Ļoti interesants materiāls. Garš bet ĻOTI iesaku atvēlēt laiku un noskatīties. Kam nav pacietība 27-30 min, kas smejās par UAZ 45-49...no 49 vispār ĀRPRĀTS
Nedaudz uzmetu aci zip un ir ir daudz darba lai konkurētu. Jo lai gan mēs esam auto tirgotāju lielvalsts bez tām tačkām ir arī citas pozīcijas. Un jāskatās tā teikt šķērsgriezumā. Citām sadaļām ir jābūt detalizētāk sadalītām, nu nevar lāpstas tirgot kopā ar zāģiem, tas tik piemērs. Lai veicās
Jā laiki pienākuši, vakar dāma iekš mini, pirmā pie labās bultas luksafora stāv. Aktīvi glāsta savu telefonu, tad iedegās zaļā bulta...mēs ar čomu blakus joslā pa kreisi gaidam zaļo taisni. Es šim joka pēc saku, lai uzsit pa tauri citādi šamā aizmirsa kur atrodas Tak nulle emocijas...Tad sākām uzjautrināties un visādas melodijas pat iztaurējām. Tik pēc krietna laika, šamā vēsi nolika trubu un mierīgi aizbrauca
Var bet vai tam visam pietiek laiks.
Sēžam ar paziņu pie zaļā restorāna, jau vakars un satumsis. Viņam jaunais range rovers labs audio, labi skan. Bet lai viņš neslēgtu energy save ir jātur, ja tā var teikt, ieslēgtu aizdedzi. Resultātā spīd visi ekrāni, lāzeri un ledi... Var jau noteikti kur tur to visu atslēgt, vai pārstatīt...
Nu jā vēlies ko izvēlies, katram kažokam savas blusas. Bet nu tas blogeris pareizi saka, pa daudz tās pogas uz stūres, kas tālāk...ekrāns stūres vietā. Bet tā jau daudzas interesantas inovācijas. Bet gribās to stūrēšanas prieku just, nevis lai auto tevi vada
Vakar vakarā, kad lija lietus uz risēm kurās ūdens, pie 90+ reizēm ESP iemirgojās. Nedaudz bija jūtama pretestība, bet braukšanai netraucēja. Patika maigā stabilitātes sistēmas neuzkrītošā darbība
Babītē Alejas ielā turpinās remonta darbi un nav neviena kas paregulētu to sastrēgumu. Varēja jau pabrīdināt laicīgi ar kādu zīmi lai mums ir iespēja izvairīties. Nu kaut vai viens ar puļķi paregulētu uz vietas...
Ja ļoti īsi, tad sajūta tāda, ka wagenconcern ir nolikusi seat pēdējā vietā. Žēl..Ja būs jums iespēja pasēdēt tajā auto jūs sapratīsiet ka uzspiežot uz durvu kartēm, tā nedaudz pa vidu, sadzirdēsiet skaņu kas visu izsaka. Dizains no ārpuses labs, bet tie materiāli auto izgatavošanā drausmīgi noekonomēti. Pat vējstikls ir izdevies tik plāns, ka lietus laikā liekas, tur plēve uzvilkta. Par pārējo neņemos komentēt un 1,5tsi arī salīdzinot 1,0 tsi baigais spridzeklis nelikās.
Kolhozus arī subsidēja. Tā ir netaisnīga sistēma. Vieniem vec eiropā vairāk, citiem pa perifēriju mazāk...Vajag kā pie amīšiem, nevienam neko. Vienlīdzība
Ļoti tuvs cilvēks pirms aptuveni gada nolēma iegādāties ģimenei jaunu auto. Oktāvija bija potenciālo iegādājamo auto sarakstā. Tomēr gala beigās tika pieņemts lēmums par Insigniju.
Varētu sakārtot, lai pie tēmas komentāriem varētu piekļūt uzspiežot uz komentāru skaita ciparu. Kā tas ir citos portālos. Nevis kā patreiz jāatver tēma un tad komentāri.
Tēma ir vairāk kā interesanta, bet pats galvenais ir braukt ar ātrumu kas atļauj sev kontrolēt situāciju. Un var pavest pat daudzas t ar kārtīgiem riteņiem un asīm bez problēmām. Bet vari uzmest kūleni, jo piekabes trumulim izlūzt gultnis dēļ nekvalitatīva izstrādājuma pie normāla noslogojuma. Tik nekad dzīvē nēesmu redzējis izlūzušu velkamo āķi..
650 rakstīja: Manā auto ir 5gab sēdvietas,4gab (80%) no tām (elektriski) apkurināmas.Un 4 zonu klimatkontrole.Un afs gaismas, un 6gab elektroniski vadāmi braukšanas režīmi, apaļa stūre,un dafiga daudz pogas,un hvz viskautkas vēl daudz dikti kaut kas un vispār uj viņu zin kas..Un 6,1kg/zs un ļotiGaŗš kardāns un taa.Bet spedometra lohpanelis,cyka tāds, uzrāda ārkārtīgi nepieklājīgu noskrējienu.Vienlaikus gan atgādinot, ka beidzamās 628h ir pieveiktas vidēji ar 50km/h un šo te mocību laikā ir patērēts vidēji 7,2l nesmuki smirdošā lohšķidruma.
Bet skoda,volvo un visādi te līdzīgi lohwāgeni pieprasa no manis iepūst viņu trubā 40k un pretīm sola 9l - kas pie 30k noskrējiena gadā lohteorētiski neētiski sastāda teju 900eur zaudējumus par neparko...
Es šovakar kā lohs starp lohiem nesteigā un pofigā nobraucu pa plaši gludi moderno pzbauskas šoseju kādus 20km,no ujekavas gandrīz lidz zaebiecavai, tīšām ne reizi nepipieskaroties gāzespedālim, ieskaitot pilnīgu apstāšanos.Kārtējoreiz secinādams,ka būtībā loham būt jābūt, lai tā darītu ikdienā un/vai mēģinātu pie tā pierast..Jā.
Vot,lūk, sakarā ar to jau kādu npacmito reizi pie sevis tagd tā pārdomāju,- a mošk tomēr tās te kijaskoda pegivotvāgen dacijazapaebacijas vietā tagd vnk nopirkt atkal jaunu kasko un nospļauties uz visu nshito lohpasākumu?? Jo mazak lasi, jo labāk jūties,tas gan skaidrs.Jo pamatojuma un jēgas īsti nav nekur, galvenokārt notiek katram/savu attaisnojumu meklēšana.
Reizēm uznāk gluži līdzīgas domas Bet padaru ko citu un nomierinos. Tie dzelži arī ir kā atkarība Kaut gan ir brīžī, kad tas karting kvadocikla veidīgais mazauto nav žēl un tu viņu izmanto, braucot tur kur kaut kas trinās gar sāniem vai beržās pa apakšu. Un tad ir labi jo saproti ka nevajadzēs saudzēt savus nervus un maciņu.