Pirms kāda laika Statoilu viens boikotēja...
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pirms kāda laika Statoilu viens boikotēja...
Tēma: E36 diski
Nu... Te jau jautājums drīzāk iz dzīves: vai var kaut kā nebūt uzlikt, nevis vai ir paredzēts? Droši vien, ka traucēs suporti. Bet varbūt netraucēs. Vēl jau no platuma un iznesuma arī tas ir atkarīgs.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ar ļoti vecām mašīnām gan var sākties citas problēmas. Pirms neilga laika biju liecinieks situācijai, kad vienam 90-to sākuma VAGam (vot neatceros tagad precīzi kādam) vajadzēja vienu primitīvu devēju. Un skuju - nevienā veikalā tāds nebija nopērkams. Detaļa eksistē, bet nopērkama nekur nav. Nezinu, kā cilvēks to beigās atrisināja.
Granulu katls pagrabā jau nekādi neietekmē ventilāciju istabās. Bet tur, kur ir klasiskā malkas apkure - jā, tur ir pilnīgi cits stāsts.
Vispār šis kungs man vienmēr licies tīri simpātisks. Bet, neskatoties ne uz ko, par Vienotību nekad nebalsošu.
:D :D :D
It kā jau atbilst tēmai. Tikai diez vai kādam šeit tas varētu būt aktuāli.
Par to smēķēšanu... Man liekas, ka vēl kaut kur bija, arī pie mums pasen kaut kāda diskusija gāja. Vispār, lai gan esmu smēķētājs, nevaru ciest pie stūres pīpēt. Reāli traucē, un mašīna arī pēc tam smird. Vienīgi lielā korķī pie atvērta loga retu reizi atļaujos uzvilkt.
Tilpumu mēra kubik, nevis kvadrātmetros, trīsreiz dienā dušā gājēja kungs ;-)
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tā kā sanāca nedaudz nošķilt savu Leonu (steigas dēļ pieļāvu dumju kļūdu), tad tagad pārvietojos ar sagrabējušu 2005. gada Peugeot Partner. Vot tā ir drausmīga kaste. Nekādi nespēju iesēsties, lai pēc pusstundas mugura nesāktu protestēt. Augstās sēdpozīcijas faniem gan šis varētu patikt. Principā tas izstrādājums ir augstāks par lielu daļu mūsdienu SUV ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kuram skaistu Mazdu? www.tvnet.lv/7339067/pardosana-nonakusi-kriminalas-ekselences-fonda-mazda
Kā tu zini, kas teikts tajās vadlīnijās? Varbūt tieši tur uz salas viņi tās ir pārkāpuši? Plaušu piespiedu ventilācija ir galējais līdzeklis un tiek piemērots katram pacientam individuāli brīdī, kad viņš sāk smakt un principā atdot galus. Ir cita lieta, ko ārsti atzīst: šis līdzeklis kovid gadījumā ir izrādījies visai neefektīvs, bet tomēr kādu procentu potenciālo līķu izglābt izdodas.
Kā jau teicu, es nezinu, ko viņi dara tur uz salas. Toties es zinu par visiem 100, ka nekad, nevienā gadījumā cilvēku, kurš pats elpo, neslēdz ne pie kāda aparāta. Pie mums.
Nē, nav. Tu pat nezini, kas ir ārsts. Bet vispār viņa ir mauka un dirsēja.
Vai tu idiņ apjēdz, ka pie tiem ventilatoriem slēdz tad, kad pacients pats vairs neelpo? Vai tu vispār esi kādreiz bijis kādā slimnīcā? Es gan neko nezinu par UK un Kanādu, bet par mūsu medicīnas sistēmu zinu pietiekami.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Arī tikko pabraukāju ar Corolla hibrīdu. Pretīga mašīna. Neērta un ne sūda neiet.
Nu... Nedomāju, ka kāds vēlas "atbrīvot pasauli" šī vārda tiešā nozīmē. Bet ja antivakceris saslimst ar kovidu, tad tā ir viņa problēma, no kuras nebūtu jācieš pārējiem. Man vienmēr ir licies ļoti komiski, ka cilvēki pakļūst zem vilciena. Nu kā var neredzēt un nedzirdēt vilcienu? Bet pie mums domā visādus veidus, kā padarīt sliežu pārejas drošākas un visiem neērtākas, būvē visādus žogus, tā vietā lai atzītu, ka sabiedrība vienkārši laiku pa laikam tiek atbrīvota no dažiem idiotiem.
Drīz visiem vajadzēs arī urīnpūšļa stāvokļa detektoru - kā tad citādi zinās, ka jāiet pačurāt?
Labdien! Es neko nezinu par gadžetiem, bet visiem maniem draugiem tādi ir. Šī iemesla dēļ mani bieži apceļ. Tagad esmu nolēmis iegādāties sev gadžetu, bet man ir daži jautājumi. Kur vislabāk gadžetu iegādāties? Kā zināt, ka gadžets būs labs? Man nevajag neko īpašu, bet tā, lai būtu pačots un visi mani cienītu. Jau iepriekš paldies par atbildēm!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Parasti gan ir otrādi. Tāds gudrinieks, cita gudrinieka laipni ielaists, tikpat laipni vēl palaiž sev priekšā esošo, kurš savukārt palaiž vēl kādu. Rezultātā visi brauc, tikai pamatjosla stāv uz vietas, jo kustās tikai tie, kas piebrauc no sāna.
Nu es, piemēram, zinu, kas ir Ļedjajevs, bet kāpēc, lai man liktos aktuāli un vērā ņemami viena sektas vadītāja spriedumi par jebkuru tēmu? Gluži tāpat kā man neinteresē Pujāta un Vanaga viedokļi, lai gan pēdējos gluži ignorēt nevajadzētu - pietiekami daudziem viņu teiktais ir svarīgs.
Parastu pilsoņu mājas lapām ir Wordpress un tamlīdzīgi. Un man liekas, ka arī vietējais hostings jau labu laiku kā maksā kapeikas, tā ka šaubos par to biznesa nišu.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Jā, tie idiņi, kas cenšas ielīst rindā no piekļaušanās joslas sākuma vai vidus, reāli besī. Principiāli nekad nelaižu. Joslas beigās ielaidīšu vienmēr.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Sabojāt jau var, bet pušu tik viegli nepārsitīs, kā arī disks paliek vesels.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Carvertical nav jēdzīgāks par to AutoDNA?