Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 142 >

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ja fūre brauc pa šoseju uz 70 km/h, tad 99%, ka pa priekšu viņai brauc vieglais. 60% gadījumu tas būs Volvo. Aiz fūres arī noteikti kruīzēs kāds Volvo un pat nemēģinās apdzīt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kas, pie velna, ir ETF? Elektriskā tvaika fabrika?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uzliec labāk savu rozā FFFckP2 uzpurni, ielien būdā un nevaukšķi tik daudz!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas, ka tu vēl neesi sabraukts, pārejot ielu, ir tikai veiksmes faktors. Iesaku nekad vairs neiziet no mājas.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Es pateikšu priekšā. Kad notiek šāds masveida uzbrukums, reģistrācijas iespēju var gluži vienkārši atslēgt. Un ieslēgt tad, kad patiešām viss ir salabots.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Liepājā tak Sammersaunds, ko tu gaidīji?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jautāšu trešo reizi! Kādā pakaļas caurumā tu dzīvo, kur ir atcelta atkritumu šķirošana, bet visa zeme ir piemētāta ar pudelēm? Un netēlo, ka neesi dzirdējis, ka pašlaik vēl ir pārejas periods, bet tūlīt to "ne-sistēmas" pudeļu veikalos vairs praktiski nebūs.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pirms tam vairums pudeļu tupa nonāca Getliņu poligonā. Tagad iet uz pārstrādi. Bet jautājums jau ir tev: kurš ir tas rajons Rīgā vai Latvijā, kur pēc depozīta sistēmas ieviešanas uz visiem stūriem mētājas pudeles? Tu saki, ka tagad tā ir, es gribu zināt - kur? Īpaši attīstītiem atkārtošu vēlreiz. Depozīta sistēma nenovērš pudeles izmešanu mežā. Nenovērš arī slepkavības un sūdīgas mūzikas sacerēšanu. Tā novērš pudeļu nokļūšanu atkritumu konteineros un izgāstuvēs!

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Nē.

Tēma: Ieteiciet bērnu ratiņus

Kad man pieteicās dvīņi, nopirku lietotus Emaljunga dvīņu ratus, universālos - noņemot kulbas vēlāk varēja pārveidot par sēžamajiem. Tie cilvēki, no kuriem nopirku, arī bija tos pirkuši jau lietotus, bet stāvoklis bija lielisks. Pie manas lietošanas gan beigās riteņiem gultņi sabira, ja salabotu, varētu vēl nopārdot tālāk, tikai slinkums un laika nav, tā arī stāv fazendā klētī iepakoti. Vienīgais mīnuss - smagi pēc traka - zināms skills vajadzīgs, ja pa trepēm jāstaipa.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nezinu. Neredzu nekur tās tevis piesauktās izmētātās pudeles. Varbūt dažādos rajonos/ pilsētās dzīvojam?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Bradypus rakstīja: Nu nu... paskaidro kādēļ tad ir ieviesta sistēma, kas tevis deklarēto mērķi ne vien nesasniedz, bet iespējams padara situāciju par sliktāku?

Kur tu redzi, ka nesasniedz? Vienmēr jau būs kāds, kas savu pudeli izmetīs mežā, bet vairumam tie desmit centi tomēr ir spēcīga motivācija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ej nu sazini, ko saule pa nakti dara? Tumsā jau nevar redzēt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kad te sāk apspriest pudeļu depozītus... Jā, iespējams, visur ir shēmas, jā, iespējams, visur ir otkati, jā, iespējams, mūsu depozīta sistēma nav pati labākā pasaulē, bet... Visai tai depozīta padarīšanai ir tikai viens mērķis: novērst, lai tās pudeles nenokļūtu kopējā musara konteinerā. Tik vienkārši. Ja jūs to nesaprotat, tad ir diezgan skumji. Bez tam: ir tā sagadījies, ka sanāca stāvēt blakus visam tam depozīta ieviešanas pasākumam. Tur lemšanā un noteikumu izstrādē bija iesaistīti tik daudz cilvēku un Vides ministrijas struktūrvienību, ka galīgi nestādos priekšā, kur tur kāds varēja kādu kukuli pagrābt? Un pat ja kāds arī ko pagrāba, tad atsevišķiem cilvēkiem iespēja ietekmēt procesu bija diezgan minimāla. Pat ministram.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tie 14-16 litri parastam benzīna Lexim būtu pilnīgi normāli. Priekš hibrīda gan tā kā par traku.

Tēma: Toyota corolla verso 2.2 d-4d d'cat dzinēja problēma

Lampiņa panelī var tik ātri arī neiedegties, jāsprauž vienkārši pie kompja (iesākumā derēs jebkura lētā ķīniešu diagnostikas iekārta) un jāpaskatās kļūdu ieraksti tur.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paskatījos vakar visādas 20 gadīgas miskastes sludinājumos un secināju, ka cenas atkal nokritušās līdz kaut cik saprātīgam līmenim. Vienu brīdi zem 1,5k vispār nebija iespējams neko braucošu dabūt, tagad jau atkal šis tas ir.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Tas ka cilvēks ar saprātīgiem finansu līdzekļiem kaut ko būvē, dara un lieto rezultātu, nav ne nožēlojami, ne rēcīgi. Nē nu labi: šis tas msh pasaules uzskatā man arī liekas dīvains, bet katram savi tarakāni. Kas attiecas uz velo tēmu, tad tieši tu esi tas, kas te visu laiku stumj dārgus un vipendroniskus nišas produktus, kas 90% parasto minēju ir absolūti neaktuāli.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Noriebies tos linkus te kopēt. Vai tad tiešām: tad kad tiek likti jaunie raksti portālā - vai tiešām ir tik grūti vismaz paskatīties uz jaunāko foruma ierakstu nosaukumiem?!

Tēma: Neiet uz benzīna!

Bija kļūdas par katalizatoru un vienu zondi. Vai nu es pats kaut ko sajaucu, vai vēlāk uzmetās cita kļūda, bet sanāca, ka no sākuma nopirku nepareizo zondi. It kā. Galu galā samainīju abas un viss bija kārtībā. Bet nu šis nebūs tavs gadījums.

Tēma: Neiet uz benzīna!

Bij man pirms neilga laika lietošanā viens pussprāgonis ar servisa diagnozi "katalizators ciet". Realitātē tik vien bija kā zondes nomainīt.

Tēma: Neiet uz benzīna!

Degvielas filtrs vispār ir kādreiz mainīts? Ar to vajadzētu sākt!

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Lecenes ir tas pats kas šļobenes?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu nevajag tak ākstīties! Nezinu tur par Staļinu, bet Brežņevs tak patiešām tur sēž savā autentiskajā auto. Kāpēc viņam nesēdēt, muzejs tak galu galā? Tas pats tagad ar Z burtiem - nedrīkst vairs nekur rakstīt, uzreiz par nodevēju un kremlinu var palikt. Zorro filmas aizliegtas, a ko Zigmāram Zālītim tagad darīt?

Tēma: Neiet uz benzīna!

Jā, iepriekšējais posts lika aizdomāties: kā tur īsti ir? Neiet uz benzīna vispār nekā, ne silts, ne auksts, vai vienkārši sūdīgi lec?

< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti