Cik saprotu, tad dīleris par šo rausta plecus un saka: "Dari kā gribi".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Cik saprotu, tad dīleris par šo rausta plecus un saka: "Dari kā gribi".
iciks rakstīja: iauto.lv/zinas/latvija/39250-cik-viegli-atrast-ziemas-ziepas-bmw-i3-x5-un-citiem-divainiem-video Oskars Krampāns, Autoriepu Nams direktors: "Šī riepa ir ar ļoti interesantu izmēru. 155/70 R19. Nav standartizmērs. Paredzēta BMW i3. Kā priekšējā riepa. Aizmugurējās riepas ziemai vispār netiek ražotas, jo tur ir cits izmērs. BMW piedāvā nopirkt divus citus diskus un priekšā un aizmugurē uzstādīt vienāda izmēra riepas. Par elektrisko Škodu - tur arī neesot ziemas riepu, bet vari pirkt, mainīt diskus uz citu izmēru un tad varēs dabūt ziemas riepas. Izklausās viss ļoti pārdomāti un ērti lietotājam.
Šodien uzjautāju par to i3. Nekāda stresa neesot - liek vienādas riepas priekšā un aizmugurē, varot bez problēmām uzlikt arī uz tiem pašiem platajiem aizmugures diskiem.
Protams. Bet tā kā pār mums valda birokrāti, kam Dieva vietā ir panti un paragrāfi un likumu līkloči ir attaisnojums bezdarbībai, tad nekas nenotiek un nenotiks. Tāpat kā tā traģikomēdija ar žogu uz robežas. Žogs ir, bet likumiski uzlikt nevar. Ja sāktos karš, tad mēs sen jau būtu iznīcināti, kamēr valdība un ierēdņi lemtu par veicamajām darbībām un sludinātu konkursus par tualetes papīra piegādi ierakumos.
Multistūres man nav, ja būtu, tad, iespējams, būtu apdomājis divreiz šo pasākumu. Ar antenu viss kārtībā, kā arī skatam nav ne vainas. Tu jau laikam iztēlojies, ka man tur vienkārši panelī izlauzts caurums, kurā ļurinās ar samoreziem pieķerts ekrāns? :D
He, domāju, ka šams sen jau pensijā! Izrādās nekā, vēl kaut ko darbojas...
1) Ar ko tieši tas vecais maģis ir "normāls"? Par skaņas kvalitātes atšķirību (tās neesamību) jau rakstīju. 2) Kāda tieši vaina ķīnieša funkcionalitātei? Pati galvenā man vajadzīgā funkcija (neskaitot skaņas radīšanu) - spēja ērti brovsēties pa fleškas folderiem - strādā labi. Skaļums regulējas ar fizisku pogu, kas ir svarīgi. Kas vēl? 3) No CAN neko ārā kodējis neesmu, nezinu kā man varētu traucēt maģa kļūda, kuru es ieraudzīšu tikai tad, nākamo reizi slēgšu kompi pie tā auto. Bez tam - visa maģa pievienošana tika izveikta ar smukiem štekeriem, nepārgriežot nevienu autiņa vadu, līdz ar to vajadzības gadījumā es piecu minūšu laikā varu iesviest atpakaļ oriģinālo aparātu un viņš strādās it kā nekas nebūtu bijis. Edit: ak jā - handsfree telefonam arī tomēr ir svarīga lieta.
Man tāds iespaids radies, ka mūsdienās ķīniešiem tīri labi padodas tīra elektronika. Viss tas, kur nav nekādu kustīgu detaļu. Kaut gan arī elektronikā brāķu procents vājprātā augsts, bet tas, kas strādā - tas strādā. Mehāniskie mezgli pilnīgi jebkurai iekārtai (no traktora līdz kafijas dzirnaviņām) ir šķībi, greizi, neizturīgi un ilgi nekalpo. Gada sākumā nomainīju Leona oriģinālo CD atskaņotāju pret ķīniešu beznosaukuma multimediju. Strādā lieliski! Rādžiņš skan, mp3 skan, ar telefonu draudzējas, bērni pie veikala mašīnā gaidot arī multenes var paskatīties. Nekāds Hi-ends jau nav, bet skaņa nav ne par kripatu sliktāka kā oriģinālajam aparātam. Jauda (teorētiskie 4x45) priekš Seat oriģinālajiem skaļruņiem arī pietiek atliektiem galiem, lai cik tur arī nebūtu realitātē. Ielikšana gan bija čakarīga: rāmju un pāreju meklēšana Aļikā, filtra likšana uz barošanas, jo tas lētucis, protams, fonēja, tad vēl nācās iestrādāt papildus slēdzi panelī, lai būtu iespēja šamo darbināt arī pie izslēgtas aizdedzes. Tomēr rezultāts bija to vērts. Maksāja tas brīnums nepilnus 50 Eur - vairāk nekā trīs reizes lētāk kā kaut kāds Pionieris ar līdzīgu funkcionalitāti.
Tā principā ir. Pat divtaktu mopēdu viņi kopē no itāļiem, un arī tad sanāk kā sanāk.
Kādēļ šāds vispārinājums? Es no sākta gala esmu tev piekritis, ka vīruss visticamāk nāk no laboratorijas. Tikai nedomāju, ka speciāli izlaists, gan jau kaut kas nogāja greizi. Bet tas jau nenozīmē, ka ar šo draņķi nebūtu jācīnās.
No tā mēs varam secināt, ka tu, diemžēl, esi pilnīgi un absolūti debīls.
Raud jau tie uzņēmēji, kas nevar saprast, ka par 500 Euro mēnesī mūsdienās nav jēgas vispār iet no mājas ārā, jo ar to naudu pat ēšanai un dzīvoklim nepietiek.
Nu bet mums ir ārkārtas stāvoklis vai nav? Manuprāt ārkārtas stāvoklis prasa pielietot visus iespējamos līdzekļus - kaut vai ķīniski runāt, ja nepieciešams.
Ja jau liftu pranki, tad man baigi patīk šitie: youtu.be/1Un_oHaf798
Oi, b&aģ, labi ka pateici. Es ta domāju, ka dokumentālā filma.
Nu kas gan vispār varētu būt smieklīgāks par piršanu liftā? Vienkārši ģeniāls humors! Jautrības esence! Varētu stundām skatīties! Njā...
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Britiem tā situācija varētu būt interesanta un atšķirīga no pārējās Eiropas, ņemot vērā viņu ierobežoto tirgu.
Nu kurš te īdēja, ka neesot nekādas statistikas? Un ka vakcinētie slimojot vairāk? Reku ir - par vienu slimnīcu gan tikai: www.la.lv/slimnica-atklaj-ar-kuram-vakcinam-potejusies-covid-19-pacienti-kas-ir-vakcinejusies-un-nonakusi-stacionara
Visi ceļi ved uz Romu! Bet caur Madlienu!
Oi, šito raidījumu bērnībā gaidīju tik pat ļoti kā multenes ![]()
Tēma: Elektromopēds
Jā. Un kad intensīvas satiksmes apstākļos tu ar viņu uzbrauc uz Dienvidu tilta no Valdlaučiem, tad tu pārbrauc pāri Daugavai un nobrauc lejā Ķengaragā, kaut gan īstenībā tev vajadzēja uz Purvciemu. Jo tu vienkārši netiec otrajā joslā, kur mašīna aiz mašīnas nesās tieši divas reizes lielākā ātrumā par tevi. Man šitā ir bijis, braucot ar motorolleri, kuram nebija izņemti ierobežotāji.
Jā... Lielākam efektam vēl par deportācijām uz Sibīriju pamuldi...
Es pēdējā laikā baigi uz šī gabala esmu uzsēdies: www.youtube.com/watch?v=lDZ7p7WAG2o
Man patīk, kad Kramiņš runā par mūziku un kultūru. Godīgs vecis, sauc lietas īstajos vārdos, runā, ko domā. Es tikai nesaprotu, kāda galvas trauma ir likusi viņam sākt domāt, ka šams tagad ir eksperts pilnīgi visās jomās?
Jāuzprasa man zināmajam i3 īpašniekam. Točna zinu, ka papildus diskus viņš nav pircis.