Tu tiešām uzskati, ka valdībai vispār nav ko darīt un tāpēc jāizdomā neesošas problēmas?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tu tiešām uzskati, ka valdībai vispār nav ko darīt un tāpēc jāizdomā neesošas problēmas?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nez, es arī baigi bieži to klimatu grozu. Kādreiz gribās vēsāk, kādreiz karstāk. Kondišku ļoti bieži vispār mēdzu slēgt ārā. Un tad kādreiz jāieslēdz priekšējā stikla sildīšanas režīms, tad atkal jāizslēdz... Da nu šito planšetē bakstīt. Totāls debīlisms.
No neārstēšanās noteikti mirs arvien vairāk, ņemot vērā, ka slimnīcas aizsistas ar kovidniekiem un visas plānveida operācijas atceltas.
Nē nu tas jau forši, ka tev laba veselība. Labi gan tev, gan tavam ārstam ![]()
Šovakar drusku pēc deviņiem braucu gar Lubānas ielas Lidlu - rinda ārā bija mežonīga, nez vai visi vispār līdz slēgšanai tika iekšā.
Es to pašu varu pastāstīt par citu slimnīcu. Bet tūlīt atnāks Brady, Volx un vēl kāds un pateiks, ka mēs diršam. Nekā tāda nav, pandēmija neeksistēēēē!
Ā, b*eģ, izlasīju: toč skolā būs jāsēž maskās. Pisec vienkārši. Paldies Gobzemam un visiem pārējiem pidariem.
Volx rakstīja: Kārtējais vaxeru uzbrukums bērniem un ģimenēm. Vasarā teļi apsprieda, ka teātros nevajadzētu obligāti lietot maskas, jo kungiem būšot grūti 3,4 stundas nosēdēt. Pienāk rudens un skolās tas ir pats par sevi, nekā traka. Tagad pulciņi, sporta nodarbības aizliegtas atkal bērniem. Teļi tikmēr ganās pa Lidlu bez maskām, braukā komandējumos un atpūtas braucienos.
Volx, nu tu tak nebiji galīgs idiņš, bet tavi teksti kļūst jo dienas, jo stulbāki! Tu domā, kā vakcinētajiem bērnu nav?! Tu tiešām uzskati, ka, piemēram, es nevēlos, lai mani un arī tavi bērni iet uz skolu, pulciņiem, teātriem, kino, akvaparkiem utt.?! Par ko, pie velna, tu vispār runā?! P.S. Skolā nav jāsēž maskās. Gaiteņos gan jāliek.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
A tie, kam tā elektriskā stāvbremze, kā jūs ziemā pagalmā iegriežaties? ![]()
Wala, a var konkrētāk? Kas tieši vakcinētajiem tāds ir atļauts, ko būtu vajadzējis aizliegt? Tu gribēji visu laiku lokdaunā dzīvot?
Es pateikšu. Es pat netaisos mazāk kontaktēt, tusēt, (neceļoju),iepirkties un kaut ko baigi ievērot. Es gāju vakcinēties, lai man būtu pie dirsas, un man attiecīgi ir pie dirsas. Un visiem nevakcinētajiem es šķaudu virsū vārda tiešajā nozīmē (vispār pagaidām tikai pārnestā, jo šoruden šķaudīt vēl neesmu sācis).
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Es jau sen esmu teicis, ka Baložos puse brauc pālī, bet otra puse bez tiesībām. Pa veselu nedēļu Rīgā bieži tik daudz brīnumu nevar ieraudzīt, kā nedēļas nogalē izbraucot turp un atpakaļ caur Baložiem.
Paskat, Cukerbergs visā pasaulē serverus izrubījis, lai nelaistu patiesības paudējus pie vārda!
Par kādu bioterorismu var būt runa, ja "Pandēmija neeksistēēē!"
Laima slimība var noritēt vispār bez sekām un jebkādām nepatīkamām sajūtām, kā arī beigties ar pilnīgi sagrautu organismu. Katram individuāli un kā paveicas.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kādā sakarā tu te tagad gvelz par kaut kādiem Audi logiem? Uztaisi jaunu tēmu: Audi logu mehānisma remonts!
Kā man tikko stāstīja mans rada gabals mediķis, tās Jonson vakcīnas esot diezgan lieli sūdi. Pret Deltas paveidu švaki palīdz. Ar Pfizeru un Modernu potētie neslimo, Astra tā pa vidam. Aizrunājāmies līdz vēl vienam interesantām faktam: lai arī vismaz trešdaļa ērču ir inficētas, cilvēki vairs neslimo ar encefalītu. Ļoti reti un parasti vieglā formā. Te nu ir tas stāsts, kad populācijai (cilvēku) gadu gaitā būs izveidojusies imunitāte.
Ezis šonedēļ lopā jau ceturtdienas vakarā? Parasti jau piektdienās izceļas ar saviem domugraudiem.
Vēl tur (vilcienos) bija "Nepiezilonēties!"
Ja reiz tika pieminēts Einhell, tad piebildīšu, ka no nedārgā gala štrumentiem šis pašlaik varētu būt nr.1. Pagaidām ļoti laba pieredze.
Ir Philips TV, jau kādus 10 gadus vecs - kalpo labi, ne reizi nav labots. Vēl lētais matu griežamais - diezgan liels mēsls, bet savu funkciju pilda atbilstoši cenai. Par spuldzēm jau augstāk uzrakstīju.
Man tieši Philips spuldzes spuldžu topā ir nr. 1. Kalpo bezgalīgi ilgi un spīd atbilstoši tam, kas rakstīts uz iepakojuma. Kanlux ir mēsls, ne ar ko nav labāks par visiem ķīniešu krāmiem. Leduro kalpo ilgi, bet spīd galīgi garām, vienā reizē pirktas vienādas spuldzes var atšķirties gan pēc spožuma, gan krāsu temperatūras. Osram labs, bet dārgs.
Sāksim ar to, ka smēķēšanas un plaušu vēža un pārējo slimību saistība ne tuvu nav simtprocentīga. Ar to pašu plaušu vēzi mirst arī nesmēķētāji. Risks palielinās, protams, bet tie cipari ne tuvu nav tik dramatiski, kā propagandisti mēdz iztēlot. P.S. Pieturā pūst dūmus sejā ir ļoti neglīti, un vispār tas ir aizliegts. Jāteic gan, ka mūsdienās ļoooti reti ko tādu redzu.