Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 118 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh zin kā ķtr, kad izripina kaut ko jaunu un svaigu auto zinātāju apskatam. Tur vesela komanda ar blociņiem un neatlaidīgi jautā. kas patīk, kas nepatīk. To visu momentā pieraksta un iespējams tuvākajā izdevībā pielabo.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Insulti mēdz būt pamatā divu veidu. Pēkšņi un lēni. Ja pasliktinās atmiņa, rodas dažādi ar loģiku, motorikas traucējumi uc, tad vēl ir neliela iespēja kaut ko saglābt. Nekas personīgs, ja dabūn ar nūju pa galvu, simptomi/izjūtas identiskas kā pie parasta insulta asinsizplūduma smadzenēs. Cerams, ka Tu te pietēlo☝️Ja nē, nopietni, steidzami pie pie ārsta.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mīļie cilvēki, jūs labāk vairāk pievēršat uzmanību savam un līdzcilvēku asinsspiedienam. Nodarbojaties ar fiziskām aktivitātēm. Nekautrējaties un ņemat rokās nūjas un aidā. Mazāk stresojat, un kārtīgi izguļaties. Daudz lielāka varbūtība aiziet no aktīvas dzīves ir saskaroties ar insultu. Kā vienu no simptomiem varu pieminēt, ja nakti guļot/krācot pēkšņi trūkst elpa, pārtraucas krākšana, tas jau ir nopietns iemesls zvanīt ārstam.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Skaidrs, piesakos👍

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

core pilnīgs bezsakars. Senāk LT uz nr bija, līdzīgi kā DE, uzlīme attiecīga. Kas atspoguļoja TA statusu. Kā piem Spānijas vai Norvēģijas polic var zināt ko?

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Sākums testiem un beigas no kādas vietas?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

It kā jā. Bet apskatot jaunos LT nr tur tikai ģērbonis. Varbūt tex apskate digitāla?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jautājums. Ja beidzās tex apskate atrodoties ārpus LV ar LV nr, vai ir pieredze kā vai kā var/nevar turpināt ceļu?

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Tēma: IONIQ_5 Kanādā: Apskrāpēta apakša, jāmaina baterija, garantija nesedz.

Tēma: iAuto.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju testēt jaunākos automobiļus

Varu un varam salīdzinošo testu ar gen 1. 2005g.😜 žēl tik ka ziema beidzās 😢

Tēma: megalohatrons

WALA rakstīja: "Tu" pērc Ķīnas, ASV un Japānas elektriskus izstrādājumus biezā slānī, tajā skaitā BEV, un jūties "vareni zaļš" ... kamēr Eiropa un Japāna ir gandrīz vienīgās kas kaut ko dara "zaļajā virzienā" , bet pārējie "mierīgi kompensē"  Eiropas CO2 izmešu "robu" un visticamāk arī ekonomiku "pačakarē" ... Tukša iršana ir visā tā globālā "zaļināšana", tikai vēl viens bezjēdzīgs nodoklis tiem kam tā ekoloģija patiesībā vienmēr IR rūpējusi, un kuri dara daudz lai apkārtni prasti neizdirstu, kompleksi, ne tikai ar CO2.

Tikai VIENA piem ķtr rūpnīca izlaiž katru minūti 1 auto...Kur vēl visi pārējie piedražotāji 😡 Zeme atveries.

Tēma: megalohatrons

Šis daudzkārt pārspēj visus

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Tie vācieši ir dažādi, ja auto ir Vācijas nr nekad nevari būt drošs, ka tur pie barankas sēž īstais vācietis. Vēl labāk, lielais transfēra man buss ar īstu vācieti pie stūre uz bāņa sastrēgumā lamāja visādus tur beļģus uc braukt nemācētājus, kā būtu uz karstas pannas uzsēdies 🙈 Cits gadījums, aplī kā mūsējais sievasmātes pie Dreiliņiem, nu navigācija nobremzējās. Un nolēmu vēl reizi izbraukt pa apli nekā nepareizajā nobrauktuvē tikt. Izslēdzu ieslēgto virzienrādītāju un turpināju aplī taisni. Tak viena sieviete nepaslinkoja arī apbraukt vēlreiz to apli lai parādītu nepieklājīgu žestu😍 Pie tam smadzenes viņai tik daudz nebija lai paskatītos ka auto ir LV nr un nav vietējais...

Tēma: Smaga piedarbināšana un raustīšanās

Krokodils vari apvainoties vai kā, nav šoreiz tev nav taisnība. Tur iespējams pie vainas ir smidzinātāji, vai pārplūde. Tamdēļ nav jājauc visu auto ārā. Kaut gan tas kā kuram modelim.   Dīleris ir cilvēku kopums, kuri katrs savu darbu dara/ne. Vai tam mehāniķim diži uztrauc peļņa ja tur klientu rinda ar garantijas problēmām. Vienkāršāk šādu oldtaimeri ir uzlikt uz skaitītāja un viņš pats aiztīsies...Pieņēmējs knapi spēj uz sakariem atbildēt, kad viņam ir laiks kaut kādus rēbusus risināt...

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Tādi core licēji +20, tur brauc -20. Izlasi ko Wala par vienas vietas lecējiem pieminēja. Vāciets ar lielāko prieku piezvanīs Emīram un Tevi piefiksēs. Kad pēdējo reizi tur pa laukiem to 100 mauci? 🙈 Tepat LT visi šie maucēji tādi mierīgāki paliek...

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Bet ja nopietni, atgriežoties pie topika. Lielajā pareizo braucēju DE zemē. Tur vadītāju tendē nevis plūsmu nebremzēt, bet tieši otrādi pieturēties pie vadītājam pieņemama ātruma. Tad daudzās, īpaši nelielajās pilsētiņās ir 30 lai būtu mierīgāka satiksme JO. Viņu noteikumi paģēr ka TEV ir jābūt gatavam ja bērns vai vecs cilvēks var PĒKŠŅI izdomāt iet pāri ielai da jebkur, un ceļa vidū apgriezties un iet atpakaļ! Apriori TEV kā vadītājam viņi jāuztver kā csn nezinātājam! Velo braucējs jāapbrauc ne mazāk 1.5m intervālu! Policija šim īpaši pieseko. Tur var sakrāties liela kolona aiz tāda večuka kas tur knapi minās un neko...Vispār arī eksāmenu liekot ir blakus instruktors un aizmugurē sēž eksaminātors. Lielākā uzmanība tiek pievērsta cik mierīgi/pārliecinoši brauc licējs un kā tiek galā ar satiksmes situāciju. Nekad nebūs piezīme par braukšanu -20kmh no atļautā max ātruma. Un soda punktus tur var ātri sakrāt, kas pie 8 tādiem caurumiem tavā feilā ir palikšana bez vadītāja apliecības.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Ledus vai tas Kilimandžaro Āfrikā, vai Norvēģijas Trysil vai tavā kokteilī ir tikai ledus. Sauc tur viņu kā gribi.

Tēma: Renault Austral auto tests, atsauksmes 2023 / 2024

AndrisValdemars rakstīja: RENAULT AUSTRAL mild hybrid (3. vērtējuma daļa): Nevaru apgalvot, ka aizmugures riteņu piestūrēšanas 4control sistēmas darbību ikdienas braukšanā varēju “uzreiz pamanīt”, taču, manevrēšana stāvvietās ar to TIEŠĀM ir ļoti ērta. Apgriešanās diametrs – 10,1 m ar priekšpiedziņu un 2,67 m garenbāzi – ir ievērības cienīgs (piemēram, aizmugures piedziņas VW ID.3 ar 2,77 m garenbāzi to paveic 10,2 m). Šo priekšrocību, kā arī standarta komplektācijā ietvertos aizmugurējos, priekšējos un sānu parkošanās sensorus novērtēs pircēji ar nepieciešamību ikdienā novietot auto šaurās stāvvietās. Kā risku ilgtermiņā saredzu dārgākas uzturēšanas izmaksas 4control mehānisko mezglu, elektrisko komponenšu un savienojumu (ar LV ziemas sezonu ietekmi) apkopei un remontiem. Kopumā RENAULT AUSTRAL piedāvā pietiekami racionālu īpašību kopumu, lai pircēji par to nobalsotu ar savu maku. Iespējams, izvēli ietekmēs starp Gada Auto pretendentiem augstāks par vidējo vērtības kritums. Pozitīvi – RENAULT ir viens no skaitliski lielākajiem servisa pārstāvju tīkliem LV, pircējam ir pieejama gan garantijas nosacījumu, gan servisa izmaksu informācija un tam ir salīdzinoši augsts drošības testu EURO NCAP vērtējums.

Labs izklāsts. Jā un nedaudz sava specifika ir tiem stellantis group. Kam man zināt tās distances sekundes, bet tam vadītājam tak gribēsies tomēr paskatīties...Bet ceļu kas vēros. Pie šādiem labumiem liels laiks tiek izniekots vērojot to daudzo nevajadzīgo bet skaisti pasniegto informāciju. Sevi esmu pieķēris pie atzinuma, pārsēžoties uz parastāku ne tik tehnoloģisku auto, es it kā atpūšos no tās visas informācijas lavīnas. Bet nu sastrēgumos ir ko paspaidīt😃

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

msh rakstīja:

topinamburs rakstīja: bet ne jau širpotreba chevy volt tipa autiņam, vai ne? Elektroauto notiks un notiek tāpatās, kā visiem citiem remontiem - bateriju nost, atrod beigtās šūnas, nomaina, pieskaņo uzlādes līmeni, un hey presto, brauc tālāk.  PS. Zini, cik man izmaksāja 90. gadu Landrovera dīzeļmotora parastā remonts - pēc zobsiksnas plīsuma? 3000 eiro (un vēl + viskautkas). Pilnīgi salīdzināmas izmaksas ar baterijas remontu. Tā ka šitos clickbyte video a la vissirslikti vari paturēt pie sevis.

Tu laikam neesi sapratis vienu būtisku atšķirību - tu runā par remontiem kas nepieciešami dēļ ražošanas brāķa, bet kaut kā uzliec mīksto dabiskajam nolietojumam. Tevis aprakstītie remonti ir par tēmu "prežu lāpīšana" - ja tev ražošanas defekta dēļ nosprāgst 10 gadus vecs aķis, pēc tevis aprakstītā remonta tev ir atkal strādājošs, 10 gadus lietots, saguris aķis. Bet ja gribas dabūt labi strādājošu aķi - ui... Es kādu laiciņu atpakaļ intereses pēc sameklēju alītī lētākos elementus kas nāk Tesla Model S/X - lētākie ķīniešu elementi, tikai tos nopirkt, pat ne atsūtīt, sanāca virs desmit pakām - ja es mana golfa motortelpā ieliktu desmit pakas, es varētu ar Plaidu kurā ir jauns aķis, skrieties... :D

Te negribu apgalvot, ka visi šie sūtāmie aļika uc babas platformas elementi var izrādīties brāķis. Rūpnīca ķtr tos pārtirgo pa mazām naudām citiem starpniekiem. kas komplektē tādus sūtījumus. Pat arī liela daļa tiek pārtīti, kas nāk no kuģu un citu iekārtu rezerves barošanas blokiem neizmantotiem, bet savu termiņu pastāvējušiem tur. Tamdēļ auto, kas jau lietoti ir pieprasīti kā stacionārie, kur tas nav kritiski, bet būtiski ka tie ir kaut kādi bet tomēr orģināli.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

WALA precīzi, spriežot pēc, mums uz šīs zems palicis vien daži gadi.

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

core rakstīja: Un ko tu ar to gribēji pateikt? Ja tu pārvietojies ar tādu sastāvu, tad tev būtu noderīgi vismaz zināt kas ir melnais ledus.

Tā mierīgi uz lielā ekrāna ar labu audio paklausies šo. Nevajadzēs rītā vakarā savas tabletes lietot🙈

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

WALA rakstīja: Ir nu gan uz ko skatīties, vecīt tu tām detaļām kādreiz pievērs uzmanību, un arī faktam, kas tiek filmēts. P.S. Rīgā to ko Minskā dara 10 tehnikas vienības paveic maksimums 2 tehnikas vienības utt. Tāpat liela daļa darbu ir jāveic privatfirmām, kas diez vai tā ir Minskā utml.

Jā un nē. LT novēroju kā ar parastu belīti parasts onka tur patīra sab transa pieturas. Priekšā lāpsta grozāmā aizmugurē birste akpil PL izpildījumā pa lēto. Nevajag nekādu duper puper kvalifikāciju, patreiz jau b kategorija tik...Tad servis apkopes ar dārgiem skaneriem un programatūram...kas reizēm šitiem pārapgreidotajiem super tīrītājiem uc netiek galā. Tad tāds dārgs lūznis stāv ar visu garantiju...Tikmēr kaut vai 7 no 10 tiem parastajiem tur un šur lēni bet neatlaidīgi kaut ko jau tīra. Vēl man patīk mobīlā brigāde, kas sastāv no 1 cilvēka. Tas ar savu tralīti piestāj pieturā, nobrauc bobcat, iztīra un atkal uz nākamo...

Tēma: Piedāvā atņemt tiesības, ja brauc 30 km/h +

Es neciešu divkosību. PUNKTS.   Neatbalstu driftēšanu pa koplietošanas ceļiem. Visādi zēniņi pa rajonu lielveikalu stāvlaukumiem un ērgļainiem ceļa līkumiem ar saviem bīteriem un quttrām lido tev virsū. Kur palikt normāliem vadītajiem? Bēgt? Tas stāsts par tiem rauduļiem gauduļiem, neviens cp tevi neaiztiks bez vajadzības, ja arī nedaudz izslīdēsi/izbuksēsi...Pamēģini Monako izspolēt, tad zināsi kas ir SODS.

< 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 118 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti