Vasaras otrajā pusē to Piagio nepārtraukti redzēju. Laikam pa līdzīgiem maršrutiem braukājam. Vispār baigi gribētos tādu pamēģināt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vasaras otrajā pusē to Piagio nepārtraukti redzēju. Laikam pa līdzīgiem maršrutiem braukājam. Vispār baigi gribētos tādu pamēģināt.
Sāku jau drukāt rupju komentāru, tad paskatījos uzmanīgāk - runa ir par parku jūrā. Tad tā varētu būt atbalstāma iecere! Bet vispār šo vajadzēja likt ekoloģijas topikā.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Atradi, ar ko skrieties! :D Bet atzīšos, man arī dažreiz patīk to darīt tieši tevis aprakstītajā situācijā. Pašlaik gan ikdienā pārvietojos ar sagrabējušu Peugeot Partner, tur no vietas uzrāviena nav vispār, līdz ar to šis prieks izpaliek. Ir gan cits labums - kabluku uz ielas respektē - zin, ka pie stūres var būt arī psihs ![]()
Njā, man tie kritieni sen būtu atsituši vēlmi turpināt darīties
Bet nu labi, ka cilvēkam ir hobijs un mērķis.
Man gluži kā daudziem citiem ir baigā škrobe: nu kāpēc gan nevarēju uzmainot vai nopirkt pāris bitkoiniņus tajos senajos laikos, kad tas neko nemaksāja. Tagad tas vilciens aizgājis un tikai spekulanti vai garlaikoti bagātnieki tur savā sulā vārās. Domāju, ka kādreiz tas burbulis plīsīs, jo tā nav nauda, tās nav akcijas. Drīzāk tas ir kas līdzīgs vērtspapīriem bez seguma, kuriem vērtība turās pateicoties tam, ka vairums īpašnieku uz kaut ko cer un necenšas no tiem atbrīvoties. Pazīstu cilvēku, kuram pašā bitkoinu ēras sākumā sanāca uzmainot vairākus, tad sabojājās cietais disks un cilvēks ar vieglu roku izmeta savus bitkoinus miskastē, uzskatīdams to visu par spēli. Ak jā, norēķini bitkoinos ir tas pats, kas norēķini kartupeļu maisos vai zelta stieņos. Ja pārdevējs tādus pieņem, tad varēt var, bet tas nekas nebūs oficiāli un vienmēr nāksies vērtību konvertēt naudā kaut vai nodokļu un grāmatvedības dēļ.
Es jau arī nedomāju, ka vispār aizliegt. Tikai kādu stingrāku pārbaudi, īpaši ja lietotājs nāk no ārzemēm.
Spama topikus izvāciet! Es atkārtošos jau kuro reizi: vai tiešām nav iespējams izfiltrēt lietotājus, kuri reģistrējas no ārzemēm ar angliskiem lietotājvārdiem, lai tikai iekakātu kādu linku!? Nu vai ta tiešām nevar uzlikt jaunam lietotājam elementāru pirmā posta pārbaudi?!
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pēc tavas loģikas: ja es tirgoju lētus ķīniešu telefonus, tad mierīgi varu sludinājumā rakstīt, ka man ir jaunākie aifoni? Ja man ir divi krēsli, tad es rakstu, ka pārdodu viesistabas garnitūru?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vakar skatījos ss-ku - viens no tiem sludinājumiem, kur man atbildēja, ka nekāda Leona vispār nav, atkal pacelts uz augšu. Visas daļas visām versijām. Kropļi, bļin, nu ko man atkal zvanīt?
Viņi sakasījās ar Austrāliju, kas vairs nepārdod Ķīnai ogles, bet ar atsevišķi ķīniešu teci ir īpaši piemēroti tieši Austrālijas oglēm un ne ar ko citu lāgā negrib strādāt.
Nu... Gatavoties viņiem bija laiks, kamēr baķka testēja Lietuvu. Bez tam - kāda nu tur īpaša gatavošanās vajadzīga? Pieļauju, ka viņiem lietas notiek ātrāk nekā pie mums, kur bez trīs konkursiem, četriem likumiem un vēl īpašiem MK noteikumiem robežsargiem pat sauso ateju nevarētu uzcelt.
Njā, šitas man arī neliek mieru: kāpēc Polija? Visdrīzāk jau doma bija vēl vairāk saasināt Polijas un ES attiecības.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Savā ziņā tev ir taisnība, bet cūkošanās aplī nav pieļaujama jebkurā gadījumā, vai tur traktors, vai mopēds, vai egle. Uz taisna ceļa vari dzīt visus, kas tev nepatīk, ar nosacījumu, ka turpināsi braukt ātrāk par apdzīto objektu.
Esmu ievērojis, ka anonīmiķim vienmēr visi brauc virsū, traucē un vispār mēģina nogalināt. Es ne ar ko tādu nesaskaros. Ko nozīmē "likt auto uz gājēju pārejām"? Kur tu esi redzējis uz pārejām saliktus auto? Un uz veloceliņiem parkojas piegādātāji, un tā tam būs būt!
Toties man viens ļoti attāls nevakcinēts radinieks pirms pāris nedēļām no kovida atstiepās. Visa Latvija (vai vismaz pāķi) sērās!
Nu bet kā tu domāji - kā viņi tos lēmumus pieņem? Met monētu? Bļāviens, spiedu labot un netīšām pats sev plusiņu ieliku :D Nerunājam tagad par "iepriekš". Iepriekš bija laža pēc lažas un izliets tik daudz, ka nekad vairs nesasmels. Runājot par konkrēto sēdi - viss bija ļoti sakarīgi.
Nekas tāāāds tajā ierakstā nav. Normāla darba apspriede. Es neuzzināju pilnīgi neko jaunu, bija skaidrs, ka aptuveni tā viss arī ir noticis. Un pats galvenais - es pat nezinu vai kādai no iesaistītajām personām es varētu jebko pārmest.
Nu kā. Raimis iepostēja par šim onkulim izteiktajiem draudiem. Tu uz to atbildēji, ka viņš tak vakseris, propagandists un meita vispār Saeimā strādā. Tāpēc likās, ka atbalsti. Nu atvaino, ja man nepareizi saslēdzās ![]()
Tas ir iemesls izsist viņam zobus un salauzt degunu?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es saprotu, ka atjauno. Bet kāpēc vajag atjaunot neaktuālu sludinājumu par lietu, kura sen vairs neeksistē?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Paturpinot šrotu tēmu... Tie pārdevēji ir vienkārši p*! Pirms dienas atjaunots sludinājums, zvanu, jautāju sev interesējošo lietu un saņemu atbildi: Vai, nē, mums jau sen tās mašīnas vispār nav! Un tā vairākās vietās pēc kārtas. Nu tad kāda hyja pēc tu liec to sludekli?!
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es izvēlējos interesantu Golfu
Bet nu jā, ja ņem vērā, ka man ir jaudīgais variants... GTI Golfs tiešām būtu dārgāks.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tā ir. Izvēles vispār nekādas un cenas astronomiskas. Interesanti, ka arī šroti pilnīgi tukši, vismaz Leonam virsbūves daļu nav vispār. Un tas, kas ir, maksā krietni dārgāk kā jauns. Pie leišiem arī tukšums.