Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 142 >

Tēma: Neiet uz benzīna!

Mondeo jau šams it kā ir, tikai briti viņu ir krietni modificējuši - īpaši visu, kas saistās ar elektroniku - rezultātā neviens viņos neko nesaprot.

Tēma: Neiet uz benzīna!

Vecs Jaguārs ir šausmas un nelaime ar gāzi vai bez. Ja ar gāzi, tad vienkārši tur ir par vēl vienu problēmu vairāk, kas varbūt nemaz nav tik būtiski uz kopējā fona. Bet nu ja cilvēkam tas Jaguārs patīk un viņš ir gatavs ciest? Galu galā braukt ar viņu ir reāla bauda. Es arī visu mūžu uz Jaguāriem siekalojos, šodien ir tā, ka varētu pat ņemt un uz sitiena kādu X-taipu vai S-taipu nopirkt, bet... Nebūs man ne laika, ne līdzekļu pēc tam ar viņu ņemties, tā ka pagaidām iztieku.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nesen pamanīju, ka sākusi sirmot bārda. Tas varētu būt no potēm vai tomēr no pārslimota kovida?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tu jau te tagad jauc pirkstus ar citiem locekļiem. Par servisu/ darbnīcu/ whatever vadītājiem jautājumu nav. Runa ir par dispečeriem, pavadzīmju drukātājiem un vēl visādiem "menedžeriem".

Tēma: Smagi jaudas zudumi ford smax 2008 gads KLWA 2.0tdci 85kw

Visi tādi ļauni... :-) Dodiet tak cilvēkam kādu padomu! Līdz tai Ukrainai arī kaut kā jātiek :-) Mans ieteikums būtu doties atpakaļ uz to čipotaju kantori un sist kulaku galdā, jo, acīmredzot, tieši tur tā mašīna ir tikusi sabojāta. Ja viss izdarītais ir paša autora roku darbs, nu tad neko... Jābrauc pie zinošiem speciem/čipotājiem, lai labo to, kas tur sadarīts.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Par komfortu ķieģeļu mājā piekrītu. Bet ar siltuma ekonomiju ir kā ir. Tomēr noteikti labāk nekā pavirši uzbūvēts koka karkass!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vakar pēc desmitiem vakarā gan kaut kāda aktivitāte Rīgā bija. Savā parastajā maršrutā pabraucu garām trīs ekipāžām, un visas trīs stāvēja ar malā noliktiem klientiem.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Bots. Un foruma vadībai nav nekādas vēlmes ar to cīnīties.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Bradypus rakstīja: To, ka Polija uz to jau sen pretendē, laikam jau pamanījis neesi...

Nu ja kas tāds ir izskanējis, tad tiešām neesmu pamanījis. Bet nu ok - lai tik pretendē. Pašreizējā situācijā tāda pretenzija vismaz ir iespējama un ar kaut ko pamatota. 95-tajā nekas tāds poļiem pat sapņos nevarēja rādīties.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Laikam kruts čuvaks tas Dantons Arts Kustoms...

Tēma: Gobzems

Man šitādus nerāda. Un kas ir Toms Zeltiņš? Vai viņš uzbrūk tikai Jāņos vai arī citās brīvdienās? Vai viņš arī man var uzbrukt?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kādēļ gan lai kāds toreiz uzsāktu karu ar Krieviju bez nekāda iemesla? Nevienam tak to Kaļiņingradu principā vairs nevajag. Nav pat īstas skaidrības, kas varētu uz šo teritoriju pretendēt? Vācija? Un ko darīt ar tur dzīvojošu pusmiljonu krievu?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41957-auto-ire-vienai-dienai-jautajumi-atbildes-2022

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Staļinu neaizmirsu, tur man viss skaidrs. Atnāca, atņēma govi, pašu izmeta no mājas. Tieši tāpēc man radās jautājums par abiem pārējiem personāžiem.

Tēma: Esmu ieguvis 2000 gadu pārsvaru

Nu, šitas topiks kaut kā uzreiz sāka dzīvot savu dzīvi :D Nez kā vecajai meitenei šobrīd klājas?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Volx taisnība, bet es tomēr nevaru noturēties, lasot šādu huiņu. Vai tu vari konkrēti pateikt, ko tieši taviem vecākiem atņēma Godmanis? Un ko tev personīgi ir noņēmis Dombrovskis?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Reku vēl: iauto.lv/forums/topic/41954-elektro-auto-elektroauto-apkopei-latvija-trukst-servisu-2022

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Labi gan, ka rapsi var pļaut visu gadu. Kā savajagās, tā iebrauc laukā un nopļauj. Turpat lauka malā dīzeli izspiež. Nu vismaz Bradypus pasaulē.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41951-talvadibas-pults-c4-grand-pikaso-dvd-citroen-2022

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41952-auto-pasutisana-no-arzemem-labak-pirkt-2022

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41950-sofera-dienasgramata-kur-izlamaties-2022

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nav slikti uzrakstīts, bet par tiem partneru krāpējiem... Nopietni?! Vispār par tiem BMW bija labs teiciens: ne visi ir idioti, kas brauc ar BMW, tomēr vairums idiotu kā reizi brauc tieši ar BMW. Bet nu tas bija sen un galīgi vairs nav taisnība. Vispār mana personīgā pieredze rāda, ka visnemākulīgākie braucēji pašlaik pārvietojas ar Volvo. Tā ir tāda pēdējo gadu tendence. Vilkšanās pa šoseju zem atļautā ātruma, izgriešanās neskatoties no sānielām, ceļazīmju neievērošana - tieši Volvo ar to izceļās.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šādās situācijās ir vairāki protokoli. Tas 60 Eur ir par avārijas izraisīšanu, un tavam paziņam tas ir zināms, jo attiecas tieši uz viņu. Tur, iespējams, ir vēl citi, un tas tā īpaši netiek pa pasauli bazūnēts, jo uz tava paziņas auto tieši vairs neattiecas. Kas attiecas uz tiem 4K, tad tur jāskaidrojas ar apdrošinātājiem, nevis policiju. Es nezinu: ir tās kapeikas vai nav, nav ne jausmas, par kādu auto ir runa?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Var jau būt, ka pirms tās apskates kā reizi kaut kas bija taisīts un līki sataisīts.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Tad jau labāk kaņepes...

< 1 ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti