Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 142 >

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu nezinu par to slinkumu un līkrocību. Ne jau visiem ir pieejamas garāžas un instrumenti. Un, kaut arī man ir, kā arī neesmu slinks un rokas pietiekami taisnas, - zobsiksna ir tā lieta, pie kuras pašrocīgi neķeros. Pārāk daudz kas tur var noiet greizi, lai eksperimentētu pēc jūtūba pamācībām. Ja kāds zinošs cilvēks kādreiz parādītu dzīvē to procesu, tad varbūt domātu savādāk.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Klārksons ir šovmenis un lielisks britu melnā humora speciālists, līdz ar to nevajadzētu uztvert burtiski visu, ko viņš saka. Un viņš pats arī mēdz pabraukāt ar velo Vakar viens busiņš mani no ceļa mēģināja nostumt ar visu mašīnu. Ko man tagad darīt?

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Varētu irākiešu bēgļus likt pie airiem. Gads jānoairē, tad iedod drusku piķi un sūta tālāk uz rietumiem.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Starp citu, kur palika pasažieru vilciens uz Bolderāju? Solīja tak, ka tūlīt, tūlīt...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu... šī runāšana par vīrusa izmēriem nav tomēr korekta. Tāpēc, ka tas vīruss jau nemaz nelido pa gaisu kā tāds puteklis, bet pārvietojas ar mikroskopiskiem pilieniem. Siekalām, puņķiem, vienkārši ūdeni no elpas. Un to jau tās maskas drusku filtrē gan.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Parasti jau OEM siksnām ir kādi 100-150K. Un aftermarketam tas intervāls ir īsāks. Manam zvēru karalim ar 1,4 šujmašīnu vispār 60K pēc instrukcijas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man nepatīk. Un vispār es jau ļoti sen esmu iestājies par ierobežojumu atcelšanu, tāpēc nejauc mani iekšā! Bet par konkrēto man pofig, jo ārpus Latvijas braucu reti un noteikti ne ziemā.

Tēma: Gobzems

Vēl jau nav zināms kādā sarakstā šis startēs, ja vispār startēs, tādēļ nav ne jausmas, vai būs iespēja viņam krustiņu ievilkt

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kopētājs turpina uzdarboties iauto.lv/forums/topic/41627-vai-pasaule-vares-tik-atri-elektrificet-savu-vieglo-auto-parku-2021

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ar to vizuālo novērtēšanu arī var iebraukt auzās, jo ir tādi "masķeri", kas siksnu ta uzliek svaigu, bet nenomaina ne rullīšus, ne sūkni. Šitā man Leonam bija. Pilnīgi svaiga siksna, bet rullītis sāka gaudot, kā arī sūknis izrādījās krietni palietots.

Tēma: Gobzems

Artuss solīja, ka strādās, un viņš arī strādā. Klaigāšana un konstruktīvs darbs nav gluži viens un tas pats. Bet tev to nesaprast.

Tēma: Gobzems

Ja nu tiešām notiks brīnums, un tiks valdībā, tad skaidrs, ka piečakarēs! Bet tā kā visdrīzāk paliks opozīcijā, tad varēs turpināt dzīt sviestu.

Tēma: Gobzems

Nu ar Trampu te nav ko salīdzināt. Trampam bija vīzija, plāns un reāla programma. Varbūt populistiska, bet bija. Šeit ir tikai: "Mēs viņiem visiem parādīsim!" Bez tam Tramps bija lielā sabiedrības daļā populārs cilvēks jau pirms iesaistīšanās politikā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ā, nu skaidrs. Mudaks patrāpījās. Kādreiz gan var gadīties arī objektīvi apstākļi, kas neļauj to blakus esošo ielaist. Kaut vai: ir strauji uzņemts ātrums, pēdējā brīdī pie izbrauktuves tu ieraugi, ka blakus viens midžinās, bet strauji bremzēt arī nevar, jo aizmugurē viens arī dod gāzi grīdā, pielipis pie tava bampera. Nu nav gan bieži, bet var gadīties.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Neko nevar saprast, ko tu saki. Bet nu apļu kultūra mums ir pašvaka, kaut gan man šķiet, ka situācija palēnām uzlabojas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bij, bij, es arī tikko lasīju, ka jau plāno otro balstvakcīnas tūri. Līdz galam neizlasīju, nolamājos un aizvēru, tagad neatceros, kur precīzi tas bija.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Nē nu tās ir pilnīgi dažādas lietas. Ar velo es vasarā pabraucu un pārgājienam arī nav ne vainas. Es runāju par tupu vilkšanos kājām cauri pilsētai, tā vietā, lai darītu ko jēdzīgāku - kaut vai gulētu. Jaunībā šādi pārgājieni tika veikti, jo visi transporti aizgājuši un/vai visa nauda nodzerta.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Nu... Jaunībā, kad regulāri tusējos pa Vecrīgu, bieži sanāca naktī iet ar kājām gan uz savām mājām Zasulaukā, kur toreiz dzīvoju, gan citur. Uz Zolitūdi ir iets, uz Juglu, uz Ķengaragu. Kaut kā jūtos par vecu šādām izklaidēm, dzīvesveids arī mainījies :D

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Nu es jau tagad ne par centru, bet vispār. Nokļūt no Purvciema/ Pļavniekiem Zasulaukā pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvis krietni neērtāk.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Jāpiebilst, ka pandēmijas laikā situācija ar sabiedrisko transportu ir krietni pasliktinājusies. Ja agrāk es no mājām līdz darbam bez pārsēšanās varēju aizbraukt ar trīs dažādiem mikriņiem (pēc tam gan vēl 15 minūtes ejot ar kājām), tad tagad ir palicis viens, jo vienam mainīts maršruts, bet vēl viens likvidēts pavisam. Bez tam tas atlikušais pēc astoņiem vakarā, kad parasti braucu mājās, nemaz vairs nekursē. Visādi autobusi arī kursē jūtami retāk.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Man to centru arī nafig nevajag, pāris reizes mēnesī varu aizbraukt ar trolejbusu, kā es visbiežāk arī daru. Kas man šajā interesē visvairāk: kas tieši tad būs tas centrs? Kur būs robeža? Centrāltirgus un autoosta ir vai nav centrā? Un Čaka iela? Brīvības iela? Tās ir maģistrālās tranzīta ielas. Akmens tilta Vecrīgas gals - ir vai nav centrā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es gaidīšu līdz pēdējam. Nekam vairs neticu, īpaši pēc rezervētajiem 4,7 miljoniem vakcīnu. Lai tak ieskrienās! Tad tagad ik pēc pusgada būs jāpotē?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pēc esošās sistēmas viņš būs miris ar kovidu. Jo bez kovida būtu nodzīvojis nedēļu ilgāk. Zinu, ka nu jau arī mediķi sāk iebilst pret to, kā šī statistika tiek veidota.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Jautājums ir par to, kāpēc mums ir tik vājprātīga elektrības cena, ja hesi mauc ar pilnu jaudu, teciem pāri paliek un gāzes rezerves arī vēl ir veselam gadam?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ko jūs piesējušies tiem motora pārsega turētājiem? Varētu domāt, ka vairākas reizes dienā jāvirina. Šī nu tiešām ir lieta, kur manis pēc var arī ietaupīt.

< 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 142 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti