Da labi, tās ir divas dažādas filozofijas, un neapstrīdamas patiesības te nav. Skaidrs, protams, ka naudas jautājums spēlē lielu lomu. Es varētu atļauties jaunu Dacia, bet negribu. Es gribētu jaunu Giulia, bet nevaru atļauties. Tāpēc es tikko iegrūdu kaudzi naudas savā 16-gadīgajā Leonā, un man ir auto, ar kuru ir prieks braukt.
Apskaties taču datorā, kas īsti ir ar tiem video failiem?
"Taču vienkārši aprēķini pierāda to, ka gan Saule, gan vējš uz zemes laukuma vienību dod kārtu kārtām vairāk enerģijas."
To taču neviens te nekad nav mēģinājis apšaubīt.
Jā, bet tad nevajag komplektēt šo palēno motoru ar vēl lēnāku un neatsaucīgāku variatoru! Ar manuāli tam Auris/Yaris nebūtu ne vainas.
Nezinu par tām oriģinālajām - Opelī uzliku kopējo bloku Beru - nepilnu gadu, cik tā mašīna man vēl bija - strādāja lieliski. Leonā vispār man bija divas oriģinālās, divas Beru, tagad vienu oriģinālo, kas sāka čakarēties, samainīju uz Mahle - pagaidām viss štokos.
Jābūt galvā tērētam, lai stāvētu mistiskā rindā uz kaut kādu Škodu. Ir- ir, nav - nav. Labāk sametini veco autiņu un brauc tālāk bēdu nezinādams, kamēr tava sapņu Škoda normāli parādīsies salonā.
Man pašam ir bijušas divas mašīnas ar beigtām aizdedzes spolēm. Abas pieleca ideāli, tukšgaitā strādāja normāli, bet uzdodot gāzi sāka raustīties.
Ir drusku braukts ar Auris CVT. Rēc un uz priekšu ne sūda neiet. Par dinamisku braukšanu var aizmirst.
Reti kustinātai mašīnai tas kondensāts var būt, bet nu normas robežās. Jāsāk ar kļūdu lasīšanu, ja vaina zondē, tad tam vajadzētu parādīties, kā arī profilaktiski nomainīt gaisa un degvielas filtru. Tosols nezūd, eļļas līmenis nekāpj? Ja jaudas zudums un raustīšanās sākas uzdodot gāzi, vaina var būt aizdedzē: sveces, svečvadi (ja tādi ir), spole.
Bet zināma daļa taisnības tur patiešām ir. Jebkurš nepārdomāts, neloģisks un varbūt pat neizpildāms lēmums no valsts puses vairo tiesisko nihilismu. Tad kad covida laikā vienu brīdi gājēju luksoforiem pogas bija atslēgtas, atceries? Jau otrajā nedēļā es vālēju tām pārejām pāri uz sarkano, ja neviens negāja, un galīgi nebiju tāds vienīgais.
Tad kad bija komandanta stunda, ap plkst. 19.45. vidējais ātrums uz D-tilta bija pāri simtam, jo visi centās nokļūt mājās.
Biedri Conqeror, ja tas viss būtu salikts jaunu auto topikā, tad būtu vismaz kāds sakars, bet pašlaik tavi posti ir bezjēdzīgs fleims. Par lietotiem auto runājam, Karl, par lietotiem!
Kurā placī šito lietotu var nopirkt?
Piekrītu msh: uz nelīdzenumiem jau jebkurš lukturis brīžiem iecirtīs acīs, bez tam: jo augstāk lukturis novietots, jo biežāk tas notiks. Te ar spuldzes tehnoloģiju tieša sakara nav, izņemot to, ka spilgtāks lukturis žilbinās vairāk.
Njā, mani arī drusku izbrīna teksts par defaulti sūdīgo halogēna lukturi. Nav jau gadsimtu mijas franču vai japāņu H4 brīnums, ar kuru tiešām neko nevar redzēt.
Šodien viens notikums riktīgi uzlaboja garīgo. Braucu pa Bauskas ielu, pie gājēju luksofora sarkanais. No šķērsielas pasvaigs BMW brauc ārā, nu tad es piebremzēju un palaidu šo pa priekšu. Tagad šams apstājas pie tā luksofora, es aiz viņa un skatos: BMW veras bagāžnieks vaļā! Attaisās un tur apakšā piestiprināta liela šilte divās valodās: Paldies! Спасибо! Pēc tam bagāžnieks aizvērās, bet mana mute aiz izbrīna gan palika vaļā
Nu kur var šitādu izdomāt?!
Ja nemākulis ielicis aftermarketa radio, tad ir gan nepieciešama 
Ta jau tev vajag kārbu specu, nevis elektriķi.
Nu protams, bet pie degošām gaismām tas notiek daudz ātrāk.
Raimonds kā parasti piedāvā labot zobus caur pakaļu... Jā, tās automātiskās gaismas tiešām var būt reāli traucējošas, kaut vai tāpēc, ka pie ieslēgtas aizdedzes uzreiz lādē ārā aķi, kaut arī motors nedarbojas.
Tie, kas pirms trīs gadiem sapirkās griķus, - tie vispār tagad ir oligarhi :-/
To, ka pāris gadu laikā nauda ir kļuvusi vismaz par ceturto daļu nevērtīgāka, daži laikam vispār nav pamanījuši.
Emm... A kāds bija rezons šo neaktuālo tēmu vispār celt augšā?
Tu laikam dažus gadus esi bijis kaut kur prom :D Sen jau besī ārā ar savu ekobrauksanu - kilometriem garu ripināšanos zem atļautā ātruma.
Jāteic, ka es ap 40 sāku just nelielu vispārējā veselības stāvokļa pasliktināšanos. Ja būtu kovids un vakcīnas pāris gadus ātrāk, tad 100% tagad zinātu, ko vainot. Protams, ka visas vainas tagad no kovida vai vakcīnām, ne jau dēļ gadiem, smaga darba, sportisku aktivitāšu trūkuma, destruktīva dzīvesveida jaunībā... Nē, tikai kovids vai vakcīnas. Kā nu kuram... :-/
Atkal pilns ar viagrām un vēl kaut kādiem molibdēna vadiem :-/
Muļķības. Reģistrācijai jābūt sarežģītākai, ar kontroljautājumiem. Un pirmo postu apstiprina admins. Protams, ja admins ir tikai viens un ienāk reizi nedēļā, tad ar otro punktu rodas zināmas problēmas :-/