Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 142 >

Tēma: Opel Insignia 2009 Android Radio

Pat nezinu, vai te vispār ir kāds Insignia īpašnieks? Teorētiski - konkrētam modelim ražotai magnetolai ar visiem pareizajiem štekeriem vajadzētu visam strādāt. Bet ieteiktu parakņāties un pameklēt info kādās Opel grupās/ forumos. Neredzu gan nevienu iemeslu, kāpēc lai pazustu klimats vai brīdinājuma signāli kaut vai vispār bez magnetolas. Jebšu viņam tie signāli pa tumbām iet?

Tēma: volvo v40 D2 2015 gads

Nav teikts, ka jābūt kādām izmaiņām. Varbūt viņas arī ir, bet iestājušās tik pakāpeniski un ir tik nelielas, ka tu nemaz nemani. Tā turbīna jau griežas un savu funkciju pilda.

Tēma: Kuras spēles Tu spēlē telefonā, ieteikumi un atsauksmes par spēlēm

...jo novērš uzmanību un var izlīt alus!

Tēma: volvo v40 D2 2015 gads

Turbīnas vaina. Pūš to eļļu motorā un visur citur.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Labāk šitos vienreiz "salabojiet"! iauto.lv/forums/topic/41787-fiesta-diski-xsarai-citroen-2022

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Par sapulcēm nav taisnība. Zoom sapulces notiek ļoti smagnēji, ir daudz garākas un neproduktīvākas par klātienes sapulcēm.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Par tiem daudzstāveņu pagalmiem... Manā pagalmā mēs esam kādi trīs tādi dīvaiņi, kam mašīnā ir sniega lāpsta un kas attīra parkinga vietu pirms tajā iebraukt. Pārējie parkojas kupenās un tad brien no tām ārā. Kas interesanti: kad esmu pēc lielas snigšanas izšķūrējis sev vietu, tad nākamajā vakarā, atbraucot mājās, 90% gadījumu mana iztīrītā vieta ir atstāta brīva un es atkal varu tajā iebraukt. Pārsteidzoši solīdi cilvēki tomēr!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

It kā jau jā, bet tad tur kaut kas baigi jādzejo, jāsacer pamatoti iemesli, kāpēc nevarēju izbraukt ātrāk, līdz ar to negribējās čakarēties. Labi vismaz, ka ar suni naktī varēja mierīgi vazāties.

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Šo varēja arī nemaz nelabot :-/

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uz mājām, lai nenoķer un neieliek būrī kopā ar nevakcinetajiem Ja nopietni, esmu pieradis sākt strādāt vēlu un beigt vēlu, līdz ar to tā komandantstunda man reāli čakarēja dzīvi. Parasti sanāca kādos 19.40 startēt no Zasulauka, lai 20.00 būtu Purčikā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Starp citu... Atceries, kādas smagas avārijas notika tad, kad bija komandantstunda - tieši tā ap astoņiem un drusku pirms. Tā arī bija, ka 19.45. visi nesās ignorējot jebkādus noteikumus un veselo saprātu, es tai skaitā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu nezinu. Pat ar dūraini slaukot - tur vairāk par trīs minūtēm nav ko darīt. Man ilgākais laiks paiet ledu no stikliem nokasīt, ja tāds ir radies. Vēl jau tas, ka aukstā laikā gribas to mašīnu kārtīgāk uzsildīt, tāpēc sniega slaucīšana tiek veikta nesteidzīgi un ar pīppauzi

Tēma: Kuras spēles Tu spēlē telefonā, ieteikumi un atsauksmes par spēlēm

Ja būtu FPS žanrā, tad noteikti uzliktu.

Tēma: Opel Astra h 1.9 dīzelis

Pavisam teorētiski ģeneratora relejs arī šādus brīnumus varētu darīt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Tagad kopētājs šeit: iauto.lv/forums/topic/41694-skoda-octavia-2012-2-0-dizelis-auksts-slapst-nost-video Interesanti, ka šis pārtulkojis visu tekstu angliski.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Bija vienā manā darbavietā gadījums. Piegādes smagā šoferis iznāk no telpas. Pēc visiem priekšrakstiem apiet mašīnai apkārt. Nevienas dzīvas dvēseles. Iekāpj kabīnē, iedarbina motoru, ieliek atpakaļgaitā, sāk skanēt skaņas signāls. Sāk braukt atpakaļ (skatoties spoguļos, loģiski), pēkšņi jūt, ka pārbrauc kaut kam pāri. Izkāpj ārā, a tur sieviete zem riteņiem. Jau beigta. Bija iznākusi pa durvīm, kamēr šoferis kāpa kabīnē, un nostājusies aiz mašīnas uzpīpēt. Labi, ka viss bija nofilmēts, un šofera vaina nekāda netika atrasta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

JKP jau vakar savā sejasgrāmatas profilā deklarēja, ka sertifikāti savu jēgu ir zaudējuši un tāpēc atceļami

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Labi, labi, necepies ;) Es taču neko nesaku, ka brauci testu nodot, tieši pretēji. Es tik par to pagrozīšanos šur tur. Bet apzināti tusēt pa pasauli ar pozitīvu testu ir kretīnisms - to es par tavu paziņu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nē nu var jau būt, ka nav par ko satraukties, bet šitais pohujisms gāž no kājām. Es te kliedzu, lai man ļauj iet uz veikalu bez maskas, bet šitāds cirvis (es te vairāk par to alus dzērāju, nevis msh) tak arī tur kaut pusdzivs, kaut ar buboņu mēri aizvilksies, visus apklepos, apspļaudīs un apgrābstīs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Njā. Uzmācas bezcerība. Laikā, kad vairums domājošo cilvēku iestājas par ierobežojumu un sertifikātu atcelšanu, citi pāķi turpina demonstrēt, cik ļoti viņiem viss pie dirsas. Viens idiņš slims iet ar draugiem dzert alu, citam gudriniekam "nākas" šur tur pagrozīties. Varbūt tiešām šitam pāķu baram ir vajadzīgs tikai totalitārisms, būri un stingrās caurlaides iziešanai no mājām, jo pašiem savu smadzeņu nav ne kripatas?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tavuprāt valstī viss ir afigennā kārtībā? Tu saklausījies Kariņa runu, kur viņš apgalvoja, ka trešā pote atrisinās visas problēmas visiem?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kaut kāds bots atkal kopē citu lietotāju tekstus, pieliekot klāt linku. Reku šeit: iauto.lv/forums/topic/41089-sofera-dienasgramata?pnr=28

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Arī trīs ātrumi rumbā. Kad es retu reizi uz tā velo uzkāpju, man gan sanāk diezgan regulāri starp otro un trešo slēgāties. Pirmais reti, bet arī noder.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Nu, nesteidzīgam kruīzam jau pietiek ar vienu ātrumu. Man sieva šitā brauc - uzliek uz vidējā un minās. Slēgt ātrumus gaitā esot pārāk sarežģīti :D

Tēma: Domājiet, ko rakstat!

Forumā ir vienmēr, bet pie rakstiem nav.

< 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti