Tikko ienāca prātā, ka manam vecajam Opelim taču bija lūka. Kad tiku pie tās mašīnas, tad pirmajā vasarā pavirināju. Nekādu labumu un jēgu tajā es neatradu, tā arī pēc tam gadiem tā lūka vairs netika aiztikta.
Guļ vecs, slims ebrejs gultā, te pēkšņi sajūt no virtuves nākam kārdinošu ceptas zivs smaržu. Saka turpat esošajam mazdēlam: aizteci ka uz virtuvi un atnes man gabaliņu zivs! Mazdēls aiziet, pēc brītiņa atnāk un saka: vecāmāte teica - nekādu zivi, tā paredzēta bēru mielastam!
Ādas sēdekļiem apsildi tiešām vajag, auduma var iztikt. Sēdekļu apsildi savā auto slēdzu ļoti reti un tiešām tad, kad ir zem -10. Man daudz vairāk patīk, ka vējstiklam slotiņu zona ir apsildāma.
Feiks kopēts topiks, varat nepūlēties.
TAK VAI TIEŠĀM NEKĀDI NEKĀDI NEKĀDI NEVAR TIKT GALĀ AR TIEM PIDARIEM TOPIKU KOPĒTĀJIEM????????????????
REĀLI ZB1111111!!!!!!!!!!
iauto.lv/forums/topic/41582-kur-remontet-jaguar-2021
Slinkums tagad no telefona baigi izvērsties, bet lielu lomu tajā nobuksēšanā toreiz nospēlēja ģenerālis Džohars Dudajevs, kurš paziņoja, ka ar visu savu Maskavā dislocēto armiju pāriet Krievijas prezidenta B. Jeļcina pakļautībā. Ar to tad arī komunistu pučs principā bija beidzies.
Es īsti šito nesaprotu: nevienam nevajag, nevar pārdot, gadiem marinēsies... Pilnīgi visu var pārdot, tikai katrai lietai ir sava tirgus cena. Un kāda tā cena ir, tāda viņa ir. Reāli brīnos arī par vienu otru savu paziņu - ieliek mašīnu tirgošanā par kosmosu un tad staigā apkārt čīkstēdams, ka neviens pat nezvana. Ja cena ir adekvāta tad pircējs būs vienmēr. Nē nu ja plānā ir pēc diviem gadiem baigi izdevīgi visu atsist, tad cita lieta.
Ar tām tiesībām vispār ir prikols. Mums ir vienas no dārgākajām Eiropā ar ļoti augstu drošības līmeni. Tās mierīgi varētu izmantot kā personu apliecinošu dokumentu, bet nez kāpēc oficiāli nedrīkst. Un tagad taisās ieviest vēl krutākas, tikai joks ir tāds, ka ceļu policijai jau pa lielam tas vispār nav vajadzīgs, jo viņi tāpat tiesību derīgumu vajadzības gadījumā pārbauda elektroniski.
Es arī tikko biju bez ID kartes un visur ielaida ar tiesībām. Depo gan netiku mēģinājis.
Pisaks pa kājstarpi valdošajiem būtu baigi labi, bet... kādam taču valsts arī būs jāvada turpmākos četrus gadus. Un pārņem šausmas iedomājoties, ka tas varētu būt Gobzems ar visu savu pavadošo idiotu, krāpnieku un pataloģisko meļu svītu.
Jā, šis ir vienkārši ārprāts. Bračkam ID kartei bija termiņš beidzies, un viņu neielaida Depo ar visu sertifikātu un vadītāja apliecību. Dabūja braukt mājās pēc pases. Kropļi.
Viss forums atkal piekakāts. Neko te vairs nevar lasīt.
Nezinu, vai tas ir bots vai cilvēks. Topiki netiek pacelti, bet pārkopēti, pieliekot galā 2021, un tas te notiek masveidā. Ja interesē par Alfām, vari tak sameklēt oriģinālo, tur normāla diskusija bija.
Es vasarā hortenzijas sastādīju. Rododendrus citreiz 
Lai nu kā, bet apsildes regulācija ar kloķiem ir tikai un vienīgi pluss!
Tak beidziet, šis ir mans trīs gadus vecs topiks, ko bots atkal pacēlis!
Vai OIK kā tāds ir vai nav vajadzīgs, tas ir diskutējams jautājums. Lielākā cūcība ir tā, ka saradās kaudze ar krāpniekiem, kas sāka saņemt naudu, neko reāli neražojot. Un mēs visi maksājām, lai pildītu to mēslu kabatas. Tā arī neesmu dzirdējis, ka kaut viens būtu iesēdināts.
Bet taisnība jau viņam ir.
Par to 2000 vs 2021 varu tikai piekrist. Bet baigi negribētos, lai atkal atgriežas tas 2000 līmenis. Konkrēti manā ģimenē tēriņi pašlaik aug daudz straujāk nekā ienākumi, un tas mani dara nervozu.
Kāds sakars dzīves līmenim ar taviem parkingsensoriem? Daži te uz citas planētas dzīvo. Tu neesi lietas kursā, ka daudziem cilvēkiem, rukājot pilnu slodzi, knapi sanāk paēst un dzīvokli samaksāt?
Noteikti nē. Visdrīzāk pie vainas ir "ļauna acs".
Ā, nezināju, ka tā tos sauc.
Es laikam esmu tankā. Kas ir elektro atbalsta velo?
Tāpēc, ka tiem, kas šo var atļauties, naudas ir pilna d..., un vajag nokāst pēc iespējas vairāk.
Atceros, ka 650 pirms laika teica: ziemā ar stāvdrāžiem braukt nevajag, jo zeme sasalusi un grūti rakt.