Nu bet tad tak viņam to summu jādubulto! Ziemai un vasarai. Nav tas bagijs nemaz tik lēts.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu bet tad tak viņam to summu jādubulto! Ziemai un vasarai. Nav tas bagijs nemaz tik lēts.
Nevienai mašīnai aptieciņu nekad neesmu pircis, neesmu arī atvēris. Nemaz nezinu, kas man tur iekšā.
Nav tik traki ar tiem TSI un TFSI. Pirmie TSI bija štruntīgi, tad kaut ko tur bišķi saveda kārtībā. Cik atceros, galvenā problēma tur bija ar ķēdi, kura mēdz stiepties un pat trūkt. Ja tam seko līdz, tad citu auzu tur baigi nebija. TFSI man pašam ir 2006. gada Seatā, 2.0 ar nepilnu 250000 noskrējienu. Lai nu kas, bet pats dzinējs pagaidām ir ideālā stāvoklī, turbīnu gan nāksies drīz remontēt. Diez ko ilgspēlējoši gan viņi neskaitās, bet savus 300K bez remonta vajadzētu novilkt. Pilsētā gan viņš galīgi nav ekonomisks, pa šoseju var iztikt, vispār lasīju, ka iekš Audi šis pats motors esot ekonomiskāks.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Es pats šodien, steidzoties un meklējot parkingu divreiz pārbraucu nepārtrauktajai līnijai
Vispār parasti es tā nedaru. Citādi neko ekstrēmu nemanīju, ja neskaita, ka pirms diviem dienā bija netipiski lieli korķi šur un tur.
Tam sākumā minētajam ASX jau arī nav ne vainas. Vēl ir Nissan X-Trail, tikai rūsa jāskatās. Dīzeli nevajag.
Tas stāsts nav tik daudz par sistēmas nojaukšanu, kā par to, ka jābūt 100% garantijai, ka tu neiegrūdīsi no saviem aķiem tīklā špani brīdī, kad ir noticis elektrības atslēgums, un montieris stāv pie sadales skapja ar pliku kabeli rokā.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Da pričom tur vācieši? Tās ir vienkārši ir širpotreba mašīnas, kuras pērk cilvēki bez fantāzijas un bieži vien bez jebkādām tehniskām zināšanām kā šajā gadījumā. Alfas pircējs visdrīzāk adekvātāk spētu novērtēt mašīnas tehnisko stāvokli, iztiktu bez šādiem pārsteigumiem un neskrietu uz TV sūdzēties. Skaidrs, ka konkrētie auto ir lūžņi. Man vispār galvā neierakstās, kā var nolocīt piecas štukas par kasti, ar kuru tev pat nedod izbraukt? Savu esošo auto pērkot testēju ar pedāli grīdā, pārdevējam nebija nekas iebilstams. Tāpat atklāju kaudzi defektu, vēl kaudze atklājās pēc tam, bet svarīgākie mezgli ir kārtībā, cena bija atbilstoša, un es ne par ko nesūdzos. A te... Sviests kaut kāds. Ja nevar izlaist kārtīgu apli un aizbraukt kaut vai uz čoma garāžu - paldies, man to hlamu nevajag!
Ā, nu redz, tad man tomēr taisnība, un kaut kādas problēmas ar šādu slēgumu tomēr ir. Taisot atsevišķu sistēmu tīklam nav jāmeklē ne mistiski paraksti, ne kosmiski speciālisti. Savieno pēc instrukcijas un lieta darīta.
Mana IP ir Balticom, ja drukāju no mājas. Un? Galīgi šķība tev tā dedukcija ![]()
Tas, ka tev viss notiek arī tad, kad Sadales tīklam uzsprāgst trafs, - tā, protams, ir liela priekšrocība. No otras puses - cik tad bieži kas tāds notiek, vismaz Rīgā? Es pareizi sapratu: tev ar vienu invertoru viss notiek? Cik tas mans radinieks pētīja, tad nekādi ar vienu nevarēja uztaisīt gan tīklam, gan aķiem. Bet nu iespējams, ka baigi arī neiedziļinājās - nebija vēlmes uz aķiem tērēties.
jjjj rakstīja: Kapēc saki, ka "akumulatorus neliek, ja vien nedzīvo mežā"? Es nedzīvoju mežā, bet uztaisīju autonomu 8,5 kw saules sistēmu ar 45kwh akumulātoriem. Varu pilnībā iztikt bez A/S ST 2,5 diennaktis. Bet kapēc dot tīklā un pēc tam savu saražot pirkt atpakaļ? Bet ne reizi nav dzirdēts par saules aptumsumu 2,5 diennaktis garumā. Pat caur mākoņiem viss strādā (ar apm.10% no maks. jaudas).
Nē nu viss ok - katrs izvēlas to, kas viņam ērtāk. Protams, ka akumulatoriem ir savas priekšrocības, bet tās ir arī papildus izmaksas un čakars. Un nav īsti iespējams ar vienu un to pašu sistēmu lādēt aķus un barot Sadales tīklu. Tā ir pilnīgi cita aparatūra. Aķu sistēma pilnīgi kategoriski pat nedrīkst būt savienota ar kopējo tīklu.
Tagad ir. Viens radinieks nesen visu jumtu nokrāmēja. Tad jau manīs, kā ilgtermiņā būs, bet pagaidām izskatās baigi cerīgi. Viņam privātmāja, siltumsūknis, siltais ūdens uz elektrību un i3 - patēriņš ne pa jokam.
Akumulatorus neliek, ja vien nedzīvo mežā. Lieko enerģiju atdod tīklā, pēc tam var paņemt atpakaļ.
Es atbalstītu. Sen jau saku, ka jābeidz šī ākstīšanās! Viss ir pareizi - es no kovida nebaidos, ja aplipināšu kādu nevakcinēto, tā ir viņa personīgā problēma.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ir vēl trešie, kas ar ieslēgtu pavarotņiku apstājas pašā ieskriešanās joslas sākumā un kaut ko gaida. Tas nekas, ka rinda aizmugurē, viņam ir bail (laikam) un viņš nebrauks, kamēr saredzamā attālumā būs kaut viens auto.
Vācieši no varenas tautas ir pārvērtušies par mīkstčauļu baru. Ar izņēmumiem, protams.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Es šitā nu jau pirms daudziem gadiem pārbraucu Brīvības ielu (Rīgā) uz gājēju zaļā. Biju krustojuma vidū, kad apjēdzu, ko daru, kauns bija milzīgs :D
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Viss ir pareizi, jo skaņa ķ īstenībā ir mīkstais t. Nekad neesmu sapratis, kāpēc latviešu valodā to ir sākts apzīmēt ar mīkstinātu k burtu, kas patiesībā ir pilnīgi cita skaņa.
Taks... Lēnā garā papētīju vēlreiz un joprojām nesaprotu, ko viņa tur ir izrēķinājusi? Kas ir tie 7,4 procenti vakcinēto? Tie, kas saslimuši? Nē, tāds tas cipars nav. Tad kas tas ir? Izskatās pēc pierādījuma, ka 2x2=5
Nav laika tagad pētīt, rēķināt un iedziļināties, bet, uz ātro pārskrienot pāri, pilnīgi neko nesapratu, kas tie par procentiem, no kā tie procenti, ko viņa vispār tur rēķina? Izskatās pēc bullšita. Ja kļūdos, tad apgaismo!
Tēma: Gobzems
Cik labi, ka Aldis vispār nemelo. Nekad un nekur. Tad, kad viņš rakstīja, ka dodas uz vakcināciju, viņš arī nemeloja. Tad kurā vietā un kādā veidā melo Tompsons?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Leonam kārba tiešām ir diezgan īsa, bez tam neredzu iemeslu dzīt motoru virs 4 k, ja dinamikas pietiek to nedarot. Normāli braucot pie 90 km/h vienmēr lieku sestajā, cik tur tā turbīna pūš nav ne jausmas, bet braukšana komfortabla, kā arī tajā pat sestajā no tiem 90 var smuki paātrināties. Atceros reiz bija uz brīdi lietošanā Honda FRV ar 1,8 atmosfēru. Tur sestais derēja tikai kruizēšanai, paātrināties ar viņu nevarēja nekā un vispār, vienmēr nācās štepselēt pa vairākiem uz leju.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Leons ar 2.0 TFSI un sešpakāpju kārbu piektajā ātrumā no 80-90 km/h aizlido kā raķete. Zemāk nav jēgas štepselēt. Ja tukšs un taisns ceļš, tad var tai pat sestajā mierīgi iet garām, neko nepārslēdzot - sākuma ieskrējiens tikai ilgāks. Atmosfērisko 1,6 gan savulaik nācās griezt bezmaz redlainā.
A pret ko tieši tas protests būs? Kāda ir pamattēma? Pret kovidu? Pret vakcināciju? Pret Kariņu?