Tak daudzi kārtīgi audisti savā laikā pārsēdās uz volvo...un atkal zars vai celms Es gan pats vairāk audistu piekritējs. Klasiskas vērtības, ja izlobi to kas pašam praktiskāks un neskrien līdzi nozombētam pūlim.
Par to jau kreņķis, saliek visādas eņģeļu acis un drl kakas kas knapi spīd. Kur aizmugurē vispār nekas nespīd Pie patreizējiem braukšanas nelabvēlīgiem laika apstākļiem kur tā ceļa šļura pasliktina pilnīgi visu.
Lai tak neslēdz. Neslēdzēji paši atkritīs, atsitīsies, apgrāvjosies, appļavosies utt karma panāks
Es pat neiebilstu ja kāds dienas laikā brauc ar miglas un tuvo kombināciju, es viņu laicīgi pamanu. Pat labāk ja kāda brauc ar tālajiem, es skaidri redzu no kā ir jāuzmanās!
Ja kas ķīnā uz lielceļiem pārsvarā mauc ar tālajiem, neviens nepārslēdzās kaut mirkšķinot slēdzi vari noraut
Par raudi nekas nav izrauts no nekādas basņas. Man ir pie kājas, es dalos ar reālu info. Raudi centrā mežuciemā divreiz nomainīja bremžu pedālim gala slēdzi, mainīja testēja bremžu vbloku, par abs sensoriem nerunāsim... Zviedru centrā pateica, ka tip aķis švaks...Nopirka pa dārgo jaunu Visu es nemaz nefiksēju. Tie gļuki notika neregulāri un pietiekoši reti. Tā bremzēsanās notika lēni un kad apstājās pabraukt pavilkt nebija iespējams. Stikls orģinālais un auto pasvaigs...Vienk sensors bija zaudējis hermētiskumu. Pats stulbākais pēc katras no manipulācijām tas gļuks pazuda un servī uzskatīja, ka vaina atrisināta.
Iespējams aķa novienošana vai restarts atmeta to gļuka kombināciju.
650 rakstīja: Turbo spiediena sensors- tas var pēc kompja būt strādājošs, bet īstenībā noguris un atseviškos apstākļos nepareizs. Neparvelti tas tur ir savulaik ierakstījies.Normāli brauc- ir ok, tikko uztaisīsi tam extremālu slodzi, būs citādi..Tāpat kā jebkurš palietots gaisa masas mērītājs vai lambdazonde.
Piem,tehnikas atrāviena korifejam audi ir vesela rinda mistificētu sindromu- kad viena konkrēta komponenta kļūdas aprakstā uzrādās "sakarā ar kļūdu Citā (protms,vārdā nenosauktā) blokā.." Banāli netīrs gasafiltrs vai kāda nepilnīgi pievilkta turbīnas truba var sazin kādus brīnumus uzradīt.Nerunājot par avārijas bemžu un adaptīvā kruīza devēju atkarību no viena maza sūudiņa gps antenā uz mašīnas jumta...
Draugs ar A6 arī kārtīgi nomocījās, kad ļoti reti reizēm stabilitātes kontrole nolika auto mierā tā ka riteņi sabremzēti un pilnīgs stop. Ko tik serificētajos Audi centros ne tikai LV...viņa auto nemainīja Jau aizgāja tik tālu, ka esot vados zaļais iemeties un principā čau. Beigu galā kas ietvēra, nekurienē svešā zemē saukt evakuātoru un pārkrāmēt visu līdzpaņemto bagāžu nomas auto, vaina bija vienkārsi banāla. Lietus sensoram kas ir uz stikla aiz spoguļa zudis hermētiskums. Sensors dod signālu kompim pažāvēt bremzes, bet tas savukārt tur pažāvē un sabremzē pilnīgi mierā un vaļā ar nelaiž.
650 rakstīja: Turbo spiediena sensors- tas var pēc kompja būt strādājošs, bet īstenībā noguris un atseviškos apstākļos nepareizs. Neparvelti tas tur ir savulaik ierakstījies.Normāli brauc- ir ok, tikko uztaisīsi tam extremālu slodzi, būs citādi..Tāpat kā jebkurš palietots gaisa masas mērītājs vai lambdazonde.
Piem,tehnikas atrāviena korifejam audi ir vesela rinda mistificētu sindromu- kad viena konkrēta komponenta kļūdas aprakstā uzrādās "sakarā ar kļūdu Citā (protms,vārdā nenosauktā) blokā.." Banāli netīrs gasafiltrs vai kāda nepilnīgi pievilkta turbīnas truba var sazin kādus brīnumus uzradīt.Nerunājot par avārijas bemžu un adaptīvā kruīza devēju atkarību no viena maza sūudiņa gps antenā uz mašīnas jumta...
Jaunībā, krossa mocim atskrūvējās svece. Motors viencilindra un svece galvā bija slīpi novietota uz sānu, pretējā pusē dekompresātors. Iespejams biju aizmirsis stiprāk pievilkt. Tad braucot pēkšņi atskan kārtīgs blieziens, nu jā šāviens un mans mocīts ļūr ļur ļur un neiet Alumīnija galvai, sveces vītnei bija daži vijumi norauti. Kaut kā šis iesēdies atmiņā jo momenta izbīlis bij labs. Sveci gan viegli atradu, jo pirmais rikošets pa bāku un tālāk pret zemi
Te nu gan maldies. Ir ļoti daudz dabas taku ar konkrēti labiem slīpumiem, kur ar velo principā galīgs diskomforts un ja tā taka ir vairāki km tad šitais el verķis kā laikā. Un ir apkārtējiem ļaužiem neizaicinošs jo atgādina parastu mtb.
Uz Vienības gatves Jelgavas virzienā ir viens velo veikals. Tur ir tādi pieminami elektro velo ar lielām riepām , Bet sakarā ar DE lielo noietu un visu šo jezgu, ir sačakarējusies loģistika un neko nevar pasūtīt...
Kaut ko līdzīgu krosa mtb ar bateriju un kontroliera 3 režīmu jaudas ierobežojuma iestatījumu pagāšgad pie lietuvieša izvizinājos. Ir ir labs. Vari iemest vāģī un principā nekas tur daudz nesmirdēs, arī dzīvojamā telpā nomest var. Forši pa parka taciņām un pauguriem vizināties. Riktīgi aizrāva. Jau sarunāju saldu cenu kur 2k...Bet tad lēnām atdzisu...Tāds nevar legāli pa ceļiem braukāt jo liela jauda un principā home made.
Apskatītais izgudrojums tiešām armijas vajadzībām vairāk piemērots lai var transportēt smagāku kravu. Savām vajadzībām labāk šaurāki riteņi ar lielāku diametru un pašam sēdēt. Būs vieglāk kontrolēt kustību uz slikta ceļa.
Amurikā tā vari darīt ofic. Divām nepārtrauktām line vari kreiso izveikt, piem iebraut gas staton, nobraukt uz apmales. Nu ir tur nianses, bet pārsvarā var.
Vienā portālā bija pašu biedru iespēja šādus un līdzīgus izbanot. Liek tur attiecīgas atzīmes un savācoties notektam daudzumam šitādi un citi reklamētāji automātā izdzēsās.
Ja ir azarts uz darbošanos ar instrumentiem, vari viņus izjaukt samainīt vietām iekšas. Nezinu kā konkrētajam mobilim, var samainīt vietām labo ar kreiso.
Iespējams tās skaidas sadzītas zobstienis-pastiprinātajs mezglā. Viņas tur peld un ķīlē kad sanāk. Varbūt reizēm bloķē taj mehānismā pārplūdes vārstu, kā rezultāts traucēta eļļas cirkulācija stūres zobstieņa pareiza kustība. Un situācijā, kad auto pacelts, nedarbojās dzinējs eļļa tur uzvedās mierīgi un griežot zobstieni tikai ar stūres rata palīdzību, tās skaidas guļ kādā galā zobstienim un neko neiespaido. Bet tieši braukcot un vairak pagriežot stūri, viņas arī sāk ķīlēt. Jāmazgā, jājauc pastiprinātājs-zobstienis. Es neriskētu ar tādu defektu darbināt, kur nu vel braukt. Vari ar tām skaidām sabeigt jauno hidro sūkni.
Kur atrodies? Man ir laba pieredze ar zinošiem un varošiem serismeniem pie Auto fit kur Jūrmalas gatves viaduksts uz Imantas pusi braucot.
Ja auto pacelts, un stūre nepadodās, iespējams vainīgs tikai stūres stienis. Pārējās detaļas atvieglotas. Nezinu kā konkrētajam volvo, hidrosūknis atsevišķa detaļa, nav sakara ar pastiprinātāju.