Neko daudz nesaprotu dīzeļos, jo mazāk japāņu dīzeļos, bet... Kāds gan kosmoss varētu būt sestā gada mašīnai noņemt galvu, nomainīt blīvi un arī noslīpēt vajadzības gadījumā?
Volx rakstīja: Par tām barikādēm. Šodien Sigurds Graudiņš vadīja antivaxeru pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Viņam barikāžu piemiņas medaļa un skaļākā balss visā Rīgas apkārtnē. Vecs jau, bet nu ņemās kā bullis 
Vecums ne vienmēr nāk kopā ar saprātu un gudrību. Parasti, sasniedzot noteiktu slieksni, notiek pilnīgi pretējais. Graudiņu nepazīstu, bet, piemēram, Ulme tam ir izcili spilgts piemērs.
A kāds ir Skandināvijas virziens? Kādā virzienā jābrauc, lai nonāktu Skandināvijā?
Neredzu, ka 650 celtu paniku. Vienkārši ziņa. Bet citi gan cels, un tur būs vaimanas un lāsti bez nekādas ironijas, satīras vai sarkasma 
Jo lielāka planšete un vairāk visādu iekārtu, kas taisa "pī", jo labāks auto. Nav ko tur vairāk vērtēt.
Jāteic, ka man tie fūru vilcieniņi īpašas problēmas nerada. Tik tuvu jau nekad nebrauc, lai ar vieglo nevarētu iespraukties. Ieslēdzu pagriezienu un maucu tik tai starpā iekšā, vēl neviens nav sūdzējies.
Nav jau nav nekas sarežģīts, vienkārši savādāk. Un automātiskās gaismas ne visiem vecākiem autiņiem ir.
Mani tas miglu jautājums neliek mierā
Es saprotu, ka svešai/ darba mašīnai var nezināt katru slēdzi. Kad es iekāpju japānī, man ir vajadzīgs zināms laiks, lai saprastu, kā vispār kādas gaismas ieslēgt, kā arī logu tīrītājus. Bet kā var nezināt savai mašīnai?! Nu nopietni, kā?!
Nu... Bet vai tad nav nekāds sakarīgs normāla aftermarket ražotāja vidusceļš starp OEM un ķīniešu/ poļu mēslu? Savulaik opelim universālo Denso (laikam) uzliku, nebija nekādu problēmu.
Brālis kaut kad 2000-šo sākumā nopirka no štatiem ievestu Lexus. Aizmugurējie pagriezieni nebija jāmaina, palika sarkanie, bet miglas lukturi nācās pie bampera karināt. Tad vēl bija caurumi priekšējos spārnos jāurbj un jāliek pagriezieni, kur viņi nekad no rūpnīcas nebija nākuši, kā arī vēl kaut kādi atstarotāji jālīmē.
Nu bet man tak arī pacietības mērs ir pilns un noriebusies līdz kliņķim visa šī ņemšanās. Principā arī es jau būtu gatavs iet piketā par visu ierobežojumu atcelšanu. Kas attiecas tieši uz vakcināciju - nu pajāt man ir, kurš vakcinējas un kurš nē. Tie, kas jūtas daļa no sabiedrības un vēlās, lai šis viss ātrāk beigtos, ir vakcinējušies. Tie, kam veselība neatļauj/ bail no špricēm/ viss pie dirsas, - tie nav. Manis pēc tā arī var palikt.
Bļāviens. It kā tu visu laiku esi atstājis normāla cilvēka iespaidu, bet šajā tēmā izskaties pēc pamuļķa. Es vismaz piecas reizes esmu skaidrojis, kāpēc aizgāju vakcinēties, arī citi. Kāda hyja pēc kā papagailim atkal jāatkārto tas pats?
Vispār dīvaini. Cik esmu gājis skates, neatceros tādu reizi, kad man neliktu ieslēgt pilnīgi visas gaismas, tai skaitā aizmugurējo miglu. Izņemot pēdējo reizi, kad nelika slēgt vispār neko, bet uzreiz izdzina ārā.
Es pirms kādas nedēļas no telefona vispār vairs netiku iekšā. Nu tā, ka vispār. 520 un viss. Pārlūka keša iztīrīšana palīdzēja.
Jebāāķ, reptiloīdi Gobzemu apmainījuši!!!! :DDD
Algas jau neko augušas nav. Materiālu cenas kosmosā un ar visu to vēl nevar dabūt visu, kas vajadzīgs.
Olimpija neskaitās, tā ir uz salas :-)
Jums abiem savā ziņā ir taisnība. Protams, ka tas 15 gadīgais Atlons dara to pašu arī šodien, tikai... Delfus ta ar viņu vairs tolkam neatvērsi. Tātad sanāk, ka tomēr nedara.
Bļāviens, vecīt, par tām zvaigznēm un batoniem - es reāli no krēsla nokritu un nevaru beigt rēkt. Nevis dienas, bet nedēļas pērle! :D
Nezinu, kas tas par cilvēku, neklausījos, ko viņš runā (ieslēdzu video bez skaņas), bet viņa acīs zaigoja ārprāts! Šādas pašas acis un mīmika bija Džekam Nikolsonam filmā Shining :D
Akords tak ir nejēgā zems - nederēs. Kā šoseju gāžamais super, bet pa zemes ceļiem garām. Subaru būtu īstais, tikai kā ar to komfortu? Katram jau sava gaume un prasības - jāpamēģina, tad zinās. Var jau to pašu Volvo galu galā...