Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 118 >

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

endr4 rakstīja: Pilnīgi nejēdzīga, nepamantota un kaitnieciska rīcība, uzbrukums sabiedrības klusējošajam un strādājošajam vairākumam. Šajos ceļa posmos, piemēram, Miera, Grostonas, Vesetas, Daliņa, Lāčplēša u.c. satiksme notika brīvi un droši ar 50+10kmh visu šo laiku un autovadītājiem, kas objektīvi ir biežākie ielu lietotāji un objektīvi ir aktīvākā sabiedrības daļa, viss bija pieņemami un visi droši tika ar visu galā. Dažu marginālu nirodiverģentu grupiņas kopā ar saviem aizstāvjiem RD, pārvērta normālu satiksmi par sodāmu. Bez pētījumiem, bez aptaujām, bez LIELĀKĀS (nevis skaļākās) ielu lietotāju grupas, vai reālo to ielu iedzīvotāju aptaujāšanas, nolēma, ierobežot esošas tiesības braukt 0-50kmh uz 0-30kmh. Tātad iespaidi - negatīvi, un visiem, kas nevēlas tikt ierobežoti un sodīti vēl vairāk būtu aktīvi jādodas uz vēlēšanām un jābalso par jebko, izņemot JV/Par/Pro un viņu koalīcijas biedriem!

Velo uc būs drošāk. Kaut ko jāziedo, arī lai mazinātu wāzes braucējus. CSN lielākā daļa nezin, neizprot, nesaprot.  Un agrāk visur apdzīvotās vietās bija 60 un pat kravas auto sportoja 70 pa Rīgu, lai tikai kurš pirmais žūpnīcā...Tie laiki pagājuši.

Tēma: 2027. gadā - Volkswagen elektroauto par 20 000 eiro

Āāāā BMW 

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

0pis rakstīja: Parunājam par auto vadītājiem, kas lisapēdistiem brauc gar pašu elkoni. CSN tas nekādi netiek reglamentēts, ir tikai t.s. kampaņas no Šampaņas "2m, skaties tu man" kas ir būtībā vēstule draugam, nevis saistošs dokuments. 650 augstāk pieminēja krietnumu kā ceļu satiksmes faktoru, tad kā nosaukt vadītāju kas uz ceļa bez citiem TL pabrauc gar velosipēdistu 80kmst ātrumā tik tuvu, ka tam sāk plīvot apgērbs? Starp metru un 50cm.  Kādi ir ierosinājumi?

Tu L ??? Te pat 3 no 30 neatšķir! Ne ātrumu, ne attālumu, ne distanci! Noņem rozā brilles.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šeit varēja pie ik katra staba pakārt, tādas mazāka izmēra un no plastamasas zīmītes, un nedaudz zemāk, kā standartā. Tur kur cilvēki dzīvo, ne pastalas, ir tādas novērotas. Tur arī nav nekāds A bānis kur laicīgi jāskatās tālē. Te piemērs vienk randomā www.google.lv/maps/@51.3928224,-0.1087335,3a,61.1y,183.84h,82.58t/data=!3m7!1e1!3m5!1sY8r0S4mh7otJnxCl7sddjg!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D7.423162165376539%26panoid%3DY8r0S4mh7otJnxCl7sddjg%26yaw%3D183.837591934756!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDIwNS4xIKXMDSoJLDEwMjExMjM0SAFQAw%3D%3D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

www.youtube.com/watch?v=CYRz7bZDiZ0

Tēma: 2027. gadā - Volkswagen elektroauto par 20 000 eiro

core droši ņem ciet👍 ļoti laba cena! Bet tikai ar nosacījumu, ka ir savs serviss un mehs...Eļļas kanniņu bagāžniekā un seko līdzi katiem. Kad viņi sāks birdināt savas keramikskās smiltiņas caur abām turbo pūtēm tajos silindros būs tādi svētki maciņam, ka maz neliksies. Cik tam tur ķēdes matoriņam maiņa? Karoč K€€€ lidos kā pa reni🙈 utt uc...Apkope ātri vien sasniegs to summu ko atdevi par pašu tačku.

Tēma: 2027. gadā - Volkswagen elektroauto par 20 000 eiro

iciks rakstīja: Lūdzu, te par 10k: citroen.andremotors.lv/modeli/ami Braukt var un elektrisks. Protams, kā jau darklight izteicās, tas vairāk mopēds, bet nu reklāmā jau sīkumos neizplūst

Paldies, dies es šo tad labāk izvēlos. www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/i3/cfgcoh.html

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

No 2025.gada TA CSDD ir izmaiņas TA periodiskumam. Sanāk. ka no pirmreizējās reģistrācijas līdz 8 gadus lietotu auto, skate reizi 2 gados.  16. pants(5) Latvijā un ārvalstīs iepriekš nereģistrētam vieglajam automobilim pirmreizējo valsts tehnisko apskati veic ne vēlāk kā 36 mēnešus pēc tam, kad attiecīgais transportlīdzeklis pirmoreiz reģistrēts Latvijā, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē. Ja pirmreizējā tehniskā apskate veikta atbilstoši šīs daļas pirmajā teikumā noteiktajam, otro valsts tehnisko apskati veic ne vēlāk kā 24 mēnešus pēc pirmās valsts tehniskās apskates, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē, trešo valsts tehnisko apskati veic ne vēlāk kā 24 mēnešus pēc otrās valsts tehniskās apskates, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē, un ceturto valsts tehnisko apskati veic ne vēlāk kā 24 mēnešus pēc trešās valsts tehniskās apskates, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē. Turpmākās valsts tehniskās apskates veic katru gadu, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē.

Tēma: Lietoto auto situācija

Un kvotas...ha ha!!!

Tēma: Lietoto auto situācija

darklight rakstīja: Bet tu redzēji tālāk, ka viņi ar tiem hlamiem vēlāk aizbrauca uz Turciju? Un atpakaļ! Ne bez zināmiem piedzīvojumiem, protams, bet tu ar savu mazo korejieti vai kas tev tur bija - tu aizbrauktu uz Turciju un atpakaļ? 😎

Aizbrauktu, bet es izvēlos lidot. Ar Dacīti ir labāks piedzīvojums un Fiats. NesmādĒju arī Citronu C3! Relax.  Papriecājies un aizmirsti. Ir labāki modeļi un nodarbes...Man ir jau bijis BMW 7 ar V12. iR ko salīdzināt, un pie tā ne mazākās vēlmes nav atgriezties... www.youtube.com/watch?v=3ADdFfMyP2A

Tēma: Lietoto auto situācija

Šis garš, bet kad, vakarā var pasmieties...premiumi pa 1,5K

Tēma: Lietoto auto situācija

Bradypus rakstīja: Atceries tikai pēc tās stumšanas, ka tā 1h ir jāreizina ar 3 un jānomaksā nodokļos, ja DIY kļūst par pakalpojumu.

Tas jau katram saprotams, un tad tā h sanākās aptuveni 70eur! Nu re, cik lēti ātri paliek dārgi...te tev nu bija zafīrs. Labi ka detaļas spainī, bet tur arī nianses, kaD daudzi lūžņi jāapbraukā iĀ.

Tēma: Lietoto auto situācija

jazzman rakstīja: Nopirku opel zafiru 2.0 dīzeli. par 350 eur bez TA.Uztaisīju,izdzinu tehnisko,remontos ar visām eļlām un siksnām aizgāja ap 200 eur.Braucu ju gandrīz 2 gadus bez problēmām-arī uz Viļņu un Belostoku.Viss iet kā nākas.Pagājušogad TA izgāju ar pirmo reizi.Gandrīz visu taisu pats.

Cik Tev izmaksā 1 darba h ? Ja vajadzēs ko labot tad remontēt varēšu stumt pie tevis ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un kāds te iemesls? Bedrains ceļš? zĀle traucē? Bencīna tvaiki smadzenes spiež?  jauns.lv/raksts/zinas/640066-uz-ventspils-sosejas-pie-tukuma-pamatiga-avarija-uz-laiku-bija-paralizeta-satiksme

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu jūsmiņi + joslas nepietika?https://jauns.lv/raksts/zinas/640049-smagaja-avarija-juglas-iela-ievainojumus-guvis-berns

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kur tie meseri un šmiti te ir?

Tēma: SUV dīzelis

Negribējās jau nu jaunu TOPiku cept. Aizies labi, vecais jūsmiņu čipu un parketu tofiks...Tad kurš ir labāks? Rāmis vs nesošā virsbūve? 

Tēma: B8 pasats dažreiz kas pielaiž sak braukt liek drive nekas nenotiek

iĀ eļļa to ir to nav. Parādās un pazūd visdrīzāk. B8 passaķ...Piespied pogu un brauc, nečakarējies.

Tēma: Lietoto auto situācija

Bet man, man ir lietots pāri 200K km noskrējiens  maziņš huidai ar 204 zs kas var paātrināties vismaz līdz 180kmh! Ne ēļļu tēŗē ne degošu vielu. Kad apdzenu, tad mierīgi 3 fūres reizē. iĀ. Ja gribi vari mani izbānot, ja vari saliec👎.

Tēma: Lietoto auto situācija

🙈😂 Cosworth 2,9 litri nevelk 200zs 😱 

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

Krokodils rakstīja: NĒ! (Nepopulārs viedoklis)  Valstij vajadzētu ieviest tieši papildu nodokli, ja mājsaimniecībā ir vairak par vienu auto! Ja ir divi auto tad abiem klāt +15% pie ekspl. nodokļa. Ja trīs auto +30% Ja četri un vairāk +40% (ar 'vienu mājsaimniecību' - 1.pakāpes radinieki, kuri dzīvo vienā deklaretajā dzīvesvietā.) Daļēji arī tad dabiski deklarētās dzīvesvietas sakārtotos, kas tagad ir totālakajā haosā...  Identisku shēmu ar moto, kvadro, īapšumā vienu vari, bet par nākamajam maksā teiksim 'premium' nodokli. Pieraduši, ka katram zem pakaļas ir auto un jau pēc maizes nevar vienkarsi aiziet uz tuvāko partikas veikalu, bet iesēžas metala kastē un aizbrauc 'žopingā'... Tieši tapec jau arī ir problēma pilnīgi visās jomās ar satiksmi!  IR JĀSAMAZINA AUTO SKAITS UZ CEĻA un jāliek cilvekiem padomāt par savādakiem veidiem, kā nokļūt, lai mazinātu gan satiksmi, gan piesārņojumu, gan brīvo stāvvietu jautajumu pie daduzīvokļu mājām!  Tādējādi viss paliktu 'zaļāks' pilsetas paliktu draudzīgākas gājējiem, velosipēdistiem u.t.t.  Nevis jādod elektro tosteriem visvisādas 'brīvbiļetes' un teikt cilvekiem, ka ICE vietā jāpērk ir EV, vai vēl labāk 1EV kastes vietā pērc 2 EV uzreiz, jo tikai tad pasaulē itin viss ''uzlabosies'' un polārlāči vairs nemiršot.... 😉 Galīgi ačgārna sistēma!

Par krānu, kas nestāv, arī 3x vairāk vajadzētu maksāt! Kā nekā nepilda valstiski svarīgu uzdevumu.

Tēma: Vai valstij vajadzētu atbalstīt elektroauto iegādi?

www.youtube.com/watch?v=xr30hYdQqu8

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

www.facebook.com/reel/1172728861524558

< 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti