Bradypus rakstīja: Kā parasti, tups ad hominem, jo nekā cita nav ko teikt. Interesanti, ka tu par "urļiku propagandu" sauc video, kas Teslu salīdzina kā labāku par ķīniešu un bēdīgu pret vācu autobūvi, tev mīļo žiguli vispār nepieminot.
Ok pieņemsim, ka tam urļikam ir kaut tikai daļēji taisnība. Tad nu nosauc te studijā to labo, labāko auto izstrādājumu. Marka, modelis. Skatamies tauta kā Bradypus sāks braukt pa otru grāvi un stāstīt par zirga ratiem vai kājām iešanu un A4 formāta kravas malkas pievienotās vēŗtības transportēšanā, smoga pārņemtā pilsētvidē 🙈
No aktuālajā testā piedāvātajiem auto, šis konkrētais Q7 60 TFSI e quattro S line , man bija nr 1. favorīts. Dinamika, pārliecinoša saprotama vadība un dizains ir sportiska auto līmenī. Pat tik liela izmēra auto, nekādi nevienā brīdī nebija sajūtas par suv izmēra un svara klātbūtni. Piedevām augstāka sēdpozīcija virs ceļa ļauj novērtēt ceļa situāciju nedaudz tālāk un ātrāk, kā piezemētas virsbūves sportiskākā mašīnā. 3,0l benzīna un hibrīda kombinācija rada jaudu, kas liek aizmirst par dīzeļa griezes momenta varenību un nepieciešamību.
Bradypus rakstīja: Pamatojums augstajai cenai IR - baterija. Un, ņemot vērā, ka izsludinātajai "visas zemes elektrifikācijai" nemaz nav zināmu atradņu ar nepieciešamajiem materiāliem pie pastāvošajām tehnoloģijām, baterijas lētākas nepaliks.
Bradypus kā parasti ir nepārspējams 👍 Mēs te par galvu runājam, bet nu aste tak arī pie ķermeņa piekarināta 😂
topinamburs rakstīja: Vakar nācās braukt ar dīzeli, un vēl liet degvielu. Jāpēta, kur lētāk, kā lejupielādē Kūl aplikācija, jāiemaksā šiem priekšapmaksa. Jāgaida, līdz viens ielejās, aiziet, ilgi nevelkas atpakaļ. Drusciņ uzpil uz sandales, esmu zaudējis iemaņas. Smird. Maksāšana. Jāgaida, līdz ģimene nopērk desmaizes. 10 minūtes no dzīves pagalam!
Vakar nācās pabraukt ar Ioniq 5 N 🙈 Tas ir kas ļooti īpašs un sajūtas ko tāds korejas s piedāvā vēl šorīt nedod mieru ❤️ Ja jums tiešām interesē kaut kas no sportiska auto ir tiešām vērts atvēlēt sava mūža dārgo laiku un pamēģināt ko tādu.
Ja visi HIPPY brauktu pa brīvu, kas tad brauks sitīsies un bojās tos ceļus? Visvisādi kantori kas ražo visādus e talonus utt ko darīs? Vel nesadomā palaist tramvaju uz RIX..
Redz tam krāmam ir baterija kas vidēji atpakaļ var dot 3,5kWh. Un netērējot neko tie EV noamortizējās uz 0. Var beigu galā nolikt pie sPaneļiem. Citkārt jaunie auto jau ir tik daudz piecepti, ka arī palikuši par nevajadzīgiem krāmiem. Tikmēr tie, kas kustās visu laiku jāieguldās, jo lielāks Prēmiums jo vairāk izkūp gaisā piķis. iĀ tā gan, bet Bradypus ir sava versija par zemeslodes glābšanu, nĒ biznesa interesēs? Tikmer iezemieši domā kā atslēgties Off grid no zelta drātēm.
Kad tas bija, kad uzlādes nebija. Katram savs bizīts, nopērk etronu un brīnās, ka nekur nevar aizbraukt. EV nav domāts gāzt kā ar piem X7. Bet kas var maksāt par visu tas var lidot pat ar personīgo ļoteni un nesapratīs tādus kas mauc, atpūties cauri PL utt. Mēs katrs ar savām vēlmēm, un negribu papildināt kakalizātoru uc 1reizējo ūdu ražotāju detaļu bizīti.
Kur es teicu, ka tā ir labāka? par ko iekšdedzes 🙈 Es ar lielāko prieku braucu svētku reizēs ar sabiedrisko! Tik tur arī viss salaists jau šmugulī. Citiem iezemiešiem tāds ir pa brīvu.
Te atbilde jums abiem. Kas der vienam neder visiem. Un jā iztieku jau 2 gadus ar 220v 2.5A auto štepselīti. Kaut ir aplikācijas kaudze un 11kWh lādētājs...Nevajag! Kur tie ašie ir ne paspējuši? tĀ vietā lai risinātu iezemiešu problēmas, tās tiek tikai sarežģītas! iĀ urā, urā!
Nu kā varētu noraksturot algas toposajā valsts medijā, kurš, būdams tieši finansēts no valsts, nez kāpēc sauksies par sabiedrisko, mānot sevi, sabiedrību un valsti, skatītājus un klausītājus. Sākot no 10K + jā tādas gan.
Ja spīd saule uzpildu tējkannu. Paliek ko uz maizes uzsmērēt, tikmēr citam jānogriež kāda šķēle nost no. Viena pilna uzpilde stabili 400km sportiskā braukšanas stilā. Ja brauktu pēc spido tad apmēram 100km vairāk.