Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Novērojums uz Austrijas bāņa. Pamatā visi brauc 130-140. Ja kāds velk ātrāk tad vācu numuri. Man nomas rapid 1.0tsi un turos plūsmā viegli. Tad sāk līt lietus, kas pāriet reāli negaisā. Rapid turās uz ceļa labi, bet nu jau pārsvarā daudzi dzēšās uz 80. Slēdzu visas miglas un palieku kreisajā joslā kur ap100, ar distanci lai saredzu priekšējo gaismiņas. Bet atrodas arī tur gudrinieki kas šādos apstākļos sēž pie aizmugures pielipis. Priekšā cits pa labi lēnākie. Stulba sajūta, reizēm pažāvēju bremzes. Tas palīdz un aizmugurējais atpaliek. Iespējams, ka cilvēkam šādi braukt sliktas redzamības apstākļos, liek viņa sliktā redze!? Sastrēgums ilgi nav jāgaida, kāds audinieks universāla virsbūvē uzmetis kūleni un sāniski uzmaucies metāla barjerai. Par nelaimi tas noticis tikko un tālāk viss atkal aiziet. Kāpēc visu šo te rakstu, lai katrs brauc pēc savām prasmēm, jo kad lohi sāk braukt ātrāk nekā viņi spēj ir vel sliktāk..

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Un kādu piekabi viņš drīkst vilkt? Bet ko Tu teiktu ja tur brauktu ceļu būves vai cita lēngaitas tehnika?

Tēma: KIA Xceed 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

Principā visi jaunie auto modeļi ir ļoti pievilcīgi Bet paiet neliels laiciņš un atkal jaunie modeļi padara esošo par parastu Tad cenas, kas viespār ir haoss pat viena brenda ietvaros, neiet runa pat citu starpā. Kur nu vel starp klasēm, cits kompaktnieks uzlādēts ar dažādiem sudiem maksā tik pat cik krosovers utt. Paņem tad to auto izvizinies papriecājies un dzīvo laimīgs tālāk. Man vajag piem minivenu, jo braukt vieglāk dēļ augtākas sēdpozīcijas,velo salieku iekšā nejauktus, saimniecībā daudz kur noder lielus gabarītus aizvest, ceļojumā ekstra gadījumā ir nakšņošanas iespējas, varu kompāniju paķert līdz un hokeja soma nav jāstūķē cimdu nodalījumā, uz kalna var ietaupīt laiku un pārģērbties salonā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kādreiz aizmugurē kravas auto bija uzraksts, Neesi pārliecināts, neapdzen!!! Ar pagriezienu rādīšānu aizmugurējam garām, pareizi ka tas ir tagad aizliegts! Tā ir maldināšana, jo tas fūrists vai cilvēks pieklājīgais nezin kāds ir tas aizmugurējais stūrmanis. Ir daudz vadītāju nepārliecinātu, un kad viņš ierauga un saprot ko tu tur mirkšķini, tas manevrs sen jau nokavēts.. Esmu pat lasījis citos forumos kur daiļais dzimums par šo strīdās ar putām uz lūpām, par atiecīgā pagrieziena atļauju vai aizliegumu apdzīt

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu labi, neseno iespaidu rezultātā nolēmu uzmest aci ,,0,, Skoda Scala cenām pie mums un mobile. Ja nejaucu ko tad jauns auto tur ar labāku komplektāciju ir vismaz pa 1k lētaks. Vispār paskatoties testus tube tas scala ir labāks par golfu. Es šeit izskatīju tikai 1,0 tsi. Vienīgi jautājums par DE subsīdijām. Taču vai uz šādu plašpatēriņa auto tas atiecas...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vienkārši parunāties, ja skatoties cenas Vācijā, ir lētākas un komplektācijas labākas, garantija gadu lielāka. Vai nav labāk pirkt jaunu auto tur, kur tas ir vācu tigum domāts? Cik tas ir praktiski iespējams, un apkopes veikt LV.

Tēma: Saules paneļi un batereja ceļojumiem un kempingam

Mazais bendzīna ğenerātors, jo ja nebūs saule vai ziemā arī noderēs.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tiko patestēju skoda rapid ar 1.0 tsi dzinēju. Gan Austrijas bānis, gan kalnu serpantīni un neceļi. Pat lielisko Alpine road...Biju stipri pārsteigts, ka pèc bākas metodes vidējais patēriņš tikai 4.8l Jāsaka godīgi ka nekur neekonomēju un devu pa pederi pa nopietno. Ac pastāvīgi ieslēgts. Pārsteigums.

Tēma: Kas ar Latvija?

neuzmanīgs palieku...

Tēma: Ilons Masks, Tesla, Space X, utt.

Nu experti, kas ar tām grafēna lietām sastāv? Nebūs vai būs bateriju revolūcija?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Arī apsveikumi ar veiksmīga pirkuma iegādi, un kā sacīt jāsaka, arī mums ir prieks ja Tev ir prieks Bet jautājums par vidējo patēriņu, ja godīgi, tas iespējams pie ātumiem līdz 80kmh...? Vai tomēr 90,95? Kārbas pārnesumu attiecības velk uz japāņu autobūves stilu. Pa pilsētu 3. vai 4. dilemma...

Tēma: CSDD VW Tiguan

Pēc šādām darbībām varētu saņemt maģistra grādu vai 6 kategorijas vadītāja apliecibu Bet ja nopietni tad riepu jau pat paši garažās nemaina. ja nu riteni. Un Polijā par šo manipulāciju var dabūt sodu, tas ir paaugstinātas bīstamības vai sarežģītības process kas tieši attiecas uz satiksmes drošību. Pans policajs ieraugot lielveikala stāvvietā riteņa mainītaju izsauca tex palīdzību un uzlika štrāfu Pats vari pūst putas, kompresēt ar kompresoru...

