Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 142 >

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Pa velti deva?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pirmie četri punkti ir analoģiski ar manu 2005. gada Peugeot Partner. Jāsecina, ka franču autobūves tradīcijas nemainās :D

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Maris rakstīja: Pirms 14.00 plānots atjaunināt iAuto, iespējami īslaicīgi traucējumi!

Es redzu, ka atjauninājumi ir lieliski izdevušies: pilns forums ar aizraujošiem topikiem par fotošopu, viagru, anālo porno un citām svarīgām, ar auto saistītām lietām.

Tēma: Gumijota čīkstoņa atsperē aizmugures

Uzbrauc uz bedres, palien apakšā un paprasi, lai kāds palēkā bagāžniekā. Tad dzirdēsi.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Tos viagras topikus neviens netaisās aizvākt? Augstāk minētais fotošops arī joprojām stāv.

Tēma: Vai Putina plāns Jaunslāvija? Krievija + Ukraina + Baltkrievija+ ?

Tu visu laiku runā par NATO kā par kaut kādu ārpuszemes civilizāciju. Bet tā tak ir tikai valstu apvienība, kas apņēmušās viena otru aizstāvēt kara gadījumā. Tai skaitā Latvija. Tak nevienam nekas nenotiktu un nemainītos, ja NATO vairs nebūtu vajadzīgs un tiktu likvidēts. ASV no zemes virsmas nepazustu, neviena cita valsts arī nē.

Tēma: Samsung Watch 4 (2D2Y) nelādē kontaktus Android Auto

No kurienes vispār tāda pārliecība, ka pulkstenis (mēs runājam par pulksteni!) spēj ielādēt kontaktus Android auto?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Moldāvija Rumānijai nepievienosies. Lai arī tauta it kā viena, atšķirību viņiem daudz un tā diezgan šķībi viens uz otru skatās. Ne vieni, ne otri tur ne par kādu apvienošanos pat nedomā. P.S. Interesants fakts. Nāvīgie ienaidnieki serbi un horvāti arī patiesībā ir viena tauta.

Tēma: Samsung Watch 4 (2D2Y) nelādē kontaktus Android Auto

Es nesaprotu pašos pamatos. Kāpēc tu slēdz pie mašīnas pulksteni, nevis telefonu?

Tēma: Vējstiklu slotiņas

A kas tik baigi slikts notiek, ja es ar skrāpi saudzīgi izceļu viņas no ledus? Visu mūžu tā esmu darījis. Slotiņas parasti pērku no lētā gala, lietoju aptuveni gadu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ļoti iespējams, ka der, bet nav man pilna pārliecība.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.delfi.lv/kultura/news/screen/pec-pretkara-epizodes-roskomnadzor-nobloke-animacijas-serialu-masjana.d?id=54188764&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2ZTklK25VHTGkGcKPX9xUFJZOoPfIxhIZ0dqMF7FAS0nHIolW5Mvq8rOE#Echobox=1648478646 Kādreiz biju baigais šī seriāla fans, pēdējās sezonas gan neesmu redzējis.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

2006. Interesanti, ka tālāk tas slieksnis ir teju ideālā stāvoklī - nav ne domkrata vietas izrūsējušas, ne kā. Arī otrā pusē viss kārtībā. Grīda vesela. Uz pārējā kuzava neviena rūsas pleķīša nav nevienā vietā. Vienkārši tas slieksnis ir bijis kaut kādā veidā sabliezts vēl pirms manis.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Eidi! Kāds Nils?! D-tiltu uzcēla vēl nacionāļu vadītā dome tieši pirms Nila pirmās ievēlēšanas.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Apzvanīju visus šrotus Rīgā un Pierīgā, kur vien tika reklamēti Leoni uz detaļām. 90% procenti uzreiz atbildēja, ka nav, pāris solīja apskatīties un atzvanīt, vienā vietā bija. Par šo te sliekšņa galu nezināmā stāvoklī man prasīja 80 fuckin' Eiro! Nācās mums ar bračku locīt to pasākumu pašiem no veca Harman Kardon pastiprinātāja korpusa. Bet rezultāts sanāca tīri tā neko, tagad, kad nošpaktelēts un nokrāsots, vispār nevarētu pateikt, ka taisīts, ja vien krāsa neatšķirtos.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu?

