Jā, viss sākas ar manu aizrādījumu, ka Aleksandram Speranskim nav tiesības mani augstprātīgi uzrunāt uz to, mācot pareizi pārvietoties ar auto. Beigās, lai zinātu savu vietu, saņēmu vēl arī 3.sodu - 10 eiro par to, ka man nebija līdzi dokumenti. Jā, tiešām nebija, izbraucot tepat pilsētā pretim meitai, mājas drēbēs. Senāk gan nebija tā, ka sodīja tikai vienreiz, nevis pār ātrumu un arī par to, ka nav aptieciņa… Cita starpā, vai pret šādu inspektoru pašu nevar piemērot tā paša likuma 11.panta 3.punktā minēto par "personas uzmācīgu vajāšanu, kas izpaužas kā personas izsekošana, novērošana vai nevēlama, uzbāzīga un traucējoša saziņa ar šo personu”. Arī par to pienākas naudas sods no četrpadsmit līdz simt naudas soda vienībām...
Saņēmot 3 lēmumus no Valsts policijas par nevainīgo braucienu gar Jelgavas tirgu ar ātrumu 58 km/h, intereses pēc paskatījos, kas tas tāds par jauno censoni - "rendžeri" ir Aleksandrs Speranskis, inspektors no Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas 4.grupas. Izrādās, jau izpaudusies medijos 2023.gada 14.jūnijā, par kuru šausminājās TV3 ziņās, jo viņš bija tas, kas ierādās slimnīcā pie notriektas sievietes, kas tobrīd esot bijusi ratiņkrēslā, šokējot cietušo vairāk nekā avārija. Tikko cietusī sieviete tika izprašņāta nevis par atgadījumu, bet manipulatīvi un uzmācīgi pārliecināta parakstīt protokolu, ka pati bija it kā šķērsojusi gājēju pāreju pie sarkanās gaismas, lai gan TV3 aptaujātie liecinieki to noliedz. Policija esot atrunājusies, ka nevar komentēt Aleksandra Speranska rīcību, jo lēmums pārsūdzēts, pats Aleksandrs Speranskis slapstījies no atbildēšanas, jo it kā brīvdienā
Jā, tieši to es arī pateicu inspektoram Aleksandram Speranskim. Šādi citēju tāpēc, ka bez jau tā nesamērīgā 80 eiro soda saņēmu arī inspektora lēmumu “Par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu”, kurā esmu šādi citēts, jo es, iespējams, ar saviem komentāriem esot "pārkāpis vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējis personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudējis savu vai citu personu drošību". Ko? Kā tieši, sēžot automašīnā pie atvērta loga es esmu traucējis personas mieru, institūcijas darbu vai drošību? Uzdodot jautājumu par to, kurš idiots šo brutālo un valstij ļaunumu nodarošo laupīšanu organizē? Es šo jautājumu esmu gatavs uzdot vēlreiz, tāpat arī ceru saņemt atbildi, pat priecāšos, ja mani aicinās to visu šķetināt klātienē, kur esmu gatavs šos jautājumus atkārtot. Un uzsākt par šādiem jautājumiem administratīvā pārkāpuma procesu, ir bīstama patvaļa vai arī klaja likuma nezināšana, kas ir vienādi slikti.
Es saprotu, ka valstij nav naudas, ka tā nepieciešama valsts aizsardzībai, taču pieļaujot vai pat mudinot policisti uzvesties kā lielceļa laupītājus, ilgtermiņa sekas ir bīstamākas nekā ienaidnieku diversijas. Jo ienaidnieka nelietības var sapurināt un iedvesmot savējos jaunām uzvārām un sasniegumiem, bet šāds valsts rekets veicina pretējo
Turpinājums aktualitātei. Ne manai. te tex daudzuma ierobežojums.
Savukārt 25.decembrī, dienas vidū, braucu gar Jelgavas tirgu, kur tirgus dienā mēdz būt liela rosība un varbūt arī, ka pamatoti ir samazināts ātrums līdz 30 km/h, lai gan, uzskatu, ka 30 km/h zīme jau pasen tiek pārmērīgi izmantota arī nevietā. 25.decembrī Jelgavas tirgus nestrādāja, bija tukša iela, neviena braucoša vai pie tirgus stāvoša mašīnas, tik viena policijas ekipāža, kura bija apstājusies ne tā, ka tas norādīts ceļa zīmē... Kāpēc pie šīs zīmes nevarēja būt norādīts, ka ierobežojums ir tirgus darba laikā? Tas gan nenozīmē, ka es drīkstēju braukt ierastā pilsētas ātrumā, kas šoreiz esot bijis 58 km/h, arī neskatoties uz to, ka tieši gar tirgu braucu lēnāk, bet šo ātrumu sasniedzu jau iebraucot zonā, kur ļauts braukt jau ar 50 km/h.
Bet manuprāt, idiots ir tas, kurš norīkoja patruļu uz šo posteni, kura lietderība nekādi nav pamatojama, ja vien neskaita brutālu valsts laupīšanu, necieņas veicināšanu pret valsti un tās varu. Šāda darbība ir neadekvāta! Ir “jābūt cirvim, lai stāvētu pie tirgus Ziemassvētku rītā.”
Uz reiz gribu piezīmēt, ka šī posta autors nav lohs un māk komunicēt dažādās e vidēs un platformās. Viņš tāds nedaudz donkihots...
Stulbi ir pārsniegt ātrumu. Vēl stulbāk ir kasīties ar Valsts policija. Bet ja nu ir sanācis gan ātrumu pārsniegt, gan arī policistiem pakasīties, tad pavisam stulbi ir to publiskot, izprotot, ka daudziem tā būs kā medusmaize, mudinājums izsmiet un moralizēt…
Bet, atgādināšu to, ko pirms pāris dienām jau rakstīju par savu iepriekšējo pārkāpumu. Toreiz es biju atstājis auto uz nakti vietā, kur visas dienas to drīkst, izņemot trešdienas, lēmums man bija atsūtīts caur E-Latvija, tāpat kā atkārtots aicinājums samaksāt, kā arī tam sekojošais Tiesu izpildītāja brīdinājums. Es to visu pat neuzzināju, tāpat kā daudzi citi, jo vairs nesaņēmu notifikācijas uz savu e-pastu no E-Latvija. Un ja vien es jau oktobrī būtu cēlis traci, tad, iespējams, mediji, ministre Inga Bērziņa un Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs būtu reaģējuši daudz savlaicīgāk.
Nē Eeģ, Ddistanci un ceļa virsmas un laika apstākļus vajag ievērot, kā tas šrots var satiksmē piedalīties, AR savām braukt un vadīt prasmēm. Tā ir kad pieraduši maukt uz dullo ka tik tuvāk un 90 +++😡 DMB jau nodriftējuši pa Jelgavas pilsētas dragiem.
Redz ko dmb 7 fanātiķis dīzelists tag stāsta 🙈 Savus xlamus pārdeva un krustu pārmeta, kā tur viņi tālāk ne brauks. Tik ātri izdzēsa to savu filmu ar to haipu ārā. Ļā irsējs lielais. Gaidu to brīdi, kad viņš nopirks EV 😂sev vai Ievai.
Atreferējums šhitam...Nelielā lidostā bija pasākums ar droniem. To visu uzpūta kā ziloni un ar mākslīgā intelekta palīdzību sataisīja big fake news😡 Viss ok.
Janis2013 rakstīja: Nee veči mans pasaķiks iet stīgā, es tik pavaicājos, jo te citi saka, ka labāk atslegt tik nemāk paskaidrot.
Ja man viņš neietu atrastu citu miseni no un uz darbu ku braukt.
Ieteiktu neklausītie šādas dumības un netraucēt tehnikai strādāt. Vāgeniem tie egr ir izturīgi.
Nē nu klikšķu dzirksts nav slikti. Slikti, ka tas aiziet galīgā netēmā un konkrēti rupji. Es jau par to lai iAuto būtu! Tikko noskatījos, bija jauki boulingu ripināt?! Aprīlī jau reāli 10 gadi aizripojuši sanāk TU!?
Ē-krānos neko mums bē bē to nesaka. Tikai tagaD beidzot, kāpēc tieši šāda info, par to ka policijai būs tiesības dronus notriekt/nosēdināt. iĀ?! Vecs jau tas fakts 14.12.2024...
Ko jūs un jūs te vēl gribējāt? Atdevās ar visām tehnoloģiām. Ķīnā dzelzceļš kustās ar ātrumu 300/400kmh! Lai desantētu tur kaut ko, nevajag pat laika apstākļus ņemt vērā. Ķīnas aviācija lido pāri visiem draugiem ne, pa taisno un pa pāriem. Kuģi vienkārši uzliek lielo plato un mauc. Viņi savās ostās gan citus uzvelk tā, ka maz neliekās sodus abstraktus samaksāt. iĀ kaut kā tā.
Bradypus rakstīja: "ierobežot attiecīgā laika politiķiem nevēlamas informācijas izplatīšanu" - precīzāk pateikt nevar. Tieši un tikai par šo ir runa - jautājumu varētu pārfāzēt "Daži Eiropas politiķi vēlas paplašināt cenzūras iespējas savās interesēs; vai tas ir pieļaujams?"