Nebija Kalniņam nekāds covid, aizgāja pēkšņi, vienā mirklī. Arī nesaprotu, kāpēc viņš te tiek pieminēts?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nebija Kalniņam nekāds covid, aizgāja pēkšņi, vienā mirklī. Arī nesaprotu, kāpēc viņš te tiek pieminēts?
Suņu saimniekiem jau bērnu nav? Tikai suņi?
Tu taču sakarīgs cilvēks vislaik biji. Nebojā iespaidu un netēlo dauni!
Kāds sakars? Kāda urīnterapija? Ko tev atkal Tramps nodarījis?
LSM ir pašā pirmās lapas augšā, bet no TVNet titullapas, šķiet, vispār pazudis. Jā, gribētos uzzināt par to vakcināciju.
Baigi neiedziļinājos, bet nē - nepatīk. Man viss šitas ir totāli piegriezies.
Jā, b*eģ tie astoņi vakarā ir kronis visam. Es reti kad ātrāk vispār no darba izbraucu, patīk ilgāk pagulēt, kā arī nepatīk korķos sēdēt.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Bet man kaut kas miglaini nāk prātā... Vai gadījumā nebija ar tā, ka tai ZF kārbai bija vairāki (2?) ražotāji?
Diez kā notiek tā plānotā aplipināšana? Skolotājas vismaz smukas?
Šodien runāju ar labu čomu - tas galīgi pārmīzis jēgu: abi ar sievu (vakcinēti!) sēž mājās, pārtiku pasūta internetā, bērnu jau nedēļu skolā nelaiž. Izteica cerību, ka pēc brīvlaika visiem būs attālinātās mācības. Pisec, nožēlojami! Briedis rullē!
Šoreiz es jums piekrītu ar abām rokām. Man bērni septembrī bija apslimuši, es arī paziņām izteicos: "žēl gan, ka nav kovids". Skatījās uz mani lielām acīm un teica, ka es esot idiots :-)
Ne nu gluži pati čipošana, bet kāds no abiem populārākajiem kantoriem, kas ar to nodarbojas, tavas problēmas visdrīzāk var atrisināt. Un arī nočipot pie viena. Tikai servisa cenas viņiem, cik dzirdēts, nav tās draudzīgākās.
Atlaist Saeimu, izstāties no ES un tad pārvākties uz Brazīlijas mūžamežiem, kur totalitārisma roka neaizsniegs? Tu ne reizi neesi piedāvājis nevienu konkrētu darbību, jo jebkura darbība vienmēr noved pie ļaunuma.
Tēma: Vecā Astra.
Ieskrūvē zem tā EGR kādu metāla plāksni, un jautājums būs atrisināts. Tikai čeks laiku pa laikam uzmetīsies.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atceros, kad liku tiesības, autoskolā biju iemācīts vienmēr noraut rokas bremzi. Tad nu pirmajā ziemā vairākas reizes dabūju ar savu Opeli driftēt šurpu turpu pa pagalmu ar nobloķētiem pakaļējiem riteņiem, kamēr atleca vaļā :D Bet tas tā, ne visai pa tēmu, vienkārši atcerējos aizmugurējo bremžu sakarā ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Man arī interesē: kas tie par auto un kas tie par diskiem, kas uz mašīnas sarūsē? Vairums auto, ar kuriem bijusi darīšana, ir ar visām četrām disku bremzēm, nekad nekas tāds nav novērots. Nu ar nosacījumu, ka mašīna brauc, nevis stāv pie sētas. Vot tieši ar trumuļiem ir kaudzēm laika un nervu patērēts.
Tēma: Vecā Astra.
Es savu Astru savulaik aizlaidu prom, jo gribējās ko niknāku, un man bija X16XEL, kas ir par kārtu jaudīgāks par tavējo. Skaties pats, caurums slieksnī ir nosacīti sīkums, man būtu bijis pilnībā abi sliekšņi un arkas jāmaina, tad vēl saskrēja baigi daudz visādu uz skati taisāmu sīkumu, līdz ar to atmetu ar roku. Tagad, godīgi sakot, drusku žēl, ka neatstāju to auto sev, varētu lēnā garā sataisīt un atkal izbraukt, jo dzinējs bija ideālā stāvoklī.
Padomā tik, tas izdzimtenis tagad darba inspekcijā strādā! Nebiju kādu laiku par šo dzirdējis, domāju, ka aiztinies uz savu sapņu zemi.
Sen jau ir noskaidrots, ka antivielu daudzums ir atkarīgs no katra cilvēka organisma īpatnībām un principā neko nenozīmē. Tā ka garām.
Banāni būs?
Skaļi es saku pirmais, bet manī dziļi mītošais psihopāts balso par otro :D Īstenībā es negribētu, lai izmirst puse Latvijas vai Eiropas, bet dažām citām zemēm tas galīgi nekaitētu.
Neesmu šo filmu redzējis. Bet grāmatā viņš nepaguva!