Taisnība jau viņam ir. Nevajag slimnieku nosodīt par to, ka viņš ir slims un nepilnvērtīgs. Bet kāds tam sakars ar cienījamo A. Ruka kungu? ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Taisnība jau viņam ir. Nevajag slimnieku nosodīt par to, ka viņš ir slims un nepilnvērtīgs. Bet kāds tam sakars ar cienījamo A. Ruka kungu? ![]()
Ja zinātu tavu numuru, varētu pārsūtīt, lai jau tev tiek!
Tikko saņēmu īsziņu no SPKC, ka personai, kas norādījusi šo telefona numuru, ir pozitīvs Covid-19 tests. Lieki teikt, ka es nekādus testus neesmu taisījis :D
Šis piemineklis vispār bija tieši Bordāna iniciatīva, tā ka būtu ļoti dīvaini, ja viņš pats nepiedalītos tā atklāšanā. Prezidenta izstrādājums atkal nolažojās pēc pilnas programmas, tagad uzzinājām, ka klāt pie visa viņš vēl ir gļēvulis, kurš sūta meiteni savā vietā atvainoties, un pat to nevar izdarīt bez tupiem bērnudārza līmeņa meliem. Par tiem svilpējiem pilnībā piekrītu GB12. Visam ir sava vieta un laiks, te nebija ne viena, ne otra.
Tēma: Domājiet, ko rakstat!
Var jau palamāties saprāta un gaumes robežās, kad vajag pastiprināt savu izteikto viedokli vai sāpi. Man arī gadās pa kādam krievu komatam kaut kur iespraust, un neredzu tur nekā slikta, nav jau tamborēšanas forums. Bet kad aiziet dziļās personālijās vai par strūdelēm un purkšķiem - tad gan nav patīkami lasīt.
Šito es parakstīju. Pirms dažām dienām aizeju ar bērniem uz slidotavu, a tur apsargs prasa: bērniem ir sertifikāti? Nu protams, ka nav. Ak nē, tagad nedrīkst, pašlaik notiek slidošana zaļajā režīmā - tikai ar sertifikātiem. Bet atnāciet pēc stundas, tad būs dzeltenajā režīmā, kad bērni varēs bez sertifikātiem. WTF?! Kakova h...?! Kāda vispār šādam sadalījumam loģika?
Tāpēc, ka cilvēks to visu atbalsta, un tādu nav mazums. Citā forumā bija piemērs: ja izdos likumu, ka visiem jāstaigā dzeltenās bikses, tad šādi kadri jau pirmajā dienā staigās dzeltenās biksēs un ņirgs vai brīnīsies par tiem, kam dzelteno bikšu nav. Vai tad grūti uzvilkt dzeltenas bikses? Kā vispār var iedomāties nestaigāt dzeltenās biksēs? Dzeltenas bikses ir manā un visas sabiedrības labā!
fckns jau nu toč sviestā iet. Nenēsāt masku vai nēsāt simboliski ir pāķa pazīme? Un visi attīstītie progresīvie nepāķi lepni staigā FFFCKP2 maskās, stāv rindās pēc groziņiem, ar sajūsmu demonstrē apsargiem un viens otram QR kodus un onanē uz pašapliecinājumiem? Nu tad pieskaitiet mani arī pie pāķiem!
TVNets tikko beidzot pamodies un ielicis īsu raksteli, ka Briselē bariņš huligānu aizturēti. Taisni brīnums, ka pieminējuši arī to kopējo skaitli - 50000. Man jau radās iespaids, ka viņi šo notikumu apņēmušies ignorēt pilnībā.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nissens ir specializēts aftermarketa radiatoru ražotājs. Var ņemt droši. Gan jau arī Mahle nav ne vainas.
Tēma: Eļļas vāciņš lēkā
Nākamajam tādam vāciņu skrūvētājam vajag atgādināt, lai neaizmirst arī antifrīza bunduli attaisīt, kad motors kārtīgi uzsilis.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pašu lētāko ķīnieti gan nevajadzētu, bet nu sākot ar kaut kādu poļu Topran var riskēt ņemt. Nissens nav pieejams par sakarīgām naudām?
Redz kādu interesantu topiku boti pacēluši. Un tā Ieva četrarpus gadu laikā nav varējusi uzrakstīt, kā tika atrisināta problēma!
Es jau netaisu no sevis ne varoni, ne revolucionāru :-) Vienkārši drausmīgi besī tā kodu būšana, tāpēc arī pēc iespējas izvairos.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Oi, sorry, es safisos, tu par sertifikāciju jautāji... Nu hvz, gan jau kaut kā to balonu pārbauda.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tai rakstā kā reizi melns uz balta ir rakstīts: īpašniekam jābrauc pie sertificētāja, jādabon sertifikāts, un tad var braukt uz TA.
Nez... Man par šito gan pilnīgi pofig. Ir atsarpe, nav atstarpe... Nu nekādas vajadzības jau īsti nav.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Visdrīzāk, ka pārbauda ne jau pašu balonu, bet kā reizi tā sertifikāta esamību ![]()
Es personīgi esmu pasācis pārsvarā apmeklēt mazākus veikalus, kur nekādu kodu neprasa, lai arī man tas ir. Lai iebāž sev to kodu... Pa celtniecības materiālu veikaliem gan nākas vazāties, tur nekādu variantu.
"lielākā daļa pārtijā iestājušos latviešu īstenībā nebija nekādi ne Latvijas patrioti.Krievu pakaļlaižass un nodevēji un sava pašlabuma izcēlēji bija krietna daļa no tiem" Taisnība. Bet nevajag to visu absolutizēt. Īpaši pēc okupācijas pie varas nāca vislielākie mērgļi un tautas ienaidnieki, kas pamazām daļēji nomainījās uz tīriem karjeristiem, kam politiskā pārliecība vairs galīgi nebija svarīga. Un bija pa vidam arī viens otrs tīri patriotiski noskaņots cilvēciņš, kam nācās nest to komunista birku.
1984 rakstīja: Komjaunatnes aktīvistam arī būtu drusku jāfiltrē savas darbības, arī laiks un telpa
Zin... Pirms mētāties ar skaļiem vārdiem vajadzētu paturēt prātā, ka tie, kas reiz 4. maijā pieņēma Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas deklarāciju, visi kā viens bija komunistu partijā. Jo - ja viņi nebūtu tai partijā, tad vispār tur nesēdētu, un neviens ne par ko nobalsot nevarētu. Būšana komjaunatnē un partijā principā bija vienīgā iespēja kaut kā ietekmēt lietas. Starp citu - lietuvieši no paša sākuma sastājās kompartijā daudz masveidīgāk nekā latvieši, līdz ar to tur bija pamatīga lietuviešu opozīcija, un viņi krietni labāk varēja izrullēt sev šādas tādas lietas. Piemēram, ierobežot migrantu pieplūdumu no citām republikām.
Bet vispār šis ir kovida topiks ![]()
Filtrs bija netīrs, bet ne tā, ka baigi. Tā gaisa ņemšanas vieta sanāk augstāk un bija brīva, savukārt visa tā zeme pa sāniem - tur kur būtu paredzēts noplūst ūdenim.
Tās lapas ar gadiem pārvēršas par zemi. Kārtīgs komposts tur bija.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ja gribi tieši parkošanos, tad varu ieteikt privāti instruktoru, kurš šo lietu lieliski iemāca. Nemāku teikt, kurā autoskolā viņš pašlaik strādā.
Nezinu, kas tur ar to stiklu, bet vagiem ūdens drenāža laiku pa laikam jāiztīra. Man Seatam arī ūdens sāka blakussēdētājam uz kājām tecēt, noņēmu to plastmasu, kas starp kapotu un priekšējo stiklu - izgrābu pusspaini zemes. Skaidrs, ka viss ūdens tek ventilācijā un kompī, kurš arī turpat apakšā atrodas.