Jēziņ! Vēl trakāks noneims laikam vairs nekur nebija atrodams. Būtu tad ņēmis Sailun vai vismaz Triangle. Bet nu var jau būt, ka paveiksies, katrā ziņā - lai labi ripo!
Cauru gadu ar viņām vālē?
Atkal esat veiksmīgi jaunu spameri apstiprinājuši. Salicis nenormālus palagus: iauto.lv/forums/topic/41138-gobzems?pnr=11
Jā, tas apstiprināja manu nebūt ne jauno pieņēmumu, ka viņi ir pamuļķi. Vēl gan paliek (mazticams) otrs variants: viņi nemaz negrib tikt valdībā un sabotē paši sevi. Tāpat kā ZZS. Tāpat kā Gobzems pirms četriem gadiem.
Pa lielam tās riepas neražo arī Vācijā, līdz ar to vest fūri vienmēr būs lētāk, nekā vest četras riepas konkrētam pircējam. Ok, ja tu runā konkrēti par Vredestein, tad, iespējams, ka tā konkrētā marka tiešām Vācijā ir lētāka, labāka, vairāk.
Varbūt. Man nav nekad tā gadījies.
Es, meklējot riepas, vienmēr esmu iemetis acis tajā izslavētajā reifenā. Tā arī neko nekad neesmu nopircis, jo vienmēr mani interesējošie produkti ir izrādījušies dārgāki, nekā pērkot tepat uz vietas. Vēl jāatcerās, ka, pērkot riepas servisos, bieži var dabūt bezmaksas montāžu, kas arī citādi kaut ko maksā.
A tā... Esmu pircis arī kaut kādā i-veikalā. Pasen. Viss bija ok. Vienreiz arī Depo navarku pāri nopirku. Arī tur viss bija labi.
Šitais jau sāk kaitināt. Es arī piekrītu, ka valdība no četrām partijām būtu stabilāka, bet nu ja nesanāk, tad nesanāk. Divas potenciālās koalīcijas partijas savu viedokli ir izteikušas skaidri un nepārprotami, bet Kariņš iecirties kā tāds āzis. Es arī nesaprotu, kāpēc nevar ar progresīvajiem noslēgt civilizētu sadarbības līgumu, neņemot valdībā, bet neatstājot arī dziļā opozīcijā. Kaut ko tādu, šķiet, AS jau pašā sākumā piedāvāja.
Sanāk, ka neatbilstošas sveces vienkārši nopirki?
Man arī ir bijis autiņam tāds izmērs. Diez ko nepatika tas 175/70 - baigais ļureklis, es liku 185/65.
Nav gadsimtu mija, bet vēl senāks. 1985-1998
Jā, Raimi, tā vārna sēž un sēž. Jau no janvāra. Pizģec vienkārši. Nu un?
650! Vai tev viss kārtībā? Vai mums jāsāk uztraukties?
Vājprātīgs cipars! Kāds tad izmērs tev ir tām riepām?
Tu domā ražotāju vai kādas tehniskas nianses? Tie cilvēki, ar kuriem man sanācis sadarboties, pamatā strādā ar Costal. Esot vislabākā cenas/kvalitātes attiecība.
Viņa tak vēl jauns zaķis! Nepieļauj, ka cilvēka uzskati vai vismaz prioritātes var ar gadiem mainīties? Un Monika Zīle tagad būtu politikas eksperte? 
Pieļauju, ka Saskaņa pamatīgi iešāva pati sev kājā bīdot visur Briedi. Pat jebkurš kremļa mīļotājs saprot, ka cilvēks, kurš intervijā nespēj salikt trīs vārdus sakarīgā teikumā, kā arī murgo par čemtreiliem, diez vai būs labākais viņa interešu pārstāvis. Un lojālie krievi to vēl jo labāk saprot.
Viss ir baigi loģiski un saprotami, pārsteidz tikai Gobzema netikšana līdz 5% (likās, ka dusmīgo opozicionāru mums ir vairāk), tieši tāpat zināms izbrīns par Šlesera nosacīti labajiem rezultātiem, kā arī par ZZS afigenna augstajiem procentiem. Ok, par Šleseru balsoja vistotālākie idioti, bet kas un kādu motīvu vadīti balsoja par ZZS, tas man ir miglā tīts.
Prieks par A/Par kritienu, nedaudz žēl konservatīvos, jā... hmm... nedaudz žēl pat Saskaņu. Bet nu dabūja, ko pelnījuši.
Tā ir vispārpieņemta uzvešanās norma forumos. Ja prasīji padomu, tad vienmēr beigās uzraksti, kas sanāca vai nesanāca. Dīvaini, ka kas tāds nav pašsaprotami skaidrs. Un visiem, kas ir izteikuši viedokļus, devuši padomus vai zīlējuši kristāla bumbā, viennozīmīgi interesē rezultāts. Ja neinteresētu, tad te neviens vispār neko nerakstītu.
Klausies, bļin, tu te cep savus Jaguāra topikus vienu aiz otra, bet kur ir atrisinājumi?! Baigā jēga te ar tevi runāt, ja nekad nav nekāda rezultāta!
Skatījos vakar to svinīgo "republiku" pievienošanu Krievijai. Kad pievienoja Krimu, - toreiz - visi Krievijas domē bija tādi priecīgi, laimīgi, plaukšķināja rokas un visādi izteica savu sajūsmu. Šoreiz neviens no ekrānā redzamajiem deputātiem pat nepasmaidīja, visiem bija tādas sejas kā bērēs.
Pat neatceros vairs, kad pēdējo reizi būtu CSDD rindā stāvējis 
To cauruli visvieglāk ir uzspridzināt no iekšpuses, jo apkopes roboti visu laiku pa turieni vazājas, un nav nekādu problēmu vienam piekabināt kādu sprāgstvielu saišķi. Un tad sanāk, ka to varēja izdarīt tikai vai nu vācieši, vai krievi.