Ar to vilcienu dzīšanu gan ir viena nianse: kolīdz sākas nepārtrauktā līnija, tev tomēr ir jāspraucas atpakaļ savā joslā, nevis jāturpina iet garām visiem pēc kārtas.
Izbraucot uz galvenā ceļa, ir jāskatās uz abām pusēm, arī tad, ja tu griez pa labi! Tā ir aksioma. Šitāds tikai pa kreisi skatošs kadrs reiz, braucot ārā no pagalma, ielika manai radiniecei sānos, kad viņa brauca atpakaļgaitā. Viennozīmīgi vainīgs bija no pagalma izbraucošais.
Jūs neapjēdzat, ka šis atkal ir kopētais topiks?
Kraštesti jau sen pārvērtušies par huiņām, kur vērtē visādus elektroniskus sūdus. Piemēram, joslu asistents, kuru vairākums vispār slēdz ārā.
Gadās tādas dienas, kad jāstaigā pa entajiem veikaliem vai iestādēm. Kad tev dienas laikā jau piekto reizi prasa uzrādīt kodu, tad gribās to telefonu apsargam rīklē iegrūst, un šī vēlme man kļūst spēcīgāka dienu no dienas. Zinu jau, ka viņi ne pie kā nav vainīgi.
Arī esmu palaists pie +30, kad atvainojos un paskaidroju, kāpēc steidzos.
Tas tak Peugeot - ja panelī nedeg visādas lampiņas, tad mašīna visdrīzāk nedarbojas! Ja nopietni, tu vismaz pamērīji, ko tas jaunais ģenerators dod ārā?
Neticu! Kaimiņš tak nebūs tik stulbs, ka mēģinās taisīt kompromatu ar bildi, kur Aldis izskatās pēc varoņa, ja tas stāsts ir patiess. Gan jau pats to bildi palaidis un tagad Artusam brauc virsū.
Nu? Sapotējies pret to gripu?
Da labi, izteiciens bija stulbs, bet kuram gan negadās ātrumā ko nejēdzīgu izšaut. Viņš arī ir tikai policists, nevis diplomāts vai ministrs.
Mašīnas bez pelnutraukiem sāka parādīties jau 2000-šo sākumā (man pašam tāda ir), bet 12v rozetei jau nav obligāts sakars ar pīpēšanu.
WALA rakstīja: Sorry sameloju Ulefone ar 13 Ah bateriju ...
Wala, kāds ir tas Armors? Ir vērts? Pats uz tādu skatos. Gribēju Doogie (laba pieredze), bet tie kaut kā no Latvijas veikaliem šogad pazuduši, vot tad tagad metu aci uz Ulefonu.
Šitam suporti no Mondeo vai kaut kādi īpašie? Ja Mondeo, tad jau nevajadzētu būt baigam kosmosam vienkārši nomainīt.
Nu ja, šī ir tā retā reize, kad es tev pilnībā piekrītu. Izskatās, ka viņam pilnīgi viss ir pie... Bet es tev saku, ka arī cilvēki no juristu aprindām, kas viņu tīri labi pazīst, ir šokā.
Došu padskazku. Latvijā nav precīzi 100000 vakcinētu iedzīvotāju. Tālāk domā pats 
Ja Levitam būtu kaut nedaudz sajēgas, tad viņš ar sūdainu koku izdzenātu visu savu kanceleju, īpaši jau PR speciālistus, un paņemtu vietā veco Vējoņa komandu. Bet tā kā sajēgas laikam nav... Nu kā, kā šajos laikos var atļauties tracināt tautu tā, kā ar šitajām klavierēm?
P.S. Pazīstu cilvēku, kurš personīgi pazīst Levitu. Saka, ka otru tik erudītu cilvēku dzīvē nav saticis, un ir diezgan lielā šokā par šo totāli neveiksmīgo prezidēšanu.
Njā, katram savs. Es to statusa lietu nesaprotu. Manā izpratnē ir pilnīgi normāli braukt ar vecu, saskrāpētu un aprūsējušu kasti, kurai zem kapota viss darbojas kā nākas, nekas nečīkst, negrab, salons tīrs un komfortabls. Mašīna taču ir manām ērtībām un priekam, nevis ko kaimiņiem pētīt. Un ja vēl pie krustojuma vari atstāt jaņos lielu daļu to jauno un spīdīgo...
Jau vairākas manas paziņas feisbūkā nopublicējušas lepnuma un sajūsmas pilnas ziņas par trešās potes saņemšanu. Ar nepacietību gaidu, kad beidzot parādīsies atskaites arī par vizītēm pie zobārsta un ginekologa.
Bet vecīt! Tieši tā jau arī notiek. Nu tikai drusku komplicētāk, un viņi noteikti nezvanīs uz info tālruni :D Redzu, ka tev ir paveicies ar to parazītu sugu, ko sauc par parādu piedzinējiem, nekad dzīvē nesaskarties.
Tiesā neviens tevi nesūdzēs. Uz tiesu meklēt taisnību varēsi iet pats pēc tam, kad tavs bankas konts būs bloķēts un nauda noņemta.
Es nesen vēl stulbāk ieberzos. Aizbraucu uz Centrāltirgu. Nekad nebiju tur darbadienā darba laikā ar mašīnu braucis, un arī uz nakts tirgu braucot, vienmēr parkojos Maskavas ielā. Šoreiz Maskavas ielā viss bija pilns, pagriezos ap stūri tai ielā, kas iet gar kanālu, uzreiz ieraudzīju brīvu vietu un nostājos. Atvēru telefonā aplikāciju, paskatījos, ka RS B zona atrodas 0m attālumā samaksāju un aizgāju pirkties. Liels bija mans pārsteigums, pēc stundas atnākot, ieraudzīt logā soda kvīti. Izrādās - Maskavas ielā ir RS, bet ap stūri stāvvieta pieder pavisam citam kantorim - Riverpark. Uz aparātiem, kas tur ik pēc 10m salikti, gan jau bija rakstīts, bet nepievērsu uzmanību. Uz ceļazīmes nekāda informācija - tikai P ar maksas simboliņu.
Njā tajās sniegotajās dienās no rītiem bija reāli besīgi, kad brauc tāds pa priekšu un met tev pikas logā. Īpaši ar to grēko džipveidīgie, kur mazāka auguma cilvēks jau nemaz nevar to jumtu aizsniegt. Bet nu tad lai tur bagāžniekā trepītes!
Jā. Sviests. Nesen jau te par to runājām. Dokuments, kurš nekam, izņemot CP nav derīgs, savukārt tai policijai viņš arī īsti nemaz nav vajadzīgs. Un tagad būs vēl drošāks un vēl dārgāks.