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Tiltam jau nav itin nekādas vainas, stāsts ir par neadekvāti uzpūstajām izmaksām. Tak puse materiālu tur vienkārši bija pierakstīti pa virsu un līdz būvlaukumam nemaz neatbrauca.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Nu... kā man teica viens no būvdarbu vadītājiem, kas tur strādāja: ar tāmē paredzēto un it kā iztērēto betonu varēja tur visu Daugavu aizliet, ne tikai tiltu uzcelt.

Tēma: Ko jūs darīsiet, kad degviela maksās ~50-60 sant/l???

Man jau tomēr gribētos optimistiski domāt, ka kontroles mehānismi tiek visu laiku uzlaboti. Nu vismaz tāda bezpriģela zagšana kā D-tilta gadījumā točna nekad vairs nav gājusi un neies cauri. Un Rail Baltica gadījumā jau tie kontrolētāji nebūs tikai vietējie.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gribēju šodien mašīnu nomazgāt, bet visur tādas rindas, ka vai traks. Tajos pašapkalpošanās brīnumos nemāku.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kamēr neredzēšu dokumentālus pierādījumus, tikmēr nespēšu noticēt, ka kāds var būt tik ļoti ar galvu slims, ka būvētu Teslā dīzeļkrāsni. Kaut kādā draņķa Līfā es vēl saprastu, bet ne jau Teslā. Tas jau būtu tas pats, kas vēl jumta bagāžnieku šim uzmetināt, lai var dēļus vest.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tikmēr Leon...

Senos laikos ir bijis uzsists, tad kārtīgi sašpaktelēts un nokrāsots. Ja nebūtu rudenī pats dabūjis pa spārnu, tad nemaz vēl šis nebūtu atklājies.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41848-interesanti-fakti-ukraina-topic-2022

Tēma: Peugeot Partner nesilst. Termostats strādā!

Vobšem ierakstīšu apdeitu. Visas caurules ir pareizi tur, kur viņām jābūt. Uznāca lielie mīnusi un es nonācu pie secinājuma, ka, neskatoties uz negribīgo motora silšanu, siltums salonā ir pietiekami, lai braucot nesaltu ciet logi. Pēc 20 minūtēm jau arī cepuri varēja ņemt nost. Tad nu atteicos no idejas kaut ko šajā jautājumā turpināt pētīt. Kaut kas man stāstīja, ka tas salona radiators Partnerim tik labi dzesējoties, ka esot vienu brīdi braucis vispār bez lielā radiatora un nekas nav pārkarsis. Nu lai tā būtu. Lielajā aukstumā vairākas reizes parādījās cits gļuks. Pāris minūtes pēc iedarbināšanas temperatūras rādītājs uzlec uz maksimumu, panelī midžinās liels, sarkans STOP un sāk griezties ventilators. Vobšem viņš domā, ka vārās, kaut gan reāli nav pat sācis silt. Ja auto noslāpē, pagaida līdz veņķiks beidz griezties, tad atkal piestartē, viss notiek adekvāti. Reālu risinājumu neesmu atradis: tas nav motora temperatūras devējs (nomainīju, bez rezultātiem), tas nav arī pārkaršanas slēdzis, jo... Praktiski visiem tā laika Peugeot tāds ir, bet tieši manam nav. Blokā tā vietā ir iemetināts korķis. Vobšem skaidrībā pagaidām netiku, bet nu štrunts ar viņu, jo šis gļuks parādās tikai zem mīnus 10.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vakar, pirmo reizi pēc pagājušā gada rudens, izbraucu ielās ar Leonu. Visu ziemu stūrēju kabluku un tagad saprotu - pie tās augstās sēdpozīcijas patiešām pierod. Bija baigi jocīgi - skats uz priekšu tā kā tankā, bez tam ļoti zemā tankā Pēc dažiem kilometriem gan atkal jau likās viss OK un nonācu atpakaļ pie vecā uzskata, ka zemāk tomēr ir labāk Atpakaļ Partnerī pēc tam kāpu jau ar zināmu pretīguma sajūtu.

< 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti