Labs sižetiņš. Gribu ieteikt, bet nu tas ir mans viedoklis, kad filmē braucot likt kameru tā lai skats ir arī uz auto vidus konsoli. Kaut kur pie pasažiera durvju loga beigu daļā. Skatoties arī citus līdzīgus auto un ne tikai, blogeru filmiņas, daudz tiek rādīts pats komentētājs. Man vairāk interesē pats apskatāmais objekts nevis komentētājs. Stāsts varētu būt fonā. Šoreiz tiešām nekas personīgs. 
Tomēr ar tām gaismām nav viss tik viennozīmīgi. Ir problēma tajos pārslēgšanas sensoru algoritmos. Ir pieredzēts, ka fūre uzmidžina un automats pārslēdz uz tuvo, tad atpakaļ tālo. Tas fūrists jau sanervozējies iesip jumta lāzerus... 
Jāremontē, bet citreiz ir ekonomiski izdevīgāk uzlikt citu, lietotu.
No sērijas, neievērojam elementārākos csn. Distance, ātruma pārsniegšana, agresīva braukšana apdzenot utt. Tad pārejam uz cita mantas, īpašuma necieņu, savu atkritumu izmešana utt.
Dāmas, ja tā drīkst teikt ir ļoti radošas neadekvātās situācijās. Uz pieklājīgiem jautājumiem situācijās kad izpildās acīm redzami pārkāpjot pieklājības normas ir dzirdētas dažādas atbildes...es nevaru apgriezties... Kas tev žēl? Man gribās kakāt...utt.
Vajadzētu auto datorā ieviest check list
Kamēr nesi izgājis visam cauri un atzīmējis ar OK un fiziski nepārliecinājies ar apkārt skata kameru kontroli, auto nekust.
Tautas auto uz priekšu iet ātrāk, jo apdrošinātāji parasti novelk max termiņu, tad rinda servisā un specifisku detaļu gaidīšana. Nemaz nerunājot, ja atrodies ne megapolē. Pat zināmi konkrēti gadījumi, kad pat no Vācijas tiek vesti auto labot uz LT
Jā, un durvis var gadīties atrast koda krāsā, sapulēt visu kopā un dragāt tālāk pa mežonīgajiem, nolāpītajiem ceļiem.
Pag pag tajās shēmās vel jau pašrisks
Un visi šie regresi. Izslēdzam no barības ķēdes liekēžus un visu risinām tiesā...
Principā žēl abus. Mocīts ņēma lielāku leņķi bet šoreiz tas nenostrādāja. Uz līnijām arī saķere bremzēšanai nekāda. Meitenei jaka pareizajā krāsā! Tas stūrētājs arī varēja tādu vilkt. Šeit vietā teiciens, sargā sevi un citi tevi sargās. Steigties vajag lēnām. Abiem transporta līdzekļiem.
Labākais, ka šitie dgaitas lukturi miglā nepārslēdzas un daži kā stāvošam aizvelk garām pilnīgā pienā
un pēc 5 m pazūd nekurienē. Aizmugurē vispār nekas nespīd 
Ar traktoru var no 16, nopēc MAN, MB vai citu traktortehnikai pielīdzinātu dampi un rullē vaļā 
Rajoni kā vienmēr visur aizmugurē, nekrīt tās cenas tik ātri kā centrā 
Kādam visuma pavēlnieks lika, mazajai tautai pie jūras, pravietiskas bildes nodrukāt?
Lūdzu palīdziet atrast 1.16.16 satikto latviešu ceļotāju video vai blogu. Gribētu noskatīties 
Tavā jaunībā beņdžu un soļķi lēja grāvī lai norakstītu ton kilometrus un tiktu pie lielāka rubļa 
Neaizmirstiet, ka šie teksti var būt tulkoti piemēram, no ķīniešu valodas. Un vēl tāda lieta ka Ķīnā ir tik liela atšķirība valodā, ka viņi paši ne vienmēr viens otru saprot. Un transleiteris uz un no ķīnas teksta ir principā bezspēcīgs. Praksē pārbaudīts vairākas reizes. Ja ķīnietis nemāk angliski tad sarunāt ar viņu kaut ko, praktiski ir tas pats kas saunāties ar citplanētieti 
cars.usnews.com/cars-trucks/cadillac/xt5
Interesants auto par interesantu cenu. Klasisks interjera dizains, ļoti komfortābla gaita un interesants aizmugures piedziņas risinājums bez diferenciāļa.
Interesanti, bet man liekas ka mūsu apziņošanas trauksmes sistēma atkal nolaida lažiņu. Kā tas kādreiz notika ar sirēnām, tā šoreiz, kad izziņoja ārkārtas stāvokli un pandēmiju sms apziņošana notika reāli ar 24h nokavēšanos.
Es brauktu. Man uz divasu piekabes bij vēl bēdīgāk. Un slodze lielāka kā uz auto. Bet gala lēmums ir paša ziņā.
Par konkrēto jaut, problēma meklējama visur kas augstāks pa kolektoru. Sākot no galvas vārstu blīves... Meklē no kurienes nāk un kas tur tek. Ja tikko servisā visu notīrīja, vajadzētu būt redzamām svaigām noplūdēm. Ņem spoguli, vai endoskopu. Ir telefonam pieslēdzami ar led un meklē. No šejienes mēs neredzam.
Cilvis ieiet aveikalā un jautā, vai no vaz žiguļi kādas detaļas ir?
Pārdevējs nedaudz parokās plauktā un izsniedz mello mataino izoleni...
Cilvis šokā...ko jūs iedomājaties, mani piečakarēt!? Tas tak no uaz bobika 
Vienam vāģim ir otram nav. Kā jau citi minēja nav iespējama objektīva atbilde. Kad tajā verķī pūtu, mans suns nekādas uzmanības pazīmes neizrādīja.
Piektdien Jelgavas pilsētā uz Dobeles šosejas, rajonā aiz Zanderu kapiem, ap 22.30 pāri 4 joslām pie laba apgaismojuma pārmauca liels buks. Tas lielā ātrumā izleca uz brauktuves, paspēju tik nedaudz sabīties. Tur pilsētu pametošie autobraucēji nedaudz sparingojās par kreisās joslas ieņemšanu un uzmanība daļēji paliek spoguļu vērošanai. Nekur nesteidzos un braucu pa labo malējo zem atļautajiem 70, paveicās. Svilpes nebija. Ps tās svilpes regulāri jāčeko, viņās tiek netīrumi un tad nez vai kas tur vispār skan.