Tu jau nezini, kas viņam zem kapota. Varbūt kāds modernais mikromotors, kam paātrināties virs 100 km/h vajadzīgs skrejceļš.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tu jau nezini, kas viņam zem kapota. Varbūt kāds modernais mikromotors, kam paātrināties virs 100 km/h vajadzīgs skrejceļš.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Briesmīga ir kabluka izpildīšanās, pārējais jau nē, vienkārši situācijas apraksts. Es vismaz tā saprotu.
Par šo tikko bija informācija no vienas laboratorijas - ja kādam akurāti vajag tos testus uz rokas, tad jāpiesakās īpaši un varēs dabūt.
Puikam vakar sāka sāpēt kakls, šorīt turpināja sāpēt. Tad nu abus ar brāli atstājām mājās. Tagad nav ne jausmas: rīt uz skolu drīkst iet vai nedrīkst - jāiet obligāti pie ārsta un jātaisa tests? Skolotāja arī neko nezin
Solīja līdz dienas beigām noskaidrot. Ja šodien viss būs labi (kā tas parasti ar apaukstēšanos notiek) būtu totāli idiotiski stiept veselu bērnu uz poliklīniku.
Ja nemaldos, tad līdz 64 GB man tas atskaņotājs ņem pretī. Jā, varētu nopirkt tādu un piedzīt pilnu, bet mašīnā tas stipri palielinātu iespēju atskanēt kam tādam, ko nepavisam konkrētajā brīdī nevēlos, kā arī stipri apgrūtinātu orientēšanos tajā blāķī, jo brovsēties pa automagnetolu (it īpaši braucot) tomēr nepavisam nav tik ērti kā mājas datorā vai pie tv pieslēgtā mediju atskaņotājā. Man patīk laiku pa laikam apsēsties un izdomāt: tā, tagad klausīšos to, to, to un vēl šito. Nē nu varbūt tie ir tikai putni manā galvā, bet maniem putniem tā patīk, tādēļ nevajag man censties iestāstīt, ka kaut kā savādāk būtu ērtāk, jo arī visādi savādāk ir izmēģināts ![]()
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Gadās. Es šādās situācijās, ja aizmugurē neviena nav, fiksi padodu atpakaļ. Ja kāds jau piebraucis pie pakaļas... nu tad neko.
Kā var iedabūt datus attālināti flešatmiņā, kura atrodas mašīnā? Padalies! Ar dažādām viedtālruņa funkcijām esmu pazīstams, zinu, kas ir straumēšana (starp citu varu piekļūt visai savai kolekcijai no jebkuras vietas), bet kā tas aizvieto flešku? Un izklausās dīvaini, kad par mūsdienu tehnikas iespējām sāk mācīt cilvēks, kurš vēl vakar staigāja ar podziņtelefonu un ļoti lepojās ar to :-)
Es nezinu, kur tur pišanās? Salādēju mūziku un mēnesi nekas nav jāaiztiek - pagriežu aizdedzi un sāk skanēt. Vienīgi kad sagribās ko īpaši konkrētu klausīties, tad pašam jāuzliek. A tā... kad pleiliste pāris reizes apgājusi uz riņķi, rauju flešku ārā un mājās sadzenu iekšā nākamo porciju. Es nezinu, cik tūkstoši mūzikas albumu man kolekcijā ir. Reāli nezinu.
Ļoti labi tevi saprotu. Man arī mašīnā visu laiku fleškas skan.
Beidzot skaidrs - ar failu nosaukumiem tiešām viss ir kārtībā. Bet pamanīju citu lietu - tev tak mašīnā ir uzlikta kārtošana pēc Artists, nevis pēc Songs vai Albums!
Baigi jocīgi. Pēc alfabēta taču arī būs 0,1,2,3,...9 un tikai tad a,b... Varbūt tā problēma ir pilnīgi pretēja un atskaņotājs kārto nevis pēc failu nosaukumiem, bet pēc tagu informācijas? Paskaties, kas tajos tagos darās, varbūt tā numerācija jāsaliek tur? Augstāk tika minēts tūlis, ar ko to var izdarīt.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Beidziet lielīties ar saviem dīzeļa patēriņiem! Mani pārņem skaudība :D
Tu pats tos diskus esi ripojis, neieliekot numerāciju failu nosaukumos? Tas ir tas, ko mēs te nevaram saprast, - kur tu esi ņēmis tādu lērumu mūzikas albumu, kur nosaukumi ir bez cipariem? Tas tak ļoti reti tā gadās.
Nu bet viņi savā Āfrikā var veidot ģimenes pēc savām tradīcijām, kā vien vēlas. Pilnīgi nekas nav iebilstams.
Tikko aiz gara laika paprovēju: tas Bulk Rename Utility brīnišķīgi pieliek numurus, kādā formātā vien vēlies, tikai... Viņš jau arī tos failus paņems alfabēta secībā. Tātad secību nāksies pašam salikt manuāli vai arī meklēt tūli speciāli priekš mp3 failiem, kas paņems to numerāciju no id3 tagiem un pieliks failu nosaukumu priekšā. Visvienkāršāk laikam ir to izdarīt komandrindā - pilns nets ar pamācībām. Tiešām interesanti - kur tu rauj tādus albumus bez numerācijas nosaukumā?
Pardon, iekomentēju un tikai tad sapratu jautājumu. Msh arī nesaprata. Tev vajag kādu failu nosaukumu mainīšanas progu meklēt. Ir tādas, jāpagūglē tikai. Esmu lietojis Bulk Rename Utility, bet uz sitiena nepateikšu, vai viņa māk arī numurus pielikt.
Hmm... Bet kāpēc nevar salikt tos numurus? Es savā ļoti pamatīgajā mp3 kolekcijā noteikti neatradīšu daudz tādu albumu, kur treki nebūtu numurēti, un pat tie pamatā būs paštaisītas izlases. Vienkārši tas pleijeris neprot salikt secību pēc tagiem, neko tur nepadarīsi (ja nu vienīgi kādos dziļos setingos šī opcija nav ieslēdzama).
Kas jums tur ir par šausmu stāstiem ar tiem TFSI? Braucu ar 2006. ražojumu jau otro gadu, nekāda vaina. Tiesa gan noskrējiens neliels, tūlīt 250k uzgriezīsies. Eļļu gan ēd, bet tur tīri turbīnas vaina.
Nu šitā skaitās tā kā grunts, nekas nost nav jātīra.
Izskatās jau tā Kurbada apstrāde afigenna labi, bet nu cipars... Es šim rudenim izdomāju tādu štelli. No sākuma pašrocīgi aprūsējušās vietas nopūtīšu ar Brunox, kas ir rūsas pārveidotājs, un tad laidīšu pie eļļu pūtējiem. Vajadzētu būt krietni efektīvāk nekā tikai viens vai otrs.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Paturpinot filozofēšanu: vēl jau arī stikla stāvoklis ir ļoti no svara. Uz saskrāpēta, saplaisājuša, matēta stikla slotas izbeidzas kudiš ātrāk, nekā uz jauna un gluda.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Laikam zinu, kuras slotiņas domā. Tādos zilos iepakojumos? Es vienreiz kādu čupu Opelim paķēru ar domu, ka ātri izbeigsies, bet ne vella nebeidzās. Opeļa vairs nav, bet viens slotiņu pāris nelietots vēl kaut kur mētājas.
Tās abas Vītola paņemtās tēzes, kuras viņš nostāda vienu otrai pretī, īstenībā pilnīgi nekādā veidā pretrunās nenonāk. Jābūt pastulbam, lai nesaprastu. Rādu uz pirkstiem. Visu laiku tiek testēts kāds cilvēku skaits, kurā tiek atrasts kāds procents inficēto. Liela daļa no šiem testētajiem ir ar slimības simptomiem. Ja mēs pēkšņi paņemam un testējam ļoti lielu skaitu it kā veselu cilvēku (skolnieki šai gadījumā), tad skaidrs, ka inficēto procents tur būs ļoti zems, līdz ar to procentuālais rādītājs attiecībā pret testētajiem kritīsies. Skaidrs? No otras puses, ņemot vērā, ka viens otrs inficētais tomēr tajā jaunajā grupā atrodas, kopējais inficēto skaits valstī ceļas. Vienkārši tak.