Kas tie par murgiem? Es pareizi saprotu, ka tu aicini servisus tīši bojāt klientu automašīnas? Naxuja? Vai arī vispār neko nesaprotu, ko tu te gribi pateikt, un ko tev tie vācu autoražotāji nodarījuši?
Ja ieraugi ielas malā stāvošu Ladu, tad jau arī ej klāt un riepas pārdur? Tas jau nekas, ka šo Ladu pirms padsmit gadiem nopirka latviešu pensionārs par savu iekrāto naudiņu?
Pārmaiņas pēc šoreiz tavas tvitera ziņas ir patiesas. Un vēl par to raksta visi ziņu portāli, pat iauto.lv 8-)
Nu ja! +10! Ja tu trīsreiz dienā ēd omārus, tad prieks par tevi un viss kārtībā! Bet ja cits bagātais nopērk 100 kukuļus baltmaizes un izmet ārā, tad tirgotājs priecīgs paceļ baltmaizei cenu, savukārt nabagais vairs nevar atļauties pat to vienu kukuli.
Tāpēc, ka Krievija pēc sava globālā nozīmīguma tomēr nav ne Vjetnama, ne Nikaragva, pat ne Irāka. Tās nozīme Eiropā ir daudz lielāka.
Bet no loģistikas viedokļa Lietuva tak ir viņiem tuvāk, ja brauc no Polijas. Dzīt vēl kaut ko uz Latviju jēga būtu tikai tad, ja tā Klaipēdas osta nespētu tikt galā
Bija man viens kolēģis pie 2m, kas pārvietojās ar Smārtu. No malas izskatījās komiski kā viņš tajā kāpa iekšā un ārā, bet teica ka braukt esot ērti. Vobšem biedrs var ņemt Smārtu, ratiņus un ģimeni gribēdams neielādesi :D
Tas, ko es pirms kāda laika jau teicu. Fakts, ka tu kaut ko pārdod dārgāk nekā nopirki, vēl nenozīmē, ka esi nopelnījis :-D
Pie dīlera dārgāk, bet drusku cerības, ka nebūs kaķis maisā. Placī lētāk, bet loterijas faktors lielāks.
Darba laika beigās tu gluži vienkārši vari līdz tam boksam nemaz netikt.
Nesen tieši skatījos vienu pavisam svaigu DDT koncertu, kur viņš vairāk runāja par Krievijā un Ukrainā notiekošo nekā dziedāja. Ar atvieglojumu secināju, ka ir tomēr vēl normāli cilvēki tajā valstī.
Šogad man vairs nebija, bet pagājšgad vēl bija 50% atlaide ekspluatācijas nodoklim, un to varēja nokārtot attālināti.
Ja kāds var atļauties mest pārtiku ārā, tas vēl nenozīmē, ka visi var viņu atļauties. Tici man - pensionārs, kam jāskaita katrs cents, kā arī liela daļa strādājošo pērk visu to lētāko un ārā neizmet ne kripatiņu.
Nu tad kaut kas nav kārtībā ar to savienojumu.
Mums bija skābeņu zupa pagājšnedēļ. Un ar puiku rabarberus pagrauzām. Cits gan nekas vēl nav izaudzis 
Es vienalga nesaprotu, kur ir tā problēma? 
Ko tu ar to gribi pateikt? Kāpēc otrajā atstiept ir kruta, bet trešajā nav?
Ja reiz esi tik čakls iztulkot ar Gūgli šādus tādus auto jaunumus, tad vari jau arī papūlēties drusku parediģēt. Neredzot oriģinālu, brīžiem ir pat pagrūti saprast domu.
Vo vo. Nu kā var neredzēt, ka tā ir robota uzģenerēta tēma ar linku kaudzi?! 
Tādam pārdevējam no sākuma iedot bietē, pēc tam pieprasīt kompensāciju par zaudēto laiku. Tas pats ar mašīnām - brauc skatīties fotogrāfijās smuku, pēc pārdevēja vārdiem ejošu auto, realitātē ieraugi zālē ieaugušu lūzni bez grīdas, kuru pat nevar piedarbināt!
Es laikam būšu viens no retajiem, kam nekad nav bijušas pretenzijas pret TA inspektoru darbu. Visi aizrādījumi vienmēr ir bijuši pa lietu. Drīzāk pretēji - esmu izsprucis ar 1 tādās reizēs, kad pašam ir bijušas aizdomas, ka nu gan būs divnieks.
Iespējams, nozīme ir tam, cik augstu tu vicini pirkstus, izkāpjot no mašīnas :D Man gan pieredze ir tikai ar Rīgu, citur neesmu gājis.