriebās vispār par šo tēmu (Covid-19) izteikties. Jo visu infomācijas fronti aizsita divas pretējas un vienlīdz lielus idiotus pārstāvošas nometnes: Pavļuta fani un karojošie antivakseri. Jebkura saprāta balss vienkārši noslīka tai bezsakarā.
Es vispār nesaprotu, kāpēc ar bezjēdzīgu sūdu ir jāatbild uz tikpat bezjēdzīgu sūdu, kurš ir bijis pirms vairākām dienām un citā lapā? Tak ZB tā jūsu savstarpējā kasīšanās visos topikos pēc kārtas, kas pilnīgi visos gadījumos absolūti iziet ārpus topika tēmas. Par Bradypus mentālajām īpatnībām te sen visiem viss ir skaidrs, bet kas tev par vainu?
Nu ja pats nemaina ripuļus, tad no otra disku komplekta lielas jēgas nav. Ja maina pats, tad tās ir neaprakstāmas ērtības -nomainīt riteņus tieši tad, kad tev vajag, nevis tad, kad ir iespēja tikt riepu servisā. Un nekas tur nav jāpārbalansē, ja vien fiziski nav bojāta riepa/ disks vai pazaudēti atsvari, kas nebūt negadās tik bieži. Ka noņemti riteņi stāvot sāktu laist gaisu, tā vēl nav gadījies. Uz ilgstoši nekustinātas mašīnas - tas gan - un pat vairāki vienlaicīgi. Par koroziju arī pilnīgas muļķības - vienkārši nevajag slapjus, netīrus vai, nedod dievs, vēl sasālītus diskus iegrūst kaktā, bet vismaz noskalot un nožāvēt.
Marek, kas tu galu galā esi: džeks, meitene vai transpersona?
Jā, par tiem burjatiem tev taisnība, pat nezināju agrāk, ka šie tādi kretīni.
Manai sievasmātei jau otro nedēļu kovids. Pašizolācija tomēr ir viena lieliska lieta! 
Rakstīts, ka 3,6 KW no viņa var dabūt ārā. Tīri teorētiski gan jau var piejūgt arī mājas elektroinstalācijai.
Par to (ne)plaisāšanu nebūtu tik pārliecināts. Man pašlaik te blakus kaktā stāv Altenzo vasarenes, 3 vai 4 gadus vecas, protektors vienās plaisās, laikam būs atkal drifteriem jāatdāvina.
kasinsh79 rakstīja: Ahā
Esmu pagājušo ziemu braucis pat ar atjaunotajām Norrsken. Nebija ne slikti, ne bīstami. Galvenais, lai mīksts gumijas sastāvs.
Ar Norrsken neesmu braucis, bet nesen uz Leona bija viens pāris Profil - nebija itin nekādas vainas, tiesa gan nobraucu tikai vienu ziemu, jo drusku sabojāju sānu un nācās atdot drifteriem noplēšanai
Dārgāku riepu droši vien būtu labojis. Tad Opelim ilgstoši bija pāris Amberway - arī nebija ne vainas. Pēdējo ziemu Opelis man nobrauca ar visām četrām Malatesta - par tām man vislabākās sajūtas no visām atjaunotajām. Uz ceļa turējās perfekti, pa sniegu rakās, pa ledu stājās... Vobšem viss, ko varētu vēlēties no ziemas riepas.
Mīnusi visām vienādi: paskaļas, smagākas par vidējo un pilnīgi nelietojamas vasarā dēļ mīkstā protektora. Ja man šoruden vajadzētu riepas, es droši vien paņemtu tos Norrskenus izmēģināt, bet sanāca vasarā pa lētu naudu gandrīz nelietotus Kormorānus paķert.
Jā, pēc tiešas Sorosa pavēles, jo ekipāža bija ieguvusi neapstrīdamus pierādījumus reptiloīdu eksistencei.