Nevar un viss. Nav te ko fantazēt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Bija kaut kāds hibrīds, kuram elektrība grieza priekšu, bet benzīna motors pakaļu. Varēja slēgt jebkuru no abām piedziņām atsevišķi vai abas kopā. Vot īsti neatceros marku tagad, kaut kā liekas, ka Mini, bet neesmu īsti drošs. P.S. Augstāk redzamo video neesmu skatījies, atvainojos, ja gadījumā runāju par to pašu.
Parasti jau arī cenā ir neliela atšķirība - riepām ar T indeksu vajadzētu būt par nelielu kapeiku lētākām. Nekādas baigās šķirbas jau patiešām nav, it īpaši ziemas riepām, bet katrā ziņā ir tā kā 650 saka.
Tēma: iAuto sociālajos tīklos
Nu man tur ir pat divi profili - viens īsts, otrs pilnīgs feiks. Īsti gan vairs nelietoju to portālu, tur sen vairs nekā nav. Iauto arī nesekoju ne tur, ne citur, neredzu jēgu piedrazot ziņu lentu, ja tāpat regulāri ienāku forumā.
Eu, bet pareizi! Jāuzjautā bootā, ko tā cūka pašlaik dara, varbūt ir īstais laiks atkal kaut kur izstādīt?
Es tevi nesaprotu. Tipa man jāmauc garām radaram ar +20 un jākrāj sodi, lai būtu īsts vecis? Esmu drošs, ka tu vispār neiebrauci tēmā: no šodienas uz Dienvidnieka nobrauktuves ir zīme 50 agrāko 70 vietā.
Neko nezinu par mikrorajonu
Es vienmēr dzēšos tikai praktiski zem radara pareizajā pusē un parasti eju garām vairumam citu. Tieši tāpēc šodien bija tik jocīgi.
Njā, bet varbūt ej soli tālāk un paskaties tomēr absolūtajos skaitļos?
Šovakar sajutos bišķi kā lohs. Uz Dienvidnieka pie radara sadzēsos uz 50, bet visi citi man gāja garām ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Njā, nekas labs jau tur nav - Triangle ziemenes. Bet šitās jau it kā neesot sliktākās no ķīniešiem. Hvz... paskatīsies, kādas sajūtas būs pie pirmā sniega.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Eh... priekšpiedziņa... pakaļpiedziņa... Es ar priekšpiedziņas kabluku pagājšnedēļ Mūksalas aplī lietus laikā ap 55 km/h gandrīz aizgāju taisni. Knapi savācos
Un tas ar pilnīgi svaigām riepām. Tai pat laikā ar Leonu tādos pašos apstākļos ar sūdīgākām gumijām tas aplis ir krietni lielākos ātrumos braukts. Katra mašīna tak ir savādāka. Nu pēc vidējā statistiskā pakaļpiedziņu, protams, var krietni vieglāk samest, bet tai pašā laikā daudz vieglāk arī ir savākt.
Interesanti: cik sūdīgi šodien desmit baļļu skalā jūtas ezis? :D
Vai tad gripas profilaksei sen jau nav remantadīns?
Biju pats klāt pie tāda drona būvēšanas jau pirms vairākiem gadiem. Motors no Dambja OScar, man pazīstami džeki izstrādāja vadības elektroniku un programmatūru. Baigs monstrs. Godīgi sakot nezinu, vai tas aparāts līdz reālai izmantošanai beigās tika.
Klau, tie, kas te gaida tās brīnumzāles! Vai jums neienāk prātā, ka zāles pret jebkuru šāda tipa vīrusu jau sen ir zināmas? Un tās ir: ķiploki, pelašķu tēja, upeņu ievārījums, kāju karsēšana utt. Smagos gadījumos gan var nepalīdzēt, bet smagos gadījumos arī tās parazītu zāles nepalīdzēs, pat tad, ja viņas patiešām vispār darbojas.
Domāju, ka msh cepiens ir par to, ka GB12 paņēma vienu reāli galvā slimu cilvēku un vispārināja uz visiem vakcīnu pretiniekiem. Tas nav pareizi. Man ir viena paziņa, kas ļoti nopietni nodarbojas ar jogu, pareizi ēd, sporto. Viņa negrib vakcinēties, jo organisms strādā kā Šveices pulkstenis, slimības vispār nepazīst, es viņu saprotu un pat atbalstu. Debīli ir, kad par vakcīnu kaitīgumu un dabīgo imunitāti runā alkoholiķis no gatera vai biroja žurka ar lielo svaru. Šiem personāžiem nav nekāda attaisnojuma.
Nejauc pirkstus ar citiem locekļiem! Leģionārus nevis kaut kur aizsūtīja, bet gan arestēja un izdeva citai valstij pēc tās pieprasījuma.
Da labi. Tur jau skaidrs, ka cilvēkam psihiatra palīdzība vajadzīga.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kamoka jau ir baigais lētucis, man liekas, ka vēl sūdīgāks par Topran. Es no šī ražotāja tikai logu slotiņas pērku, jo reāli lētas un līdz ar to atmaksājas.
Es jau vairs neatceros precīzi, bet doma nolasījās tieši tā.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Fr Leonam un Cuprai ir tiešām cieta piekare, bet nu viņai tādai arī jābūt. Ar parasto nemaz neesmu braucis, tā ka nezinu.
Jā es arī to lasīju jau sen, kad vakcinēšanās tikko vēl sākās. Nu beidz tak to bullšitu postēt, labāk parunājam par kaut kādiem lūžņiem ![]()
Nesen Krištopāna meita publiski izteicās, ka uz vecumu tēvs ir kļuvis, maigi izsakoties, dīvains un ne visai gudrs.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atgādini, lūdzu, kāds tad bija tas tavs pieticīgais auto? KIA Ceed jau nemaz nav tik briesmīgs. Jebkuram auto tas gan atkarīgs no nojātības pakāpes.