Likās tīri sakarīgi, kamēr nonācu līdz "neredzamam un nepierādītam vīrusam". Čau! :D Tālāk nelasīju.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Likās tīri sakarīgi, kamēr nonācu līdz "neredzamam un nepierādītam vīrusam". Čau! :D Tālāk nelasīju.
Nebūs. Staķis saka: ja ir pārāk sūdīgs laiks, lai brauktu ar auto, tad jābrauc ar velosipēdu!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Šodien aiz Salu tilta Pārdaugavas pusē virzienā uz Jūrmalu vairākas fūres bija uztaisījušas milzīgu sastrēgumu, nespējot uzbraukt kalnā. Vilka striķos viena otru. Ok, slidens jau bija, bet... kā tas nākas, ka 10 aizbrauc, bet vienpadsmitā paliek? Garām braucot speciāli nopētīju vienai buksējošajai velkošās riepas - nu tur galīgi nebija nekas ziemai piemērots!
Vakarā pastāstīšu sievai, viņa priecāsies :-D
Eu, ļaudis, kas jums kovids visu humora izjūtu atņēmis? ![]()
Slotiņas pasūtu trodo.lv. Ļoti plašs piedāvājums visās cenu kategorijās. Nu vismaz maniem auto. Priekš Seat Leon mk2 vispār nevienā benzīntankā nevar dabūt.
Tādēļ, ka baisais bubulis ir CO2. Un ūdeņradis ir praktiski vienīgais, kuru var dedzināt neradot praktiski nekādas CO2 emisijas. Bez tam - lai kā arī nebūtu - ūdeņraža ražošana ir nosacīti vienkārša, daudz vienkāršāka un lētāka par benzīnu no gaisa un ūdens. Arī spirts - no kaut kā jau tie spirta galoni būtu jāuzražo, kā arī blakusprodukti kaut kur jāliek. Pats sarežģītākais visā tajā ūdeņraža pasākumā ir tieši uzglabāšana.
Njā, izskatās, ka lielisks auto ir sačakarēts ar nelietojamu salona ergonomiku. Ka tikai VAG nav sev pamatīgi iešāvis kājā, saliekot visu tačskrīnā, jo izskatās, ka pārējie ražotāji ir apdomājušies un atgriežas pie normālām pogām vismaz klimatam.
Kārtējais kroplis nokopējis manis paša pirms gadiem trīs veidoto topiku:
iauto.lv/forums/topic/41552-alfa-romeo-vai-ir-tik-traki-ka-runa-2021
Alfu nenopirku, ja kas ![]()
Nezinu, vai ar trīsstūri izdosies izjust to afffigenno saķeri. Es jau te kaut kur rakstīju, ka uz 50 km/h slapjā aplī Triangl ziemenes gribēja iet taisni. Vakar pa to piesalušo šļuru gan likās tīri adekvāti, nekādu ekstrēmu izjūtu nebija.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Nu pa tīru ledu jau arī ziemenes spolēs, bik straujāk atlaižot. Es arī vienreiz paspolēju. Bet vispār normāli. Satiksme lēna, es arī šodien nemēģināju nekur skriet un veikt asus manevrus. Bet nu jā - ar vasaras riepām šodien būtu jautri.
Nu ja... Kopš pandēmijas sākuma bārdu vairs dzenu tikai aptuveni reizi nedēļā :D
Es gribētu uzzināt, kuri ir tie izmisušie un depresīvie vakceri? Es laikam arī skaitos vakceris, brīžiem es arī jūtos izmisis un depresīvs, bet tikai tāpēc, ka neredzu ne gala, ne malas visiem šiem sūdiem. Es gribu aiziet bez maskas uz veikalu, ibio!
Nākamais iedirsiens: iauto.lv/forums/topic/41542-rallijs-sarma-2021-updates
Kārtējais feikais topiks no feika lietotāja iauto.lv/forums/topic/41538-honda-cr-v-vs-nissan-x-trail-2021 Brīžiem man sāk šķist, ka Conqueror šādi izklaidējas :-/
Conqueror pamodās svētdienā astoņos no rīta. Mājās visi vēl guļ, TV skatīties negribās, ārā slapjdraņķis... Ko sadarīt? Ahā, ideja! Atvēršu iAuto un celšu augšā vecus, sen aizmirstus topikus ar bezjēdzīgiem tekstiem! Domāts - darīts! Vēlāk portālā ienākošos lietotājus sākumlapa priecēja ar pavisam citiem topiku nosaukumiem nekā vakar. Tikai viena bēda - nevienā no tiem nebija it neviena jauna noderīga vai interesanta teksta ![]()