Pa velti deva?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pirmie četri punkti ir analoģiski ar manu 2005. gada Peugeot Partner. Jāsecina, ka franču autobūves tradīcijas nemainās :D
Maris rakstīja: Pirms 14.00 plānots atjaunināt iAuto, iespējami īslaicīgi traucējumi!
Es redzu, ka atjauninājumi ir lieliski izdevušies: pilns forums ar aizraujošiem topikiem par fotošopu, viagru, anālo porno un citām svarīgām, ar auto saistītām lietām.
Uzbrauc uz bedres, palien apakšā un paprasi, lai kāds palēkā bagāžniekā. Tad dzirdēsi.
Tos viagras topikus neviens netaisās aizvākt? Augstāk minētais fotošops arī joprojām stāv.
Tu visu laiku runā par NATO kā par kaut kādu ārpuszemes civilizāciju. Bet tā tak ir tikai valstu apvienība, kas apņēmušās viena otru aizstāvēt kara gadījumā. Tai skaitā Latvija. Tak nevienam nekas nenotiktu un nemainītos, ja NATO vairs nebūtu vajadzīgs un tiktu likvidēts. ASV no zemes virsmas nepazustu, neviena cita valsts arī nē.
No kurienes vispār tāda pārliecība, ka pulkstenis (mēs runājam par pulksteni!) spēj ielādēt kontaktus Android auto?
Moldāvija Rumānijai nepievienosies. Lai arī tauta it kā viena, atšķirību viņiem daudz un tā diezgan šķībi viens uz otru skatās. Ne vieni, ne otri tur ne par kādu apvienošanos pat nedomā. P.S. Interesants fakts. Nāvīgie ienaidnieki serbi un horvāti arī patiesībā ir viena tauta.
Es nesaprotu pašos pamatos. Kāpēc tu slēdz pie mašīnas pulksteni, nevis telefonu?
Tēma: Vējstiklu slotiņas
A kas tik baigi slikts notiek, ja es ar skrāpi saudzīgi izceļu viņas no ledus? Visu mūžu tā esmu darījis. Slotiņas parasti pērku no lētā gala, lietoju aptuveni gadu.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ļoti iespējams, ka der, bet nav man pilna pārliecība.
www.delfi.lv/kultura/news/screen/pec-pretkara-epizodes-roskomnadzor-nobloke-animacijas-serialu-masjana.d?id=54188764&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2ZTklK25VHTGkGcKPX9xUFJZOoPfIxhIZ0dqMF7FAS0nHIolW5Mvq8rOE#Echobox=1648478646 Kādreiz biju baigais šī seriāla fans, pēdējās sezonas gan neesmu redzējis.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
2006. Interesanti, ka tālāk tas slieksnis ir teju ideālā stāvoklī - nav ne domkrata vietas izrūsējušas, ne kā. Arī otrā pusē viss kārtībā. Grīda vesela. Uz pārējā kuzava neviena rūsas pleķīša nav nevienā vietā. Vienkārši tas slieksnis ir bijis kaut kādā veidā sabliezts vēl pirms manis.
Eidi! Kāds Nils?! D-tiltu uzcēla vēl nacionāļu vadītā dome tieši pirms Nila pirmās ievēlēšanas.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Apzvanīju visus šrotus Rīgā un Pierīgā, kur vien tika reklamēti Leoni uz detaļām. 90% procenti uzreiz atbildēja, ka nav, pāris solīja apskatīties un atzvanīt, vienā vietā bija. Par šo te sliekšņa galu nezināmā stāvoklī man prasīja 80 fuckin' Eiro! Nācās mums ar bračku locīt to pasākumu pašiem no veca Harman Kardon pastiprinātāja korpusa. Bet rezultāts sanāca tīri tā neko, tagad, kad nošpaktelēts un nokrāsots, vispār nevarētu pateikt, ka taisīts, ja vien krāsa neatšķirtos.
Tiltam jau nav itin nekādas vainas, stāsts ir par neadekvāti uzpūstajām izmaksām. Tak puse materiālu tur vienkārši bija pierakstīti pa virsu un līdz būvlaukumam nemaz neatbrauca.
Nu... kā man teica viens no būvdarbu vadītājiem, kas tur strādāja: ar tāmē paredzēto un it kā iztērēto betonu varēja tur visu Daugavu aizliet, ne tikai tiltu uzcelt.
Man jau tomēr gribētos optimistiski domāt, ka kontroles mehānismi tiek visu laiku uzlaboti. Nu vismaz tāda bezpriģela zagšana kā D-tilta gadījumā točna nekad vairs nav gājusi un neies cauri. Un Rail Baltica gadījumā jau tie kontrolētāji nebūs tikai vietējie.
Gribēju šodien mašīnu nomazgāt, bet visur tādas rindas, ka vai traks. Tajos pašapkalpošanās brīnumos nemāku.
Kamēr neredzēšu dokumentālus pierādījumus, tikmēr nespēšu noticēt, ka kāds var būt tik ļoti ar galvu slims, ka būvētu Teslā dīzeļkrāsni. Kaut kādā draņķa Līfā es vēl saprastu, bet ne jau Teslā. Tas jau būtu tas pats, kas vēl jumta bagāžnieku šim uzmetināt, lai var dēļus vest.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tikmēr Leon...
Senos laikos ir bijis uzsists, tad kārtīgi sašpaktelēts un nokrāsots. Ja nebūtu rudenī pats dabūjis pa spārnu, tad nemaz vēl šis nebūtu atklājies.
Vobšem ierakstīšu apdeitu. Visas caurules ir pareizi tur, kur viņām jābūt. Uznāca lielie mīnusi un es nonācu pie secinājuma, ka, neskatoties uz negribīgo motora silšanu, siltums salonā ir pietiekami, lai braucot nesaltu ciet logi. Pēc 20 minūtēm jau arī cepuri varēja ņemt nost. Tad nu atteicos no idejas kaut ko šajā jautājumā turpināt pētīt. Kaut kas man stāstīja, ka tas salona radiators Partnerim tik labi dzesējoties, ka esot vienu brīdi braucis vispār bez lielā radiatora un nekas nav pārkarsis. Nu lai tā būtu. Lielajā aukstumā vairākas reizes parādījās cits gļuks. Pāris minūtes pēc iedarbināšanas temperatūras rādītājs uzlec uz maksimumu, panelī midžinās liels, sarkans STOP un sāk griezties ventilators. Vobšem viņš domā, ka vārās, kaut gan reāli nav pat sācis silt. Ja auto noslāpē, pagaida līdz veņķiks beidz griezties, tad atkal piestartē, viss notiek adekvāti. Reālu risinājumu neesmu atradis: tas nav motora temperatūras devējs (nomainīju, bez rezultātiem), tas nav arī pārkaršanas slēdzis, jo... Praktiski visiem tā laika Peugeot tāds ir, bet tieši manam nav. Blokā tā vietā ir iemetināts korķis. Vobšem skaidrībā pagaidām netiku, bet nu štrunts ar viņu, jo šis gļuks parādās tikai zem mīnus 10.
Vakar, pirmo reizi pēc pagājušā gada rudens, izbraucu ielās ar Leonu. Visu ziemu stūrēju kabluku un tagad saprotu - pie tās augstās sēdpozīcijas patiešām pierod. Bija baigi jocīgi - skats uz priekšu tā kā tankā, bez tam ļoti zemā tankā
Pēc dažiem kilometriem gan atkal jau likās viss OK un nonācu atpakaļ pie vecā uzskata, ka zemāk tomēr ir labāk
Atpakaļ Partnerī pēc tam kāpu jau ar zināmu pretīguma sajūtu.