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

jauns.lv/raksts/zinas/397497-iedzivotaji-surojas-tiek-slegts-rumbulas-lidlauks-un-tadel-nakas-pieciest-zinamas-neertibas

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Pašreiz tieši šādi izpildās bmw ipašnieki. Laikam piekarē ar plsatalinu salipināts, baidās ka tik kaut kas neatlīp. Kaut gan nedaudz tālāk driftē uz nebēdu. Šito man nesaprast. Varbūt kāds var pakomentēt...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VWfans, kad izskatīji jauna auto iegādi, vai apskatīji arī jauno Renault Captur?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kia Sportage ir budžeta klases kajēns Krāsai ir nozīme?

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Daba ir dīvaina un spēcīga Tu kaut ko čubini, dari, kop. Lāgā nekas nesanāk. Pamet, izmet komposta kaudzē, nebaro...Viss pats notiek un ar ļoti labām sekmēm Piemēram, zāle ceļa malā. Brauc pāri ar dažādām tehnikām pie dažādiem laika apstāķļiem, šķūrē līdzina, tagad pat jau frēzē, ber sāli utt. Skat cik ātri un kupli aug

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ir ir labs. Nu labs izgudrojums tomērt tā maska Vakar izgāju pastaigāties ar meiteni. Nejauši pretīm nāca sieva ar sievasmāti...Nemaz nepazina

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Plitvicā uz takām sastop 10 cilvēkus omg Mazliet sīkāk, arī par Venēciju ir FB Latvieši ceļo. Marina Mazeika nav iemesla neticēt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Citi jau līdz Venēcijai ar auto aizpiļījuši Tur centrā viesnīcas pa 30 eur un ielas tukšas. Skaties un dari ko gribi. Uz robežām neviena nav.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Pilnīgi jaunais elektriskais Renault Zoe nu ir izmēģināts Gribu pateikties iAuto un tam tur augšā, ka bija iespēja un salikās brīva akadēmiskā stundiņa izmēģināt Renault jauno, nu labi, stipri uzlaboto eiropā pārdotāko elektroauto. Tā kā laiks bija maz un vispār tests bija plānoti neplānots, jo nezināju vai randiņš vispār notiks... Varat iesmiet, bet vēl šorīt ir ļoti patīkamas atmiņas no šī te vakardienas testa draiva. Jā, jā draiva. Ir bijusi iespēja izmēģināt dažādus auto un liekas nu ar ko vairs sevi pārsteigsi. Dizains, no ārpuses, nu man ne visai patīk. Labi ka priekšas daļai restails ir piedevis auto nedaudz modernāku skatu, un aizmugurē lukturi arī jau led. Baltā krāsa? Varbūt labāk izskatītos kāda tumšā? Neiezdiļinājos nekādos formulāros un instrukcijās, jo kā teicu laiks tika atvēlēts braukšanai, lecu iekšā auto un devos ielās. Iekšā, interjērs ir jau ļoti ok. Nu premium markas baudītājiem varbūt nepatiks, bet cepums dizaineriem par veltīto darbu. Nepazīstamā vadības ierīču izkārtojumā noorentējos ātri un niansēm nepiegriezu vērību. Viss ļoti apmierināja un liekas saprotams. Jaunais monitors un vadības paneļa dizains labs un izšķirtspēja ir labā ja ne augstā līmenī. Nu arī audio rādio signāls ir labs. Skanējums ir ļoti patīkams un baudāms. Materiāli salonam un pogām, svirām teicami. Gaita, braukšanas sajūtas vairāk tuvāk kā sportiski noskaņotam auto nekā ikdienas plašpatēriņa produktam. Nu un tad pats patīkamākais ir jaudas rezerve. Nav bijusi iepēja un nu teikšu atklāti, nav iekāre salīdzināt ar silikona ielejas izstrādājumu, jo tas ir no cita plauktiņa. Dinamika ir tāda, ka nedaudz provacē jau uz agresīvu braukšanu. Pat neskatoties uz Eksporta un Hanzas ielas rajona ceļa seguma nelabumiem, nelīdzenumi ir praktiski netraucējoši braukšanas prieku izjušanai. Labi, labi ar pneimo piekares izjūtām jau neslīdzināsim, taču patīkams pārsteigums bija. Mans viedoklis, Renault/Dacia alianse ir uz pareizā ceļa. Un kā jau šeit citās tēmās minēju savu pieredzi (patīkami pārsteigto) ar Dacia Stepway. Ja sava ego latiņa ir uz pareizā līmeņa tad varat izskatīt šo auto kā ikdienas vilku jēra ādā

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Metat mierā ikdienas steigu un aizbraucat uz Babītes rododendru dārzu. Burvīgi skati, smaržas un izjūtas Tik iesaku braukt darba dienas sākumā, liels apmeklējums...

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Kur? Kādos laikos?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jauna māja, jauns auto, jauni zīmola apavi...mūs nozombē Nevar skriet pa mežu un braukt pa šķēršļotu apvidu, sačakarēsies nosmērēsies saskrāpēsies, sabuktēsies. Garantija, kasko, pašrisks.

Tēma: lec ārā no 5.tā ātruma

Jā, tas ka brīvkustību rezultātā tiek pavilkta vai pabīdīta pārslēgšanas sviru mehānika. Bet drīzāk gan ir iespēja, ka noņemot slodzi no sazobes, tie nodilušie zobi ātrumkārbā iziet no saķeres. Vispār dažu modeļu japāņu auto ir raksturīgi paaugstinātā pārnesuma zobratu nobeigšanās dēļ kārbas uzbūves specifikas.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti