Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 142 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Labi, negribi itāļus vai francūžus - saprotami. Bet kāpēc nepaskatīties Japānas virzienā? Tā jau nu nemaz nav, ka viņi visi sarūsē izbraucot no rūpnīcas. Un vēl jau arī Opels.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

ledzep rakstīja: Nesaprotu komentāru. Par kādām franču auzām tu runā? Lai nemacētu remotnet CliocMegani vai kādu prastāku Peugeot jabūt īpaši "apdavinatām". Labāk pameklēt meistaru, kurš grib remontēt A klases mersedesu vai metināt Mazdu.. Bet nodzītie vācu premium auto gan visiem patīk- servisa meistaram solīdi un stabili ienākumi visā eksplutācijas peroidā.

Nesen vienā krievu auto viģikā bija teksts: Ja jūs protat remontēt VW, tad jūs protat remontēt visas mašīnas. Vienīgais - nav teikts, ka jūs pratīsiet remontēt Peugeot. Bet ja jūs esat iemācījies remontēt Peugeot, tad jūs arī protat remontēt tikai Peugeot P.S. Cerams, ka ziema nebūs gara un varēšu ātrāk sataisīt Seatu līdz galam, citādi es arī drīz būšu iemācījies remontēt Peugeot

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Frāze, ko dzirdēju no vienas savas mājas iemītnieces - pensionāres: nekādas ūdens caurules mājai nav jāmaina! Kāpēc gan būtu jāmaina caurules, kuras netek? Tas, ka īstenībā laiku pa laikam tek, - tas jau neskaitās, jo tiek salāpīts un atkal netek.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu tad paskaties to informāciju, izrēķini visu ko vajag, un padalies ar lohiem! Kāpēc tu gribi, lai msh tagad priekš tevis rēķina? :D

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ja auto Latvijā jauns pirkts, tad mierīgi var būt arī piecpadsmitgadīgs ar nobraukumu zem 250K. Latvijas autiņiem tik tā rūsa...

Tēma: Lēna vai strauja, bet dinamika uz kodu, kas ietver vairāk informācijas par cilvēku - čipa implants

Mani visvairāk pārsteidz, ka ir tik daudz brašuļu, kas labprātīgi ļauj šito ar sevi darīt, paši skrien pieteikties.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ā, nu ok, tagad sapratu domu ;-)

Tēma: DSC System Fault?

Vai tad tev tā kaste vispār vēl ripo? No tevis jautājums pēc jautājuma, bet neatceros redzējis info ne par vienu atrisinātu problēmu. Suportus sataisīji?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41680-topic-audi-a4b6-panelis-updaes-2022

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu jau nu arī tagad lej. Gribi teikt, ka kādam no tiem 1.0 ir reālas 6,5-7 sekundes līdz simtam? Un kalnā braucot vispār tā atšķirība ir dramatiska. Kaut kā man ar savu kā reizi piecpadsmitgadīgo TFSI sanāk iet garām kā stāvošiem visiem tiem modernajiem mazlitrāžas brīnumiem, braucot augšā uz tiltiem, estakādēm utt., jo kalnā viņi ar pūlēm rāpjas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tad jau tev atvaļinājums jāņem, ja taisies godīgi sēdēt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Eu, labs jautājums! Man arī interesē: tevi nostučīja un tagad esi oficiālā karantīnā vai vienkārši pats apzinīgi sēdi mājās un vēro pašsajūtu? Ja pirmais, tad diezgan cūciski... No otras puses... šito tač valsts apmaksā, vai ne?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu jau tagad par konkrētu modeli runā? Nu trīs cilindru 1.0 es arī negribētu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nekad neesmu saskatījis nekādu saprātīgu iemeslu, kāpēc pilsētniekam ikdienas vajadzībām pirkt dīzeli. Protams, ja garie gabali utt, tad cita lieta, bet tā ikdienā pa Rīgu stumties... Da nu...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tāpēc, ka nevar līdz viņām tikt bez slidām.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Nu bļāviens, šitais tak izrunāts. Ir divi dažādi jēdzieni: joslas un rindas. Joslai ir noteikts minimālais platums (neiešu tagad meklēt precīzu ciparu) - joslā pilnīgi noteikti ir jāierakstās trolejbusam. Ne Čaka, ne Valdemāra ielā nesanāk četras joslas. Un tad ir tāds jēdziens kā rinda. Pa joslu parasti brauc rindā. Var divās. Var četrās vai desmit, ja vien vietas pietiek. Tas ir oficiāli CSN atļauts. Ak jā: tas punkts, kur sadalījumu joslās nosaka paši vadītāji, attiecas uz gadījumiem, kad nav vispār nekādu apzīmējumu. Skrejceļš, tikko noasfaltēta šoseja bez līnijām, jebkura iela stipras snigšanas laikā, kad vispār nekas nav redzams... Čaka un Valdemāra ielas nebūs tas gadījums, jo tur apzīmējumi IR uzkrāsoti un ir skaidri redzama viena josla katrā virzienā. Pa kuru nekādi nav aizliegts braukt divās rindās. Vai četrās, ja ar močiem.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41657-parak-liels-ellas-spiediens-topic-2021

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

No parastajām optiskajām brillēm saulesbrilles arī varēja uztaisīt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

iauto.lv/forums/topic/41646-lexus-rx-300-tuning-topic-2021

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu nesaproti, ka vakcinēto pašlaik ir 4 (vai pat piecas) reizes vairāk kā nevakcinēto? Tātad sareizini nevakcinēto saslimušo un mirušo skaitu ar 4 un tad paskaties attiecību. Ja vien esi spējīgs uz tik sarežģītām matemātiskām darbībām. Vakcīnas strādā, tikai diezgan sūdīgi strādā - tas gan fakts.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vispār desmitniekā. Rīgā šogad ir sasnidzis tik daudz kā nekur Latvijā. Īstenībā es uzskatu, ka pamatā ielas tiek uzkoptas normāli, izņemot centru, kur tas nav izdarāms, pateicoties ģeniālajiem Staķa stabiņiem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu vot. A tu kā muļķis skaidrā...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

1984 rakstīja: Cienītie kungi, vai šeit ir kăds mazohistu saiets? Tiek pārspriests cik nu katrs sūdīgi juties pēc potes un kā tas ir ticis izciests.... Nu kā kādreiz padomju darbaļaudis - vispirms paši sev radīja grūtības un tad tās varonīgi pārvarēja

Nu ja... Es nekādi nevaru sagaidīt, kad visi sāks aprakstīt savas vizītes pie zobārsta, un cik stipri sāpēja. Ar vēl lielāku interesi gaidu ginekologa apmeklējumu aprakstus sociālajos tīklos no savām sieviešu kārtas paziņām. A to visi tikai par potēm kladzina...

Tēma: Indukcijas plīts virsma - kādi ir plusi un mīnusi?

Esmu bijis Ziepčikā tādā blokmājā, kur nez kāpēc nav gāzes, bet no dzimšanas ir paredzēta elektriskā plīts. Tur arī katrā dzīvoklī viena fāze, toties oficiāli 32A.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Man veļļuks stāv uz balkona, līdz ar to vieta it kā ir. Problēma ir tajā, ka nav nemaz tik viegli man viņu no tā balkona izvilkt un izstūķēt pa ārdurvīm, tādēļ nedaru to pārāk bieži. Pēdējo reizi, kad gribēju braukt (tas bija rudenī), konstatēju, ka putni nodirsuši un riepas pamīkstas - tā arī aizbraucu ar auto :D

< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti